Skocz do zawartości

"Niebieski wieloryb" fejk?


Brat Jan

Rekomendowane odpowiedzi

Ja myślę, że gdzieś w Polsce wyjątkowe głupie dzieci mogły zagrać raz czy dwa i to wszystko ale media teraz robią dramat jakby od wczoraj na każdym polskim podwórku, na każdej ławce przed blokiem dzieci zastanawiały się nie czy zagrać ale kiedy???!!!! Zagrożenie będzie trwało tak długo aż nie pojawi się mama madzi 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Granatowy napisał:

Ja myślę, że gdzieś w Polsce wyjątkowe głupie dzieci mogły zagrać raz czy dwa i to wszystko ale media teraz robią dramat jakby od wczoraj na każdym polskim podwórku, na każdej ławce przed blokiem dzieci zastanawiały się nie czy zagrać ale kiedy???!!!! Zagrożenie będzie trwało tak długo aż nie pojawi się mama madzi 2.

 

Jak będą o tym trąbić w mediach to na pewno liczba dzieciaków chętnych do "zabawy"się zwiększy a nie zmniejszy ale kogo z mediów to obchodzi. Ma być sensacja i już, nic tak nie ubarwia newsa jak świeży trup to ich motto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Magik wyskoczył i się zabił to zrobili z niego legendę choć w mojej ocenie zostawił żonę i syna w święta, było słynne swego czasu o tym skoku.

Teraz widzę skoki znów "modne" ale chyba coś nie tak z ich głowami + używki + brak zainteresowania  rodziców i mamy takich pseudo skoczków samobójców czy jaki uj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.