Skocz do zawartości

Zwolnione filmy iphone SE


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie fajne cuś, że nagrywa mi w 720 rozdziałce i 240kl/s - ale jak to przenoszę na kompa, to działa z normalną prędkością. Jak mogę sprawić, żeby odtwarzało na kompi i chociażby na YT w zwolnionym tempie? 

 

Mam kilka fajnych pomysłów, jak to wykorzystać ;)

 

Dzięki z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładujesz na komputer >>> otwierasz za pomocą adobe after effects lub premiere (bardzo drogie programy do zaawansowanej obróbki video) >>> odpalasz plugin twixtor i możesz zapisać projekt w slow motion. Tą metodę testowałem na filmach z kamery.

 

Druga metoda za pomocą I Movie, pokazana w tym filmiku i jest rozwiązaniem twojego problemu:

 

 

 

 

  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zapisujesz materiał video z przeznaczeniem pod slow-mo to pamiętaj żeby zwiększyć maksymalnie bitrate lub ilość klatek na sekundę podczas nagrywania - w zależności jaką opcję masz dostępną w kamerze/aparacie/fonie.

Ułatwi to zachowanie wysokiej jakości materiału.

Wtyczki typu twixtor (i nie tylko) dorabiają dodatkową ilość materiału pomiędzy klatkami podczas konwersji na konkretne tempo slow-mo korzystając z materiału oryginalnego jako półproduktu.

Im lepszej jakości masz materiał źródłowy ---> tym lepszy efekt końcowy. Co zresztą się sprawdza nie tylko w przypadku video. Grafika statyczna, czy dźwięk - też podlegają tej zasadzie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.