Skocz do zawartości

Milf pytanie


T-Virus

Rekomendowane odpowiedzi

Jakieś 8 lat temu poznałem pewną kobietę nie zwracałam zbytnio na nią uwagi wgl byłem za młody były to spotkania towarzyskie przez znajomych. Dzisiaj ma dziecko męża i tak jak nasz lider przepowiedział jest w nieszczęśliwym związku. Dość często  rozmawialiśmy  co byśmy ze sobą zrobili jak i o niczym gdy ma dojść do spotkania to do niego nie dochodzi już trzy razy się tak umawialiśmy dlaczego tak się dzieje? Nosz kurwa...

Nie odzywa się po tym jak mieliśmy umówimy dzień na spotkanie i oczywiście tego dnia się nie odezwała. Jak i teraz chyba urwala kontakt 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środowisku podrywaczy nazywa się to "flake" , czyli odwoływanie spotkań.

Kobiety robią to nagminnie w różnym wieku, najczęściej żeby się dowartościować, albo umówić się na piątek z 5 facetami i wybrać najlepszego, tego kto jej akurat pasuje na dany moment.

Ale dobrze się stało, bo Wszechświat Ci mówi w ten sposób żebyś zostawił mężatki w spokoju.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, T-Virus napisał:

Co byś zrobił jakbyś był fear wobec swojej a ona nie? Nie miałbyś ochotę na rewanż?

 

Dałbym sobie rok bez dup na przepracowanie chorej ( tak bo to jest chore i warto żebyś to sobie uzmysłowił) potrzeby odgryzania się kobiecie. Czy gdybyś wziął polską żmiję zygzakowatą do łóżka i ona by Cię w nocy upierdoliła to chciałbyś się odgryzać ? Bez sensu trochę co nie. Ty zaufałeś kobiecie nie wiedząc że to nie jest istota której można ufać więc to trochę jakbyś tą żmiję miział przed snem jak kota i przykrywał własną kołderką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, T-Virus napisał:

Co byś zrobił jakbyś był fear wobec swojej a ona nie? Nie miałbyś ochotę na rewanż?

 

Role kata i ofiary u osób niestabilnych emocjonalnie potrafią się zmieniać sinusoidalnie. Skoro masz takie pragnienia jak opisujesz, to masz także głęboko zaprogramowane wzorce masochistyczne.

Nie da się doświadczać tylko jednej z tych emocji. No, chyba że jesteś psychopatą. Wtedy chylę czoła. Aczkolwiek bardziej wyglądasz mi na rasowego piwniczanina.

I co najśmieszniejsze - nie ma tu znaczenia czy to co napisałeś robiłeś/robisz szczerze czy cisnąłeś bekę od momentu założenia konta. Podświadomość - czyli emocje - jest silniejsza od logiki i woli, zwłaszcza w sytuacjach skrajnych emocjonalnie a do takich zalicza się nie tylko strach i rozpacz ale także śmiech i jego manifestacje w realnym życiu (czyli np: aktywność sieciowa). Poczucie 'humoru' bardzo dużo mówi o emocjach człowieka.

Myślę, że śmieszkowaniem tylko maskujesz wewnętrzny ból życia.

Żal mi Cię.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Stosunkowo dobry" i "Kobietopedia" potrzebne natychmiast. Taki zestaw ratunkowy. Jak słabo z kasą to zacznij od "Co z tymi kobietami" i już powinno coś tam się wyjaśnić. Ale po tej darmoszce i tak sięgniesz po pozostałe. Bracia może nie jedźmy na razie na @T-Virus bo chłopak wydaje się pogubiony. Jak zyska trochę wiedzy i pewności siebie, to zaczniemy "dopier....ć". :-) (Taki suchar na koniec :-) )

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, T-Virus napisał:

Zawsze jesteś taki chamski do nowych osób czy dla wszystkich?

 

To forum ma taką specyfikę, że tu mówi się facetom prosto z mostu jak jest. Jeśli tego nie akceptujesz możesz się udać na kafeterię czy nie wiem na blog malvinype? Tam ci wytłumaczą wszystko delikatnie, miło i zupełnie fałszywie.

Edytowane przez lupele
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"gdy ma dojść do spotkania to do niego nie dochodzi już trzy razy się tak umawialiśmy dlaczego tak się dzieje? Nosz kurwa..."

 

3 razy? Po 1 razie, max 2 odwołaniu powinieneś odpuścić. No ale ok, załóżmy, że za 1 razem zmarł jej wujek a drugim razem przypadkiem była chora i wtedy 3 raz proponujesz. Jeśli jest to samo czyli odmowa to nieważny jest powód, tylko, że tak brzydko powiem śpi****j od niej jak najdalej.  Bawi się Tobą i na pewno nie jest zainteresowana. 

Edytowane przez Quo Vadis?
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, T-Virus napisał:

Zawsze jesteś taki chamski do nowych osób czy dla wszystkich?

 

Wyobraź sobie że tu faceci tacy już są i chwała im za to bo to jedyny klarowny świat w którym będąc facetem warto istnieć. Jeśli jest Ci z tym źle , jest Ci smutno albo przykro to znaczy że tkwisz w świecie wartości mamusi, sióstr innym słowem w świecie w którym (jak większość z nas) się wychowałeś. Twoją drogę w kierunku męskiego świata zacząłbym od nabrania pokory bo choć panowie tu się nie pierdolą w tańcu to z całą pewnością chcą Ci pomóc.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wydaje mi się, że sprawdza swoją atrakcyjność na rynku. Po za tym, nie żyj w iluzji, że tylko na Ciebie to testuje. Skoro jest nieszczęśliwa to prawdopodobnie byłeś jedną z kilku gałęzi, którą poszukuje ale jak wiemy, kobieta dopóki zajebiscie mocno nie chwyci sie drugiej, to pierwszej nie puści, gdyż nie może sobie pozwolić na straty. Po za tym, poczytaj arty Długowłosy, Mosze Red, Subiektywny i chłopaków bo po Twoich komentarzach w tym temacie tez jest mi Cie żal. Facet, który nie chowa swoich jaj w damskiej torebce zawsze trzyma fason. Stay Classy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Babka Cię zwodzi @T-Virusbo służysz wylacznie jako nadmuchiwacz jej ego. To po pierwsze.

Po drugie - one wszystkie USPRAWIEDLIWIAJĄ się 'złym mężem' czy 'złym partnerem' - taka ich natura.

Po trzecie - raczej dostępu do wdzięków nie dostaniesz, masz inną wyznaczoną rolę - dzięki Tobie pani milf 'czuje się ciągle pożądna' czyli robisz jej 'dobrze' ale nie

w sensie fizycznym ale mentalnym. Używa Cię, jak narzędzie.

 

Po czwarte. Jak już nieco poszerzysz horyzonty i liźniesz ponadpodstawowej wiedzy z zakresu układów damsko-męskich to odpuścisz sobie mężatki. 

 

Edukuj się. Bo odnoszę wrażenie, że jesteś na początku drogi - to nic złego, wszyscy na nim kiedyś byliśmy :)

 

S.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, T-Virus napisał:

Krzysiek byłem w związku z paroma dziewczynami i wszystkie mnie zdradziły. Może dlatego teraz robię tak samo... 

Bo nadal czuję ból zdrady i w choć jakiś sposób chce się odegrać.

 

Może jestem młodszy od większości z was ale parę lat młodocianych błędów z loszkami nauczyło mnie 4 mądrych zasad. Jedna z nich to że prawdziwym mężczyzną się jest a nie bywa... Długo tego nie rozumiałem dopóki nie dostałem parę nauczek od życia i rówieśników. Więc moja rada, zacznij być mężczyzną. Spełniaj się, poszukuj tego czego zawsze pragnąłeś, inwestuj w swój rozwój. Albo dalej żyj zawiścią, za parę lat sobie uzmysłowisz wtedy, że dalej stoisz w miejscy gdy ludzie otaczający Ciebie są już zdecydowanie wyżej niż ty. Twoje życie, Twój wybór...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.