Skocz do zawartości

Zgodnie z regulaminem witam serdecznie


Blair

Rekomendowane odpowiedzi

 Hej.

 Forum czytuję od 3 lat, ostatnio dość intensywnie, co przyczyniło się do rejestracji. 

 Etap pierwszy zakończył się łapaniem za głowę i ucieczką - pierwsza styczność z rzeczywistością. Jednak wzbudziło to moją ciekawość. 

 Każde kolejne wejścia i weryfikacja zamieszczonych informacji odpowiadało temu co widać w dzisiejszych związkach. Nie mówię, że wszystkich, ale jednak sporej większości. 

 Sporo dowiedziałam się o sobie samej, aczkolwiek wiem, że jeszcze długa droga przede mną. 

 

 Na forum zagościłam by oczywiście Was wykorzystać, jak to typowa baba. :P

 Ciężko mi sobie wyobrazić, że gdzieś mogłabym usłyszeć/przeczytać bardziej szczere odpowiedzi, a mam kilka pytań. Ale wszystko w swoim czasie. 

 

  B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Długowłosy napisał:

Jako miejscowy gbur zapytam wprost - po czy przed 30stką?

 Potrzymam Was w niepewności, żebyście mnie nie zaszufladkowali za wcześnie. :P

 

3 godziny temu, Adolf napisał:

Co proponujesz w za mian? 

  Bezkonfliktowość, panowanie nad offtopem i w miarę merytoryczne, jak na kobiece standardy wypowiedzi. :P

  Poza tym nie będę się wybijać poza rezerwat, żeby nie dodawać pracy. :D

  

  Może później zainwestuję więcej, ale jak na początek, to i tak nie najgorszy pakiet. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Reptiljanusz napisał:

Cześć. Czyli już po 30 ... albo tuż przed ...☺

Oczywiście, wszystko zgodnie ze schematem. Dwójka dzieci i alimenty, dzięki którym mam dostęp do internetu. My to potrafimy się jednak urządzić. ^_^

9 godzin temu, Drizzt napisał:

O ho, zaczyna się :)

Bzdura, nic się nie zaczyna. :) Podałam powód dla którego zadecydowałam, iż nie będę na razie ujawniać swojego wieku. Dajcie się człowiekowi zaklimatyzować.

Liczbę moich wiosen podam jutro przed zamknięciem tematu. Raczej się wyrobię, żebyście mogli spać spokojnie. ;)

 

8 godzin temu, HORACIOU5 napisał:

żeby ten tekst chociaż oryginalny był a tak jest po prostu... schematyczny do bólu

Pierwszy post, a już narzeka! Weź za przeproszeniem nie pierdol… :D chociaż nie, masz rację, powinnam napisać „ jestem inna niż wszystkie” i „zobaczycie skur%&*ny!  nikt wam nie poda szklanki wody na starość” xD

 

7 godzin temu, Arox napisał:

Jako Mistrz Inkwizytor Zua- ile kilo za dużo?

Wystarczająco, żebyś musiał gasić światło. :lol: Aktywna fizycznie od zawsze (no może poza pisaniem pracy licencjackiej) , od 1,5 roku wdrożone zdrowe odżywianie, no może nie zdrowe w 100%, ale na pewno świadome. Waga w normie. 

 

4 godziny temu, SledgeHammer napisał:

podaj proszę swój wcześniejszy nick:lol:, i tak się domyślimy;)

  No myślcie myślcie, tylko nie zawiedźcie mnie, może przynajmniej się pośmiejemy. :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Blair napisał:

Pierwszy post, a już narzeka! Weź za przeproszeniem nie pierdol…

 

Rządzić to możesz sobie swoim misiem / skarbem / kochaniem o ile Ci na to pozwoli. Mną Ci się nie uda.

 

17 minut temu, Blair napisał:

„zobaczycie skur%&*ny!  nikt wam nie poda szklanki wody na starość”

 

To już zrobiłaś w innym wątku, tylko użyłaś innych słów. Potem pojechałaś kolejnym schemacikiem próbując obrócić wszystko w żarcik. Takimi zagrywkami oraz wypowiedziami takimi jak te powyżej tylko potwierdzasz wszystko co zostało tutaj napisane na temat samic. Jak na kogoś, kto "sporo dowiedział się o sobie" nie poczyniłaś zbyt wielkiego postępu. Dobrze wiedzieć, że miałaś inny nick. To wyjaśnia te słabe prowokacje.

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.