Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Stulejman Wspaniały

Zwolnione filmy iphone SE

3 posty w tym temacie

Mam takie fajne cuś, że nagrywa mi w 720 rozdziałce i 240kl/s - ale jak to przenoszę na kompa, to działa z normalną prędkością. Jak mogę sprawić, żeby odtwarzało na kompi i chociażby na YT w zwolnionym tempie? 

Mam kilka fajnych pomysłów, jak to wykorzystać ;)

Dzięki z góry.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ładujesz na komputer >>> otwierasz za pomocą adobe after effects lub premiere (bardzo drogie programy do zaawansowanej obróbki video) >>> odpalasz plugin twixtor i możesz zapisać projekt w slow motion. Tą metodę testowałem na filmach z kamery.

Druga metoda za pomocą I Movie, pokazana w tym filmiku i jest rozwiązaniem twojego problemu:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeżeli zapisujesz materiał video z przeznaczeniem pod slow-mo to pamiętaj żeby zwiększyć maksymalnie bitrate lub ilość klatek na sekundę podczas nagrywania - w zależności jaką opcję masz dostępną w kamerze/aparacie/fonie.

Ułatwi to zachowanie wysokiej jakości materiału.

Wtyczki typu twixtor (i nie tylko) dorabiają dodatkową ilość materiału pomiędzy klatkami podczas konwersji na konkretne tempo slow-mo korzystając z materiału oryginalnego jako półproduktu.

Im lepszej jakości masz materiał źródłowy ---> tym lepszy efekt końcowy. Co zresztą się sprawdza nie tylko w przypadku video. Grafika statyczna, czy dźwięk - też podlegają tej zasadzie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Podobna zawartość

• Przez Stulejman Wspaniały
      Jak wiecie, mam iphone se - i chciałbym zakosztować słodyczy wirtualnej rzeczywistości. Czy jest coś, co możecie mi polecić do kupienia na allegro czy w jakimś znanym sklepie za przyzwoite pieniądze, bym miał radochę?

Kiedyś w jakimś sklepie nałożyłem chyba samsunga s7 i okularki, wrażenia były zajebiste. Da się to zrobić na SE który ma tylko 4 cale?
      Bracia, jak wiecie mam Iphone SE 64GB - czy jest do tego w pełni darmowy antyvirus? Jakoś nie mogę znaleźć. Na androida jest kaspersky, a tu jakoś nie ma czy co?

No i czy jest jakaś darmowa nawigacja? 

Dziękuję bardzo.
      Dziś próbowałem w sklepie gogli VR i szajsunga, nie wiem jaki był tam włożony, wrażenia rewelacyjne. A ponieważ mój SE jest wydajniejszy od S7, spróbowałbym coś do niego kupić, jakieś gogle - znacie się w temacie, co by mogło pasować?
      Chcę zrobić prezent swojej Duszy, i fundnąć jej ajfona, chodzi mi o ten model: https://www.morele.net/smartfon-apple-iphone-se-64gb-gwiezdna-szarosc-mlm62lp-a-869631/

Jak wiecie chciałem kupić nokię 808 z aparatem 41mp, ale nie produkują go parę lat i kupno na allegro w cenie 1100 - 1500zł jest bardzo ryzykowne, sprzedawcy mają sporo negatywów za odnawiane telefony, boję się kłopotów i awantur późniejszych, nie wspominając o awariach i czekaniu miesiąc na telefon, albo i więcej, a tel. przychodzi znowu zepsuty (i takie były negatywy).

No to jak mam za 1500zł mieć takie ryzyko, to nie lepszy ze sklepu markowy telefon, który kręci filmy w 4k i ogólnie jest uważany za najszybszy na rynku? Ogólnie chyba najbardziej mi zależy na aparacie/kamerze, a to jest chyba najlepsze w jabłku?

Zalety:

- Lans

- Szybkość

- Świetna kamera, Fionię nagram.

Wady:

- Cena sprawia że kręci mi się w głowie, mógłbym mieć za 2,5 kafla dobry rower, kartę 1080, dołożyć trochę i mieć occulusa, a przecież trzeba jeszcze dokupić pakiet netu do tego, szkło ochronne, etui itd.

- Strach chodzić, a jak ukradną czy zgubię?

- W sumie to po co mi on jest?
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.