Skocz do zawartości

Kamień z Cochno


Rekomendowane odpowiedzi

Link: https://wolnemedia.net/kamien-z-cochno-enigmatyczny-relikt-sprzed-5000-lat/

 

Zawsze mnie interesowały tego typu znaleziska..obecnie coraz więcej osób sądzi, że wcześniej cywilizacje były znacznie bardziej rozwiniętę i dopiero wskutek jakiejś katastrofy musieliśmy rozpocząć swój rozwój ponownie.. teorii jest wiele, mniejsza o to. Co sądzicie o tym artykule?

PS. nie wiem czy właściwy dział, dałem tu bo wydawał mi się najbardziej odpowiedni :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam pewnie kilku szkotow se siedzialo i skrobalo w kamieniu i cwiczylo sobie wzory na interview do garncarza w poniedzialek. To jest moja teoria i prawdopodobnie prawdziwa :)

Jak w tym smiesznym dowcipie:
Na jezyku polskim: "co mial autor na mysli piszac wiersz o niebieskich firankach? Na pewno tesknil za zewnetrznym idealnym swiatem, wspominal blekit nieba, ktory mial w pamieci gdy podrozowal ze swoja wielka miloscia po hiszpanskich plazach. Niebieskie firanki tez symbolizuja element harmonii i doskonalosci w jego nieuporzadkowanym gabinecie..."
Co mial na mysli autor: "o chuj jakie zajebiste firanki. Pasuja do dywanu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.