Skocz do zawartości

Czy kobiety są średnio mniej inteligentne od mężczyzn ? Na przykładzie stokrotki polsatu.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wrzucam ciekawy filmik starający się podjąć tematykę średniej inteligencji wśród kobiet i mężczyzn. Film doskonale obrazuje kobiecą manipulację oraz całkowity brak nie tylko umiejętności logicznego myślenia ale przede wszystkim brak umiejętności i chęci zmierzenia się z argumentami nie pasującymi do ciasnego postrzegania rzeczywistości przez feministki ( kobiece emocje wg. kobiet to coś cenniejszego niż fakty). Ostrzegam jeśli ktoś bierze na poważnie zagadnienia tam przedstawione to może dostać raka.:D Dlatego radzę oglądać  z przymrużeniem oka jako kabaret.  Ten filmik jest doskonałym papierkiem lakmusowym przedstawiającym typową kobiecą logikę i emocjonalne podejście do tematu "dyskusji". No ale cóż taka formuła programu. Radzę oglądać szybko bo Polszmat usuwa z youtube. Oj czarno widzę przyszłość naszej biednej ojczyzny. JKM jako troll polityczny doskonale obnaża poziom lewicy i feministek. Jeśli ktoś ma tracić czas i energię na przekomarzanie się z kobietami to niech to będzie JKM.

 

Oszołom ale logik kontra Pani profesur z "wykształceniem". Ludzie gdzie my żyjemy ? W jakimś zoo ?

 

 

 

 

 

Edytowane przez Geralt
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurwiająco, szczekająca prowadząca, co w sumie oczywiste, bo jak się w stół uderzy to nożyce się odezwą. Poza tym prezentuje poziom dziennikarstwa... Rowu Mariańskiego. Może jakiś profesjonalizm by ta pani zaprezentowała? Ale przynajmniej wyszło samozaoranie i ciągłe potwierdzanie tez JKM które sama chce obalić. Klasyka. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arox to taki paradoks no nie? Jesteś dobry dla kobiety, starasz się, zabiegasz i co? I ona nie szanuje Ciebie i ma cię w głębokim poważaniu. Masz swój świat, pasje, status i pinionżki a kobieta stanowi dla Ciebie dodatek i nie nadskakujesz jej to wtedy te tajemnicze i ukryte trzecie oko zachodzi jej łzami na Twój widok. Alem świntuch :P

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pi#@%%$lę, ale JKM ma nerwy.

 

Ja bym nie wytrzymał "rozmowy" z tymi "idi%$#mi" , które ciągle przerywają:angry:.

Do tego same emocje i próby zakrzyczenia zaproszonego gościa do programu oraz zamącenie tematu.

 

Najlepsza była ta idiotka:D z korytarza, która zarzuciła JKM że się patrzy na jej cycki, zamieniając ten wywiad w kabaret:).

Jeden z najśmieśniejszych momentów w programie.

 

Ogólnie będę chyba głosował od teraz na JKM za to, że ma jaja i przyjmuje zaproszenia do takich szmatławych programów,

prowadzonych przez jeszcze bardziej szm@#$%we prowadzące ;)

 

@Geralt + dodatni dla ciebie, że chcę ci się coś takiego wynajdywać;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Pana Janusza mam akurat wielki szacunek, za to że nie certoli się ze swoimi poglądami i mówi to co myśli, a nie sypie słodką paplaniną.

Przynajmniej wiadomo od razu co w człowieku siedzi. A wyjdzie taki jeden z drugim, będzie słodził żeby powłazić do tyłka wszystkim, a w rzeczywistości wszystkimi gardzi i wali ściemę prosto w oczy.

 

Zachowanie kobitek strasznie przewidywalne, jak zwykle zero konretów, ciągle próby zagłuszenia, operowanie jakimiś śmiesznymi danymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, ja uważam, że to jest dobry materiał analityczny.

Przypomnijcie sobie dyskusje z kobietami a zwłaszcza w jakiejś sytuacji gdzie są emocje -  to przekręcanie słów, wmawianie czegoś czego facet nie powiedział i to przeskakiwanie z tematu na temat - typowe, typowe :))

Zabawny show ale jak prawdziwy

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Korwinem gardzę, ale ja bym ze studia wyszedł.


Czemu gardzisz Korwinem? Co jest zlego w czlowieku, ktory od 1992r. probuje obnazyc uklad eSBecki i ma wolnosciowe poglady, ze czlowiek jak jest debilem to powinien zginac sam z siebie (co co roku udowadniaja laureaci nagrod darwina i mlodziez). Facet jest 100% samcem alfa, ma twarde poglady, potrafi bronic swojego zdania, jest zaradny, splodzil wiele dzieci, rodzine utrzymuje, zasoby zgromadzil pokazne, w kasze sobie nie da dmuchac, a ty nim gardzisz.

Co do tej inteligencji. Statystycznie mezczyzni sa bardziej inteligentni. Wystarczy spojrzec na dane z mensy i inny artykul:

https://www.us.mensa.org/learn/about/demographics/

http://wolnosc24.pl/2017/03/05/kobiece-iq-vs-meskie-iq-czy-jkm-mial-racje-sprawdz/

 

Oczywiscie w komentarzach na przewage 66/34% juz sie wypowaidaja ludzie, ze kobiety rzadziej przystepuja do testow, a ze zajmuja sie dziecmi to czasu nie maja, a ze mezczyzni chca pytongi porownywac i ego wiec przystepuja do testow a kobiety maja lepsze rzeczy do roboty... Kurwa, jak mnie to skomlenie wkurwia. Zaraz bedzie: "wiecej mezczyzn lata w kosmos niz kobiet!!!! - ale kobiety nie chca latac w kosmos - ale sa lepszymi astronautami tylko maja lepsze rzeczy do roboty!!!!".

To tak samo jak powiesz: "mezczyzni lepiej prowadza auto". I juz kurwa zaczyna sie, ze kobiety bezpieczniej, mniej wypadkow, mniej rannych itp. Ale, ze wg danych GUS 67% tylko ma prawo jazdy ale nie jezdzi oraz to, ze mezczyzni DUZO wiecej jezdza niz kobiety to wychodzi, ze kobieta na 5 wyjazdow z garazu zaliczy jednego dzwona. Ale lewacki mozg musi wszystko zrownac kurwa...

Edytowane przez Tomko
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nazywałbym Korwina oszołomem. Ma wykształcenie obejmujące filozofie, matematyke i prawo- pisze ogólnie, bo nie chce mi się szukać co dokładnie. Gdzieś przeczytałem, że na matematyce zajmował się ryzykem podejmowanie decyzji. Czasem oglądam, co mówi w europarlamencie. W mediach usłyszałem tylko o hitlerze, a ogólnie to jedzie ich za ich błędne decyzje i osłabianie europy. O inwazji islamistów nie wspomne. Oczywiście nie zgadzam się z nim we wszystkich aspektach tj. płaca minimalna.

Moim zdaniem korwin ze względu na bardzo pragmantyczny i logiczny umysł dobitnie pokazuje hipokryzje kobiet.  Kiedyś ktoś mu zarzucił, że nienawidzi kobiety to odpowiedział, że "gdyby nienawidził kobiet, to nie miałby dzieci z sześcioma kobietami " czy jakoś tak.  Również podziwiam go za upór- tyle lat, a on ma te same poglądy, tyle razy w tv atakowany, a wychodzi i się śmieje im wszystkim w twarz. 

Ciekaw jestem, jakby Korwin zagościł na forum.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pitole , odpadłem, gościu tłumaczy jak cielęciu na pastwisku a to ni w ząb nie rozumie.

Trochę się zastanowiłem nad zacietrzewieniem białorycerstwa w tym materiale. Często tłumaczymy białorycerstwo chęcią zakiszenia ogóra ale np w moim przypadku to przez lata było coś o wiele głębszego. Będąc białym rycerzem nie potrafiłem znieść prawdy bo to jak jakbym się wyrzekał własnej matki i ojca który zawsze jej białorycersko bronił. Podobnie miałem z religią , ta "prawda" którą dostałem od rodziców/rodziny była święta i jak ktoś w nią wątpił to powodowało to u mnie mega wkurw. Bierzemy cudze słowa za autentycznie swoje i to jest największe gówno w doktrynach / religiach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jaro670 to jest taka taktyka, by nie przyjmować logicznych argumentów. Kłam kłam, a przeciwnik się zmęczy, da za wygraną i kłamstwo stanie się prawdą,.

 

@Stulejman Wspaniały Dziwię sie, że nim gardzisz. Udowodnię Ci, że macie trochę wspólnych poglądów. Naraże trochę ze wzlędu na twój stosunek do Korwina, ale z  opisywanych przez Ciebie dziejów wynika, że chodzi Ci o jego pogląd o płace minimalną oraz zasiłki, które bezpośrednio uderzyły w Ciebie. W sumie nie będę go bronił, bo sam się z tym nie do końca zgadzam. Sam tego na szczęście nie doświadczyłem, nie wiem- no cyrk jest śmieszny nie dla zwierząt.

W audycjach piszesz o naprawie państwa, wywaleniu ludzi z poprzedniego systemu z administracji, o walce z długiem. Przypomnę, że korwin składał ustawe lustracyjną w 1992 r. i chciał wprowadzić zakaz uchwalania budżetu z długiem. Innym razem w debacie przedwyborczej udział brali beatka, basia, januszek jeden i drugi, ewunia, pawełek i reszta. Na pytanie jak walczyć z długiem wszyscy odpowiadali sloganami: odpowiedzialny budżet, kreatywna księgowość, obsługa zadłużenia. Korwin prosto z mostu bez żadnej ściemy: należy zacząć spłacać i nie zadłużać się- to jedyny sposób na walkę z długiem. Jakby nie patrzeć są to konkretne rozwiązania i tu ma u mnie plus. Podobnie jego poglądy o sojuszach z innymi państwami są zbieżne z twoimi. Chyba tymi zasiłkami Ci tak zalazł za skórę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tą całą dyskusję podsumował jednym zdaniem ze strony loszek.

 

Nie po to całe życie samej sobie i całemu światu próbuję udowodnić że jestem mega zajebista (choć podświadomie wiem że jest dokładnie odwrotnie) żeby jakiś JKM niszczył to w co prawie uwierzyłam.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, obejrzałem, jaja jak berety, cały czas się śmiałem :lol:. Nosz kur... żeby dorosłym ludziom trzeba było tłumaczyć co to jest średnia. Z lekka to straszne, że takie rzeczy, których każdy powinien się uczyć w szkole wywoływały ból dupy. Kobiety mają średnio niższe IQ od mężczyzn, no i? Tak samo Azjaci mają wyższe średnie IQ od białych, a biali wyższe od czarnych. Za to Murzyni szybciej biegają, bo mają więcej mięśni szybko kurczliwych, a kobiety np. lepiej rozpoznają kolory i mają lepszy słuch i węch od mężczyzn. Itd. Itd. Normalne sprawy, zwykła nauka. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, EnemyOfTheState napisał:

Dobra, obejrzałem, jaja jak berety, cały czas się śmiałem :lol:. Nosz kur... żeby dorosłym ludziom trzeba było tłumaczyć co to jest średnia

@EnemyOfTheState Nie dorosłym ludziom - tak reaguje kobieta kiedy w emocjach szybko traci argumenty. Ten tekst o średniej jest modelowy - z kobietą o takiej pierdole możesz dyskutować godzinę. Z facetem zamienisz dwa zdania i wszystko będzie wyjaśnione. Ona nie przyjmuje racjonalnych argumentów. Wyjdziesz z toną naukowych, racjonalnych, potwierdzonych dowodów ona i tak dalej będzie nawijać swoje.

 

Nie ma racjonalnej dyskusji z kobietą a już szczególnie kiedy dochodzą emocje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.