Skocz do zawartości

Praca


Zbychu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie. Obecnie pracuje w systemie dwuzmianowym (praca po 12 godzin) w "tygodniu" a w weekendy studia zaoczne. Na początku było fajnie się - dało się pogodzić prace ze szkołą ale obecnie czuje sie z tym coraz gorzej - często wygląda tak ze muszę iść na cały dzień do szkoły a potem na 12 godzin do pracy albo na 12 godzin do pracy a potem szkoła - raz na jakiś czas jest to do przeżycia ale nie co tydzień dlatego zastanawiam się nad zmiana pracy. W dodatku w pracy mało co się dzieje(mało obowiązków) wiec większość czasu czekam i rozmyślam - co prowadzi do toksycznych myśli i niepotrzebnych dialogach wewnętrznych, siedzeniu w "swojej" głowie.

 

Mieszkam w Krakowie i chciałbym znaleźć prace najlepiej taka, żeby nie kolidowała mi ze szkoła(praca na nocki odpada, psychicznie już nie daje rady) od poniedziałku do piątku a w weekedy szkoła. Do tego miałbym trochę czasu wolnego na rozwój swoich zainteresowań. Tylko patrząc na oferty pracy sytuacja nie wygląda zaciekawię. Praktycznie same oferty pracy na słuchawce albo weekendowe. Możecie mi coś doradzić? Może ktoś z was jest w podobnej sytuacji i zainspiruje mnie jakąś fajna oferta pracy, coś doradzi? Zarobki nie liczą się tak dla mnie bo jestem realista i wiem jak wygląda sytuacja, liczy się dla mnie jedynie to żeby pracować od pn do pt i mieć święty spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy pracuje w firmie Frapol na ul. Mierzenja wiślana 8. Praca na produkcji, mówi, że jest cholernie zadowolony i to jego najlepsza praca jak do tej pory. Robi klimatyzacje i wentylacje. Zarobki w porządku jak na tego typu robotę, która nie jest ciężka,  chociaż nie zdradził mi ile dokładnie zarabia. Praca w systemie zmianowym (i nie wiem czy to ci będzie odpowiadać)

 

http://www.frapol.com.pl/ - poszukaj jakiegoś kontaktu do nich i zapytaj czy szukają pracowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

studiuje informatykę zaocznie ale ze względu na małą ilość czasu związana z nadgodzinami i praca zmianowa na 12 +dojazdy + dużo nauki z matematyki na studiach(wymagający wykładowcy) znam dopiero podstawy podstaw. Po za tym jestem dopiero na 1 roku a w większości ogłoszeń poszukują ludzi na 3 lub 4 roku więc mam jeszcze 2 lata na naukę samodzielną ale najpierw muszę ogarnąć prace która da mi więcej wolnego czasu... Pomyśle nad tą produkcją ale na 3 zmiany na pewno sie nie zgodze ze względu na to, że wtedy miałbym jeszcze gorzej z dojazdem + mam już dośc pracy w nocy

 

podszkol się w programowaniu i startuj do jakiegoś IT

 

W miesiąc nie dam rady a ja nie chce tego odwlekać w czasie. Mam plan robić karierę w IT ale na spokojnie - za rok albo dwa bede juz na 3 roku studiów i będę się uczył w domu wtedy problemu nie będzie ale teraz się liczy bardziej - trzeba jakoś przeżyć

Edytowane przez Zbychu
dopis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słucham @Zbychu jeśli studiujesz Inf. zaocznie to spróbuj się gdzieś załapać jako junior admin lub jako tester. Ewentualnie wejdź w e-commerce. Praca jako admin sklepu www lub systemu CMS może być spoko jak na początek. Szukaj czegoś na etat 8godz. Jak masz umiejętności i wiedzę z programowania to próbuj pracy zdalnej i łap zlecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.