Skocz do zawartości

Dlaczego tak malo jest wladczych samcow?


ajland

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, HORACIOU5 napisał:

@Emska Czekam na konkretne przykłady o które prosił @radeq :>

 

A i jeszcze jedno, "te", "to", "tamto" to nie są przykłady schabiku Ty :>

Nie trzeba daleko szukać. @Rnext jest pięknym przykładem, którego oburza widok używania przez kobietę piersi do tego do czego pierś została stworzona, czyli wykarmienia potomstwa a jakoś tak dziwnym trafem niewiele osób obraża widok gołych cycków w reklamie pasty do zębów.

Następnie uważacie, że tylko kobieta ma się dzieckiem zajmować bo natura a facet jak królewicz niech śpi w innym pokoju. Ale do pracy oboje mają chodzić bo facet darmozjada nie będzie utrzymywał. I oczywiście płacic wszystko po połowie. Od razu mówię, że z tym akurat pomysłem nie walczę bo to patriarchat wymyślił, że facet ma płacic za kobiete a patriarchat jako taki mi się nie podoba. Ale tak szczerze, gdyby placili po równo to jaką korzyść z faceta by miała kobieta skoro w domu wszystko tez tylko ona ma robić bo natura.

26 minut temu, Rnext napisał:

Przemocy, niestety nie interesuje czy ją popierasz czy nie. Podobnie jak Słońca, czy wierzysz że świeci.

Powiedz napastnikowi z laska dynamitu, czy podpalaczowi barykad, że powinien się powstrzymać od czynienia zła, bo nie popierasz takich metod. Jeśli nie wysadzi Cię w powietrze to na pewno zabije... śmiechem. Albo się obronisz albo giniesz.

Nadinterpretuje. Nie powiedziałam, że przemoc zniknie bo ja tak chce tylko, że nie musze sie przyczyniać do jej rozpowszechnienia.

26 minut temu, Rnext napisał:

czy zakazie siedzenia facetom w rozkroku w komunikacji publicznej, pod pretekstem zajmowania zbyt dużej ilości miejsca - jak by ciężarne i grubaski go mniej zajmowały. 

Pojechałeś po bandzie i to grubo. Bardzo dobrze, że jest taki zakaz. Nuedawno jechałam pociągiem obok grubszego, rozkraczonego pana a, że on siedzial przy oknie gdzie zajmowal 1,5 siedzenia a fotele sa tak skonstruowane, ze dwa srodkowe robia uskok to ja musialam na tym uskoku siedzieć, że az mnie troche kręgosłup bolał od takiego siedzenia. I często kolo rozkraczonego faceta sie siedzi kobieta nawet jak gruba to sie nie rozkraczy i nie zabierze nie swojego miejsca zreszta nie wiem jak gruba by musiala byc, zeby az 1,5 zajmowac to sie zadko taka grubosc zdarza.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Rnext napisał:

Naprawdę nie chcę być wystawiony na siedzącą przy restauracyjnym stoliku obok, matkę-karmicielkę z sinym i żylastym cycem do pasa, strzykającą mlekiem po okolicznych talerzach

Współczuje Ci ze względu na Twoje doświadczenia restauracyjne, chyba jadamy w rożnych. Mi się jeszcze nie przytrafiło, ale kto wie może jak mi która psiknie do zupy mleka z cyca to zmienię zdanie .

30 minut temu, Rnext napisał:

Poza tym w kontekście mojej wypowiedzi, chodzi o bierność i odwracanie głowy od coraz większej ilości nadużyć. Choćby od zakazu chodzenia w szortach w miejscach publicznych przez facetów (bodaj UK? Nota bene właśnie prawo szariatu zabrania facetom obnażania nóg, czad, nie? Tylnymi drzwiami wprowadzają) czy zakazie siedzenia facetom w rozkroku w komunikacji publicznej, pod pretekstem zajmowania zbyt dużej ilości miejsca

Szok, a ja tak lubię facetów w szortach.  No i przecież facet w rozkroku to naturalna pozycja. Jest nawet taki test jak nie wpaść w sidła transwestyty podającego się za kobietę.  Jak są jakieś podejrzenia należy go posadzić i rzucić do niego piłeczkę. Jak nie zepnie nóg w gwałtownym uścisku to znaczy, że domniemania są prawdziwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rnext Prosta sprawa: zakaz budowania meczetów, zamknięcie granic, uznanie islamu za zbrodnicza ideologie, szeroko zakrojona i nagłaśniana medialnie w mediach publicznych akcja wysiedlania ludności muzułmańskiej za pieniądze z konfiskaty mienia. Powszechny dostęp do broni w drugim rzucie legislacji dla obywateli kraju, obniżenie socjalu, większe przywileje dla urzędników, którzy mogą nie zgodzić się na wypłacanie świadczeń w przypadku uzasadnionego podejrzenia, ze osobnik ubiegający się o świadczenie jest wyznawca zbrodniczej i zakazanej ideologii. Brzmi dobrze? Mi tez staje na taka myśl ale niestety nie jest to wykonalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Emska napisał:

Tak, bo gwałty to takie normalne. Zalegalizujmy je :) 

 

nie tak. to przyklad ze tak naprawde to faceci rzadza. jak sie role odwracaja i kobiety dominuja to rodza za malo dzieci i wymieramy.

 

to ze kobiety bardziej pra do wladzy to tak, ale chciec a moc to raz, a dwa jak juz sie udaje to jakie sa efekty? kobieta-szef to koszmar (juz drugi raz sie przekonalam), facet ktory nie dominuje jest przez kobiete pogardzany (to tez juz wiem heh)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie karmienia piersią w miejscu publicznym. Może to niektórym zwolennikom pokaże, że to objaw braku kultury i wyczucia smaku.

 

 

Różne narządy pełnią różne funkcje. I idąc dalej tym tokiem:

 

Nikogo nie gorszy jeśli ktoś

- oddycha w miejscu publicznym,

- chodzi w miejscu publicznym,

- kicha w miejscu publicznym,

 

Gorszy jeśli:

- sika w miejscu publicznym,

- pierdzi w miejscu publicznym, 

- beka w miejscu publicznym,

 

Ale oczywiście są wyjątki. Jeśli ktoś puści "cichacza bezwonnego" - nie poczujemy się pogorszeni. Jeśli ktoś sika dyskretnie w ciemnym zakamarku miejsca publicznego - też. Jeśli dziecko będzie karmione w ustronnym miejscu - tak samo! Łał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurwaaa @Selqet klikam w film, żeby tego cycka zobaczyć, a tu taki chuj... 

 

a odnośnie sikania i bekania, to jakoś lubię to robić przy lasce, idziemy np lasem i jeb leję pod drzewo z uśmiechem na twarzy :D no ale publicznie się wstydzę jedno i drugie, i trzecie. 

Edytowane przez radeq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@radeq tak mi przykro :D

 

6846667.jpg

 

Większość zasad savoir-vivre jest logicznych i myślę, że nie trzeba nawet czytać książek w tej tematyce, żeby wiedzieć JAK się zachowywać w podstawowych sytuacjach. 

 

Polecam szczególnie Paniom blog - http://szkoladam.pl/

 

Sama autorka wypowiada się w komentarzach pod artykułem - http://szkoladam.pl/dzieci-wsrod-doroslych-co-na-to-savoir-vivre/

 

"W świetle savoir-vivre karmienie piersią jest bardzo intymną czynnością, z naciskiem na bardzo:) No bo skoro s-v mówi, że poprawianie makijażu jest czynnością intymną, to cóż dopiero karmienie, przy którym trzeba się obnażyć... Jest jednak oczywiste, że jeśli maleńkie dziecko domaga się jedzenia, to trzeba zaspokoić jego głód. Sądzę, że okrycie się chustą, czy szalem i znalezienie jakiegoś w miarę ustronnego miejsca jest całkowicie akceptowalne. Chodzi o to, by nie karmić w sposób ostentacyjny, bo niektórych faktycznie może to krępować."

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Emska napisał:

Nie trzeba daleko szukać. @Rnext jest pięknym przykładem, którego oburza widok używania przez kobietę piersi do tego do czego pierś została stworzona

Na pewno przeczytałaś to co napisałem, czy sobie dopowiedziałaś? Powtórzę w telegraficznym skrócie: nie że karmi tylko gdzie to robi. I nie oburza tylko zniesmacza. Normalnie Radio Erewań.

 

20 godzin temu, Anna napisał:

Współczuje Ci ze względu na Twoje doświadczenia restauracyjne, chyba jadamy w rożnych.

Współczucia to akurat nie potrzebuję i faktyczne, wychodzi na to, że bywam w takich, przed odwiedzinami których, nawet karmiące nie mogą się powstrzymać :>

 

@Samiec92 mój wpis dot. AK47 i Glocka miał charakter satyryczno-ironiczny z ziarnkiem prawdy w całej bajce. Nie mam programu politycznego i nie zamierzam go mieć, bo jedynym rozwiązaniem jest społeczeństwo obywatelskie a nie to co mamy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszło na to, ze wszyscy się zgadzamy a kością niezgody było nieporozumienie na gruncie stylu sformułowania wypowiedzi. Ja np. wyszedłem z założenia, ze Panie karmiące piersią zawsze robią to w pewnym sensie w pewien wstydliwy sposób. Nie przyszło mi do głowy karmienie w restauracjach czy obrazowe strzelanie z zylastego cyca po talerzach zupy wspolklientow. Podejrzewam, ze takiej zylastocycej sam zwróciłbym uwagę w restauracji.

 

Sa natomiast inne zachowania loszek, które niedawno mnie gorszyły bardzo, teraz tylko trochę poprzez to, ze się z nimi opatrzyłem jak np. przebieranie się po zajęciach w sali baletowej włącznie ze zmienianiem staników, mimo ze do przebieralni maja 10 sekund drogi, do łazienki 5 a po drodze nie ma schodów.

Edytowane przez Samiec92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.06.2017 o 22:13, Emska napisał:

Widocznie, wbrew obiegowej opinii dominacja nie leży w naturze mężczyzn.

Gdyby bycie dominującym było naturą mężczyzn to choćby na tym forum nie mówiono by prawie każdemu nowemu, że ma byc silny czy dominujący by zdobywać kobiety bo ci faceci juz poprostu by tacy byli ze swojego charakteru.

 

Oczywiście, że nie leży w naszej OBECNEJ naturze. 99,9% ma pracować, wyrabiać PKB i płacić podatki na 0,01% dominujących samców w tym społeczeństwie.

Czy Ty wiesz jak niebezpieczne jest dla stada małp gdy jest za dużo dominujących samców? :> Wieczne walki, niepewna przyszłość i przedłużenie gatunku.

Samce się wybijają, a samice i dzieci albo zostają "przechwycone" przez inne stado albo umierają przez brak zasobów - jedzenia i dostępu do wody lub zjedzone przez drapieżniki.

 

W stadzie musi być odpowiednia ilość % alfa do reszty, żeby to dobrze funkcjonowało - efektywnie i sprawnie.

 

I takie głupie pisanie jak to kiedyś było lepiej i że było więcej dominujących mężczyzn.

Niestety jest to w moim przekonaniu kłamstwo - nie ma na to dowodów zwyczajnie.

A w rozmowie ze starszymi ludźmi widzę sporo patologii oraz zamkniętego umysłu zazwyczaj.

Jakoś nie widzę po nich tej dominacji - może jedynie lepsze zdrowie i większą religijność.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ ewolucyjnie faceci alfa to debile tak naprawdę, którym przyroda powierzyła podtrzymanie gatunku. Np. takiemu facetowi jak ja przyroda powierzyła zgłębianie tematów duchowych. Ich zawsze było proporcjonalnie mniej. Ogólnie nic do nich nie mam pożyteczni reproduktorzy, a ich dzieci wysyła się na wojny ogólnie. Samce alfa = dużo głupich dzieci. Oczywiście są bogaci i inteligentni alfa, ale oni skapną się jakie naprawdę są kobiety i poprostu wykorzystują je już seksualnie. Po prostu celem alfy jest posiadanie potomostwa, bogactwo i super dupa przy boku , czyli najniższe szczeble piramidy maslowa dla ludzi z IQ niżej niż 100. Dlatego alfa świetnie dogadują się z kobietami są na tym samym poziomie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamietam dokladnie ale wyglada ze ty jestes Gamma.

Powiedz ile masz potomstwa.

Geny samcow alfa jak sam piszesz przetrwaja a na wojnie nie zglebia sie tematow duchowych.

Bad luck dla ciebie.

(to nie bylo do ciebie osobiscie, walcze tylko z poglądem).

 

Do Emskiej:

On 24.06.2017 at 4:34 PM, Emska said:

Ale tak szczerze, gdyby placili po równo to jaką korzyść z faceta by miała kobieta skoro w domu wszystko tez tylko ona ma robić bo natura.

Przegapiasz polowe wątku.

Młotek, siekiera, szlifierka, samochod, hydraulika w domu, remont, transport ciezkich rzeczy - to ta część WSZYSTKIEGO w domu o ktorej zapomnialas. Moze dlatego ze to takie OCZYWISTE ze to facet ma to robic.

Nie jest oczywiste dla facetow. Robia to dla swojej kobiety i sie przy tym pocą, to nie malowanie paznokci.

 

Dlatego tylko wspolpraca ale nie taka ze ty wykarmisz dziecko dzis a ja jutro a ty jutro zaniesiesz 3 tony wegla do piwnicy gdy ja bede karmil.

Kazdy/a robi co mu natura przeznaczyla.

 

 

Edytowane przez JoeBlue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzu piszę prześmiewczo:) Ja na pewno nie jestem alfa. Ale mam to w dupie, kim jestem. Jak kobieta zacznie szaleć, to i największej ALFIE nad ALFAMI, powie. "Myślałem, że jesteś prawdziwym facetem. " "Bądź mężczyzną".
Jedyne co mnie szufladkuje to własna intuicja i ona mi mówi co mam robić, a czyny mnie określają i mówią kim jestem. 

Jak dla mnie faceci trochę za bardzo w dzisiejszych czasach popadli, w strach bycia "prawdziwym facetem. " To jest szufladka, w którą nie wolno dać się wsadzić. Bądź prawdziwym sobą. Bo kobiety i tak mają milion manipulacji, testów na udowodnienie Ci, że nie jesteś alfa.

- NIe masz dziewczyn jesteś nie prawdziwym factem
-NIe masz rodziny jesteś nie prawdziwym facetem
- Jesteś Tulipanem i ruchasz na potęgę jesteś nie prawdziwym facetem


Bądź Cie sobą, to największa przyjemność.

Każdy z was jest alfa jak jest sobą.  
 

Edytowane przez Donovan
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do karmienia piersią w miejsach publicznych...

 

 

To wierzyć mi się nie chce, że te "oburzone" osoby nie są podstawione. Nie czaję jak można mieć o to ból dupy, serio. I bynajmniej nie chodzi o to, że jestem matką, zanim nią zostałam również nie widziałam w karmieniu piersią nic "gorszącego". Oczywiście przy założeniu, że wygląda tak jak na filmiku wyżej a nie np. tak (wrażliwcy nie klikać):

http://www.supermamy.pl/styl-zycia/nagie-zdjecie-mamy-karmiacej-piersia-w-wannie,9211,1 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, catwoman napisał:

Nie czaję jak można mieć o to ból dupy, serio

Jakoś mnie to nie dziwi. Droga do zrozumienia jest długa i nie dla każdego dostępna.

Ale OK, to może inny model - wg kilku z Was, oczekujecie bycia tolerancyjnym dla zjawisk w czyimś odbiorze niesmacznych, ale względem postaw "oburzenia" (już mi się nie chce w kółko powtarzać, że się nie oburzam) tolerancja przestaje istnieć. Nie ma to jak podwójne standardy. Jeśli tego nie łapiesz, przeczytaj pierwsze zdanie. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rnext na chwilę odsunę na bok kwestię karmienia cycem a odniosę się do całego wątku. Marudzenie samic dotyczące braku władczych mężczyzn jest analogiczne do innego ich jojczenia związanego z brakiem prawdziwych mężczyzn. I jedno i drugie to nic innego jak próba zracjonalizowania sobie tego, że tacy samcy nie chcą wchodzić z danymi panami w bliższe interakcje i nie potrafią docenić spędzania z nimi czasu ubarwionego takimi atrakcjami jak pyskówki, manipulacje, roszczeniowość i notoryczne przepychanki słowne. Dlaczego ogarnięty i świadomy facet nie wpakuje się w taki bajzel było już wałkowane na forum wiele razy i nie chce mi się już powtarzać. Ale tego typu panie nie muszą się za bardzo martwić takim stanem rzeczy, bo w razie czego zawsze znajdzie się do dyspozycji władczy Ahmed, który zaspokoi z nawiązka ich braki w tej kwestii.

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak, że jeśli mam parcie na ruchanie to mogę to zaspokoić z kobietą niższego SMV. Mam ją w dupie chodzi mi tylko o bolcowanie i opróżnienie jąder.
Natomiast kiedy poznaję kobietę o tym samym smv lub wyższym mój organizm zaczyna odwalać niezły cyrk. Nie kontroluję tego. Zaczynam rozmawiać na tematy bezpieczne, martwię się żeby tego nie zjebać zamiast stosować technikę jak z pozostałą grupą kobiet.

Ładna i intelignetna kobieta wyczuwa mój strach i zaczyna mnie olewać :)


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłam niestety, że dużo matek w miejscach publicznych zachowuje się jak gorylice.

 

Zasady dobrego wychowania mówią nam, że w miejscu publicznym, nie zachowujemy się/nie robimy rzeczy, które mogą przeszkadzać/razić inne osoby. 

 

Np. jedziemy pociągiem, chcemy otworzyć okno. Powinniśmy zapytać się przed podjęciem tej czynności -

 

Czy mogę otworzyć okno? Czy nie będzie to Państwu przeszkadzać?

 

inne przykłady:

Czy nie będzie Państwu przeszkadzało, że zakarmię piersią dziecko? 

Czy mogę tutaj usiąść? Czy to miejsce jest wolne?

Czy mogę zapalić tutaj papierosa? 

Czy mogę zwalić przy Pani konia? :D 

 

Ostatnio też nagminnie patrze na matki z wózkami, które notorycznie nie zwracają uwagi na pozostałych przechodniów, czytaj w*&$#@lają się pod nogi. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Selqet nie no OK, ale powiedzmy w takim pociągu - jak mi ktoś powie, że nie mogę nakarmić dziecka to mam go nie karmić? Noworodek ma poczekać? Chyba mniej uciążliwe jest dla otoczenia gdy matka dziecko nakarmi niż gdy ono płacze? Czy mam iść do głośnego, śmierdzącego pociągowego kibla? ;] W marketach OK - przeważnie są miejsca do nakarmienia dziecka, ale w parku? Jeśli widywałam matki karmiące to każda się zakrywała, odwracała itp. Nie widziałam nigdy ostantacyjnego "wywalania cyca" - może poza oddziałami położniczymi, które rządzą się jednak swoimi prawami, kto był ten wie... :> 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I widzisz @Catwoman...

 

Chłop swoje a baba swoje... I znowu nic nie rozumiesz i znowu przekręcasz wszystko... Ty to tak specjalnie?

 

 

Jest różnica w podejściu do tematu w pociągu relacji Wrocław Główny- Gdynia Chylone, gdzie matka jedzie z noworodkiem bo nie ma innej możliwości i musi zająć się dzieckiem i spyta się "Czy pozwolą państwo, że nakarmię dziecko?" - Myślę, iż sam bym jej pomógł, gdyby owej pomocy potrzebowała, gdyż jest to sytuacja w której nie ma innej możliwości. Nawet przebranie dziecka- o ile wcześniej by spytała się- nie stanowiło by mi problemu.

 

Ale jest różnica, gdy idę do knajpy zjeść obiad a baba obok mnie wywala cyca i karmi awanturując się ze wszystkimi, którzy zwrócą jej uwagę, iż mogłaby zrobić to na uboczu przy stoliku w rogu a nie zniesmaczać cycem.

 

Nie wiem czy wyłapujesz te subtelności!

 

 

@HORACIOU5

 

Wracając do władczości i Ahmedów. Różnica polega na tym, że tacy faceci jak my- młodzi, niezależni, dobrze rokujący i w jakimś tam stopniu wyrwani z Matrixa i Białorycerstwa- mamy wymagania. Tak. To jest najgorsze co może być. MIEĆ WYMAGANIA!!!

 

Bo Ahmed nie ma wymagań- podejrzewam, że większa część tej populacji nawet nie wie co znaczy słowo "wymagania". Ale za to są śniadzi i pięknie mówią "Ajlawiu" oraz "Juarbiutiful".

 

Czy mnie o to dupa piecze- kiedyś zdecydowanie tak, teraz już nie. Podchodzę do tego na spokojnie, jak do chłodnika. Cóż, panie same zaorają się tym "Welkome refudżes". A potem będzie płacz i zgrzyt zębów, lecz jak to zrozumieją- będzie za późno.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.