Skocz do zawartości

Czy kobiety są średnio mniej inteligentne od mężczyzn ? Na przykładzie stokrotki polsatu.


Rekomendowane odpowiedzi

A Ja tam pitolę jakieś wykresy, za dużo się musiałem nimi posługiwać, uczyć itd.

Więc wolę TO : http://www.prawdaobiektywna.pl/swiat/szwedzka-minister-kultury-chce-integrowac-islamistow-z-iraku-i-syrii-1455.html

 

Sama inteligencja w czystaj postaci:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program rehabilitacji dla dżihadystów :D. A później w tv, gdy się ktoś zapyta taką stokrotkę o wyniki i skuteczność tego programu usłyszymy krzyk, że jesteśmy islamofobami i powinna po nas przyjechać śmieciara. A i jeszcze, że jesteśmy skrzywdzeni i upodleni moralnie. Skuteczność programu - 100%, reszty uczestników nie udało się zidentyfikować po samobójczych zamachach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam i powtarzalem to po stokroc - muzulmanie zalewaja Europe i to jest Z GORY USTALONY PLAN a nie jakis brak ogarniecia. Myslicie, ze zdrowy, normalny czlowiek przyjmowalby to barachlo do Europy, ulatwial jeszcze bardziej widzac co sie odpierdala i jakei sa nastroje spoleczne? Myslcie logicznie.

Co do tej debilki. Ona jest marionetka i baranem. Dostala wytyczne, zeby ulatwiac muzulmanom zajecie szwecji i to bedzie robic. Jak robisz komus gowno z mozgu przez lata, to pozniej mozesz robic z nim co chcesz.

A w temacie programu i rownosci:

1438789453_yizndb_600.jpg

Dziekuje za uwage.

Edytowane przez Tomko
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, I_am_the_Senate napisał:

@EnemyOfTheState  jakiś rozkład cech musi być w przyrodzie. Tj. mówisz zwykła nauka, przystosowanie. 

 

 

Dokładniej to tak działa ewolucja. Np. biali i czarni kształtowali się odmiennych warunkach. W takiej Afryce, w dżungli, gdzie deszcze padają co 24h, w czasach ludzi pierwotnych, nie brakowało wody, było dużo roślin, zwierząt i przede wszystkim kłania się brak zimy. Biali z kolei musieli nauczyć się racjonalizować żywność, magazynować ją na zimę i nabyć różnych innych umiejętności, z racji trudniejszych warunków wyrobili sobie wyższą inteligencję. Znaczy w sumie wszyscy ludzie pochodzą z Afryki, ale spora część zaczęła migrować do terenów o innych warunkach klimatycznych. Europejczycy np. zawędrowali aż po samą Skandynawię. 

 

Mężczyźni i kobiety tej samej rasy żyli zawsze w tych samych warunkach, no ale tylko kobiety rodzą dzieci, więc obie płcie miały odmienne role. Mężczyźni chodzili na polowania, wojny, żeglugi, więc wyrobili w sobie orientację w terenie, bardziej abstrakcyjne myślenie, wyższe IQ itd. Kobiety z kolei rodząc i zajmując się dziećmi wyrobiły w sobie lepszą zdolność do rozpoznawania emocji w drugim człowieku itp. To że zajmowały się zbieractwem w czasach pierwotnych sprawiło, że lepiej rozpoznają kolory itd. Wszystko działa, jak natura chciała :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile z Korwinem w poglądach gospodarczych zgadzam się tylko częściowo to w kwestiach światopoglądowych jego poglądy są mi bardzo bliskie. Być może część z nas uważa go za politycznego trolla, ale spuszcza intelektualny wpierdol marksistom kulturowym aż miło. Polecam jego książkę "Vademecum Ojca" - świetnie pasuje pod względem treści do naszego forum.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, overkill napisał:

Ten tekst o średniej jest modelowy - z kobietą o takiej pierdole możesz dyskutować godzinę.

 

Z 3-4 lata temu jednemu klientowi tłumaczyłem co to jest średnia w raportach, po dwóch godzinach już nie wytrzymałem i powiedziałem coś w stylu "a chuj tam, pierdolę taką rozmowę" i odłożyłem słuchawkę. Do dzisiaj jest jednym z moich głównych klientów :D 

 

Z kobietami wchodzę w logiczną dyskusję głównie po to, żeby móc obserwować jak wychodzą z siebie :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@salsero też czytałem tą książkę. Fajnie opisał ojca-cipe. Matka chcąc uspokoić marudzące dziecko nie mówi: " grzeczny bo jak przyjdzie tata to mu powiem", bo ojciec jest cipa i dziecko sie go nie boi.Tylko straszą dzieciaka jakimś obdartusem z ulicy. Pisze, ze ojciec musi być silny. Ale i tak wszyscy znają Korwina jak pokazuje gest hitlera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak ta biedna pani Agnieszka ma zrozumieć co Korwin ma na myśli skoro jest kobietą? Konfrontacja z założenia skazana na porażkę. :-) Kobiety są fajne, miłe w dotyku i mają takie rzeczy, których faceci nie mają i przy tym pozostańmy. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobejrzałem część z Senyszynową. W sumie nie zdziwiłem się, bo czego można się spodziewać po skrajnie zlewaczonej mizoandryczce, "wielkiej ekonomistce" na wiecznie państwowych posadkach i członkini PZPR, o której nawet jej komuszy kolega (Miller) powiedział: "W polityce warto być zabawnym, ale nie warto być śmiesznym. Joanna Senyszyn rzadko jest zabawna, ale za to zawsze jest śmieszna". Czy naprawdę kobietom nie robi różnicy, że (pozornie) ich "interesy" reprezentuje taka clownica? (chciałaś kobieto żeński odpowiednik, to masz)

 

Cejrowski kiedyś sprawnie zareagował słowami "ja z panią nie rozmawiam, bo z głupkami nie ma sensu rozmawiać". JKM nie traci jednak jak widzę nadziei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba Senyszynowa powiedziała, ze z małżeństw homoseksualnych rodzi się tyle samo dzieci co w hetero.

mój dziadek jak ogląda debaty i rozmowy w tv denerwuje sie jak oni mogą tak twierdzić kłamać. Ja mu tlumacze że to są ludzie podstawieni przez nieznane grupy mające na celu zdezinformowanie, ogłupienie człowieka itp. ze to szopka teatrzyk.

Podejrzewam, że stokrotka te przerywniki i wrzaski nieźle wytrenowała przed lustrem mimo, że nie wierzy w to co mówi. Potem Jadźki i inne pelargonie oglądają taką panią autorytet (podstawiony) i jest problem. Stokrotka sprzedaje niezłe bajki gojom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co sądzić o "ekonomistce", która mówi: "Biskup Pieronek bluźni twierdząc, że prawo własności, jest święte. To niemoralna zasada". Kij tam że biskup. 

Jak czasem słucham jej wypowiedzi, to ona robi samozaoranie z bronowaniem jednocześnie. I jest jeszcze z siebie dumna. W pale się nie mieści. Ale widocznie mam za małą pałę.

Edytowane przez Rnext
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rnext tak sobie myślę, że gdyby samice olały TV oraz niektóre "gazetki" i to, co jest im tam wciskane, to by znacznie lepiej na tym wyszły. Ale one są jak młode pelikany i łykają wszystko bez refleksji.

Edytowane przez HORACIOU5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, I_am_the_Senate napisał:

chyba Senyszynowa powiedziała, ze z małżeństw homoseksualnych rodzi się tyle samo dzieci co w hetero.

mój dziadek jak ogląda debaty i rozmowy w tv denerwuje sie jak oni mogą tak twierdzić kłamać. Ja mu tlumacze że to są ludzie podstawieni przez nieznane grupy mające na celu zdezinformowanie, ogłupienie człowieka itp. ze to szopka teatrzyk.

Podejrzewam, że stokrotka te przerywniki i wrzaski nieźle wytrenowała przed lustrem mimo, że nie wierzy w to co mówi. Potem Jadźki i inne pelargonie oglądają taką panią autorytet (podstawiony) i jest problem. Stokrotka sprzedaje niezłe bajki gojom.

 

Nie, to była Monika Płatek. O przepraszam, Doktor habilitowana nauk prawnych, profesor nadzwyczajny Monika Płatek ;)

 

 

Wyjątkowo przypałowa feministka. Tu poniżej rozmowa o tym dlaczego seks bez zgody "entuzjastycznej" to według niej gwałt. Rozmówca pyta się jej, czy według niej facet wtedy powinien trafić do więzienia. Ona twierdzi, że nie. OK, no ale co wtedy? Co w związku z tym? O co w ogóle chodzi z tym przymiotnikiem "entuzjastyczna"? I chłop próbuje przez przeszło godzinę zadać jej to samo pytanie, a ona za każdy razem pierdoli o czymś innym:

 

 

Tu znowu staje w obronie dzieciobójczyni:

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Dr-Monika-Platek-sad-nie-wzial-pod-uwage-ze-Katarzyna-W-nie-miala-wsparcia,wid,15952512,wiadomosc.html?ticaid=118d2b

 

I kurde, nie mogę tego teraz znaleźć, ale był film na YT jej rozmowy z Rutkowskim, gdzie twierdziła, że 25 lat więzienia dla matki, która zabiła czwórkę dzieci to za dużo. Poza tym nie doszłoby do tego, gdyby aborcja była legalna :o. Ekspertka TVN-u w dziedzinie prawa :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce jeszcze dobry film na wieczór to polecam:

 

Szkoda, że JKM ma kilka dziwnych i niezrozumiałych dla mnie naleciałości jak chociażby z Hitlerem, homosiami itd., bo jakby bardziej trzymał jęzor za zębami to nie wystawiałby się na tak perfidne manipulacje urządzane przez dziennikarzy i innych publicystów. Pracując nad tym + trochę retoryką mógłby naprawdę pociągnąć za sobą jeszcze większą rzeszę wyborców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm widzę, że jednak polszmat szybko zablokował. Taka to "nowoczesna" stacja a chyba jako jedyna nie ma kanału na you tube.

Dobra wrzucam jeszcze jeden filmik o podobnej treści. Tym razem bez loszkologii i Senyszyn. Film jest o połowę krótszy i tutaj mamy oranie białego rycerza.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Geralt napisał:

Hmm widzę, że jednak polszmat szybko zablokował. Taka to "nowoczesna" stacja a chyba jako jedyna nie ma kanału na you tube.

Dobra wrzucam jeszcze jeden filmik o podobnej treści. Tym razem bez loszkologii i Senyszyn. Film jest o połowę krótszy i tutaj mamy oranie białego rycerza.

 

 

Redaktor jak widać z tych co wią i umią lepiej. Skądś znam ten dziwny uśmieszek pewnego siebie gościa który wie lepiej. Zazwyczaj towarzyszy zdaniom typu : nieeee moja myszka taka nie jest, ona świata poza mną nie widzi, wiem to bo znam się na kobietach. Przypomniał mi sie fajny film Tylera z RSD , nie z wszystkim się z nim zgadzam ale model faceta o którym mówi Tyler ten sam, ta sama "pewność siebie" i znajomość kobiet :

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, I_am_the_Senate napisał:

A i jeszcze, że jesteśmy skrzywdzeni i upodleni moralnie.

 

Ja jestem :unsure:

 

8 godzin temu, I_am_the_Senate napisał:

Matka chcąc uspokoić marudzące dziecko nie mówi: " grzeczny bo jak przyjdzie tata to mu powiem", bo ojciec jest cipa i dziecko sie go nie boi.Tylko straszą dzieciaka jakimś obdartusem z ulicy.

 

To właśnie tato -_-

 

A tak w ogóle to ja was nie rozumiem. Gdyby Islam nie był taki fajny to nie byłby tak popularny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W gimnazjum miałem przeprowadzony test na inteligencjie i wyszło mi IQ ponadprzeciętne. Na studiach w trakcie rozmowy z nowo poznaną dziewczyną użyłem stwierdzenia w stylu: "myślę więcej/efektywniej niż większość". Chyba nie zrozumiała bo zacząłem tłumaczyć, że miałem robiony test. Ona na to lekceważąco odpowiedzała: "Pewnie SMSa wysłałeś do wrózki". Dalsze próby tłumaczenia; że to było robione w poradni psychologicznej, że musiałem podawać definicje słów, opisywać przedmioty, układać wzorki z klocków na czas, liczyć w głowie zadania tekstowe, czyli ogólnie na jakiej podstawie uzyskałem taki wynik - do niej nie docierały. Przebieg rozmowy był niemal identyczny jak w fimiku z pierwszego postu, z tą róznicą że nie wytrzymałem. Odniosłem wrażenie jakby nawet nie próbowała tego zrozumieć tylko na siłe chciała mi wmówić że jestem w błędzie(oczywiście bez argumentów). Na koniec powiedziałem że takie jej zachowanie świadczy o tym że jest głupia. Chwila ciszy, otwarła usta chcąc coś powiedzieć ale nie zdążyła bo zalała się łzami. Z perspektywy czasu nie mam żadnych wyrzutów z tą sytuacją i nawet się lekko uśmiechnąłem gdy oglądałem te oburzenia kobiet po wystąpieniu Korwina w PE.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Rnext napisał:

No co sądzić o "ekonomistce", która mówi: "Biskup Pieronek bluźni twierdząc, że prawo własności, jest święte. To niemoralna zasada". Kij tam że biskup. 

Jak czasem słucham jej wypowiedzi, to ona robi samozaoranie z bronowaniem jednocześnie. I jest jeszcze z siebie dumna. W pale się nie mieści. Ale widocznie mam za małą pałę.

 

I jeszcze te słodkie rejestry, w których wspomniane twierdzenia są artykułowane... Jakby to powiedzieć...to taka ,,baba'' par excellance. ;)

Edytowane przez Herbu Mizogin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma nerwy chlopina...

 

Tzw lewaczki sa bardzo za przyjeciem uchodzcow, bo maja nadzieje ze ktos im wsadzi, a ze kozojebcy wybredni nie sa, to Karyna xxxl ma nadzieje na male co nie co :)

Wszystko u kobiet rozbija sie o seks, ale robia to w taki sposob aby nikt sie nie domyslil ze o to chodzi...

Tak wiec wniosek jest taki ze sila popedu sexualnego nie ma zadnego zwiazku z pogladami, postepowaniem I gloszonymi haslami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@EnemyOfTheState to już od dawna nie jest dziennikarstwo. To jest już tylko (goebbelsowska?) propaganda którą upowszechniają pożyteczni idioci w roli nieświadomych funkcjonariuszy. Fiut mi się złamał jak tego dziennikarzyny słuchałem i teraz muszę w gipsie chodzić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.