Skocz do zawartości

Zrób bachora za 20 tyś


T-Virus

Rekomendowane odpowiedzi

Ruchanie bez gumy i jeszcze 20 tysięcy wypłaty?? HAH, gówno! Jak test ciążowy wyjdzie pozytywnie to kobita się rozmyśli i powie: "Misiek, nasze dziecko potrzebuje obydwojga rodziców. Przecież mnie z nim nie zostawisz! Nie jesteś taki, prawda?" A jak zostawisz to dostaniesz pozew o alimenty. Dziękuję, do widzenia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś bujda lub reklama.

"anonimowość, jestem do niedzieli w Trójmieście"

Jak ona chce się dowiedzieć chwilę po sexie czy jest zapłodniona?

Chyba, że wypłata dopiero po faktycznym ustaleniu zapłodnienia, ale wtedy bardziej poda o alimenty niż zapłaci :lol:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie jestem pewien więc sprostujcie mnie jeśli się mylę. Nawet jeśli ktoś zgodzi się na taką propozycje to dla sądu nie ma to żadnego znaczenia. Jesteś ojcem dziecka i koniec więc będziesz ponosić tego konsekwencje. Zwłaszcza te finansowe.

 

Pani obiecywała różne rzeczy, kasę, sex a jak to w życiu bywa skończy się jak zwykle. Zresztą Pani, która pragnie dziecka obieca i zrobi wszystko aby cel osiągnąć. Później będzie wymagać aby ktoś łożył finansowo na to dziecko. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sejm uchwalił nowelizację Kodeksu karnego mającą pomóc w efektywniejszym egzekwowaniu świadczeń alimentacyjnych i zapobiegać uchylaniu się od ich płacenia. Jak dowodzi resort sprawiedliwości, który zainicjował zmianę, zwiększy ona skuteczność prawa.

W czwartkowym głosowaniu za zmianami było 430 posłów, przeciw był jeden, zaś pięć osób wstrzymało się od głosu. Nowelizacja trafi teraz do Senatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.