Skocz do zawartości

Siema braciasamcy


CLM

Rekomendowane odpowiedzi

To tu mam się przywitać :D, no to Siemaneczko!
 
 Jestem młodym samcem ( To tu mam się przywitać :D, no to Siemaneczko!
 
 Jestem młodym samcem (WSZYSCY JESTEŚMY MŁODZI :) ) ,tak mi się wydaje bo nie dalej jak kilka miesięcy temu jbło mi 18 lat, ale jestem z tego dumny ,że naprawdę wczesnej fazie swego rozwoju zacząłem się interesować:
-jak by to zebrać do KuPy to nazwał bym to Rozwojem osobistym (Na początku jakieś 2,3 lata temu czytałem jakieś chujowe książki i tak z nich wiele nie rozumiałem) ale musiałem się przełamać  że by w ogóle zacząć coś czytać bo to dla mnie było bardzo trudne wydaje się głupie ale miedzy młodzieżą a książkami jest  wielka bariera, którą z czystym słowem mogę powiedzieć że przełamałem i teraz czytam regularnie książki co raz lepsze i kształtuje sobie własne zdanie. Milutko się ucieszyłem jak poznałem Marka na YT bo spotkałem CHŁOPA :D który gada do rzeczy i zawsze japę ciesze jak mówił rzeczy które potwierdzają mój sposób myślenia. Nie ze wszystkim się zgadzam co mówi GURU :wub: bo nie których rzeczy czasem nie wiedzieć ichuj kropka.  WSZYSCY JESTEŚMY MŁODZI :) ) ,tak mi się wydaje bo nie dalej jak kilka miesięcy temu jbło mi 18 lat, ale jestem z tego dumny ,że naprawdę wczesnej fazie swego rozwoju zacząłem się interesować:
-jak by to zebrać do KuPy to nazwał bym to Rozwojem osobistym (Na początku jakieś 2,3 lata temu czytałem jakieś chujowe książki i tak z nich wiele nie rozumiałem) ale musiałem się przełamać  że by w ogóle zacząć coś czytać bo to dla mnie było bardzo trudne wydaje się głupie ale miedzy młodzieżą a książkami jest  wielka bariera, którą z czystym słowem mogę powiedzieć że przełamałem i teraz czytam regularnie książki co raz lepsze i kształtuje sobie własne zdanie. Milutko się ucieszyłem jak poznałem Marka na YT bo spotkałem CHŁOPA :D który gada do rzeczy i zawsze japę ciesze jak mówił rzeczy które potwierdzają mój sposób myślenia. Nie ze wszystkim się zgadzam co mówi GURU :wub: bo nie których rzeczy czasem lepiej  nie wiedzieć jak dla mnie przynajmniej :D . 
(Nie wiem jak to ma wyglądać takie "przywitanie" ale zdążyłem zamieścić parę słów o mnie hehe)
Pozdrawiam i powodzonka!   

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.