Skocz do zawartości

Rosnąca nienawiść


Rekomendowane odpowiedzi

On 18.03.2017 at 6:29 PM, Adolf said:

Podkreślam Kobitki są jakie są. Zmienić to może nasza postawa! Tyle w temacie.

Bardzo dobrze.

Lingwistycznie ciut bym to skorygowal.

Skoro sa jakie sa - nie mozesz tego zmienic.

Mozesz za to pilnowac zeby nie urwala sie ze smyczy.

Wlasnie uzywajac ramy, nie wiazania jej na lancuchu.

 

Do Kota:

"No dobra, ale taki związek to trzymanie ramy cały czas, a jak samiczka zechce to i tak zdradzi. Czy taka walka przez całe życie ma sens? "

 

I masz racje i jej nie masz.

Ty nie musisz trzymac ramy, tak jak nie musisz uczyc sie oddychac.

Zyjesz robiąc to bez nadzoru, sam organizm tego pilnuje.

Zauwaz: Nie boisz sie ze umrzesz z braku tlenu.

I spoko.

W TAKICH okolicznosciach samiczka NIE ZECHCE isc na boki.

Ona sie bedzie bardzo starac zebys TY nie chodzil.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JoeBlue - Czyli uważasz, że wraz z praktyką będę trzymał ramę tak po prostu, nie myśląc o tym nawet? Taka opcja byłaby spoko, bo trzymanie tego świadomie kosztowałoby zbyt dużo energii przez całe życie. Tylko zastanawia mnie jedna kwestia :D Jak utrzymać taką ramę biorąc pod uwagę, że:

 

1. Nie zamierzam łożyć na samiczkę (koszty ~50/50) a to rodzi już sporo problemów:

- Jak będę kasiasty to będę mógł pozwolić sobie na dużo, laska niekoniecznie. Sam mam jeździć i z życia korzystać? Nie wiem jak to rozegrać i czy warto dzielić 50/50 czy jednak trochę wyluzować.

- Przy ewentualnej ciąży trzeba jednak na samiczkę łożyć, później może się łatwo przyzwyczaić... One się szybko przyzwyczajają do jakiegoś standardu ;) Ciężko to byłoby później odkręcić, tak sądzę.

- Wszędzie pełno rycerzy, którzy chętnie opróżnią portfele i postawią to i owo.

2. Nie chcę brać ślubu:

- Nie może mnie usidlić. Po co ma być ze mną jak wokół niemało łebków, którzy z radością założą obrożę i klekną ofiarując drogi pierścionek?

3. Przy obecnym prawie... Przepraszam, bezprawiu: nie chcę mieć dzieci (przynajmniej nie w tym kraju). Za duże ryzyko, że zostaną mi odebrane. 

 

Serio, może to jeszcze przez brak odpowiedniego zrozumienia babskiej psychiki, ale po co taka laska miałaby chcieć ze mną być jak praktycznie moje podejście odbiera jej jakąkolwiek broń, którą spokojnie może wykorzystać na facetów krążących wokół? Chyba, że sam fakt, że mam zasoby i takie tam powoduje, że laska chce być ze mną bo ja jestem "gość" nawet nie mając do tych zasobów dostępu, ale taka teoria wydaje mi się raczej bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A.

Zadajesz dziwne pytanie:

Jak oddychac cale zycie bez zwracania na to uwagi?

 

B.

Przeciez my tu wyjasniamy babska psychike wlasnie po to zebys ty i inni zrozumieli.

Zamiast logicznie myslec co dlaczego sie dzieje i nijak nie mogac pojac dlaczego z babami jest akurat odwrotnie - uzyj tej wiedzy ze jest odwrotnie.

Po co mialaby z toba byc w takiej sytuacji?

Bo nie ganiasz za nia i nie chcesz jej kupic prezentami.

 

Zacznij myslec jak kobieta.

Z takimi co kupuja ona ma prosta sprawe.

Wystarczy gosciowi zrobic nadzieję na sex, bedzie czekal latami usilujac ją obłaskawic prezentami.

Jak zacznie naciskac zawsze mozna powiedziec ze "nie ma chemii".

Nastepny juz czeka od lat na swoja kolej.

 

Pojawiasz sie ty.

Nie ganiasz. Nic nie chcesz jej kupic. Nie mowisz jaka jest piękna.

Myśli ona:

1. Co to za facet ze za mna nie gania jak wszyscy inni? Przeciez jestem piękna!!! Wszyscy inni mi to mowia.

Hmm. A moze nie jestem tak bardzo piekna jak mi sie wydaje skoro ma mnie gdzies?

2. Co z kolei ON ma takiego w sobie ze uwaza ze moze mnie olewac?

3. MUSZE to wiedziec chocbym miala zrobic nie wiem co.

 

Tak to wyglada gdy uzyjesz logiki we wlasciwy sposob.

Ciekawosc zabiła kota.

 

Myle sie?

To czemu baby nie dają tym co za nimi lataja tylko tym co je traktuja jak popychadła?

 

 

 

Edytowane przez JoeBlue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.