Skocz do zawartości

Cudzoziemcy w Polsce


rejdi

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji tego, iż widuje się z dziewczynom w wwa, spacrujemy sobie od czasu do czasu po nowym świecie lub starówce. Natężenie cudzoziemców jest ogromne. Grupki 3-4 osobowe dobrze zbudowanych obcokrajowców są widzialne naprawdę często w porównaniu do naszej rodowitej młodzieży i ludzi w wieku produkcyjnym.

 

Dzisiaj mnie spotkała sytuacja jak jeden z obcokrajowców pomachał mi za szybą w knajpie. Było ich około ośmiu. Jeden z nich pokazał mi gołe dupsko. Puknąłem się w czoło w odpowiedzi nie wiedząc jak za bardzo się zachować.

 

Oni u nas się panoszą i nie zdziwię sie jak niedługo jakiś polak dostanie w łeb od takiej grupki. Polacy jak zawsze rozdzieleni w pogoni za pieniądzem.

Edytowane przez rejdi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest moim zdaniem u nas za dużo Ukraińców, chociaż lepsze to od muzułmanów.Studiuje w Kielcach,tam ich jest bardzo dużo, nie koniecznie też na samej uczelni, idąc chodnikiem słyszy się co jakiś czas jak ktoś mówi po Rosyjsku,moim zdaniem powinno się ograniczyć ich napływ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy są lepsi od muzułmanów to dyskutowałbym... Mam znajomych z wielu krajów ale takiej buty i chamówy jaką widzę ze strony Ukraińców nie widziałem u ludzi z innych krajów. Niech "Janusze biznesu" dalej sprowadzają ich... skończy się najpierw na manifestacjach a potem jeden Polak z drugim dostanie po pysku od nich to się obudzicie jak ich tu już będzie 20%...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i tak,nie wiem.Chodziło mi bardziej o to że kulturowo- wyznaniowo są podobni do nas,no bo chrześcijanie, no i wyglądowo też. Jestem ciekawy jak to jest z tym banderyzmem na ukrainie na przykład wśród młodzieży,czy jest to ideologia rzeczywiście marginalna jakby chcieli nasi politycy z partii rządzącej-ukrainofile, czy też może bardziej jest to rozprzestrzenione. Sądząc po tych ostatnich wydarzeniach z niszczeniem Polskich grobów czy pomników to można dojść do wniosku że wcale nie tak marginalne,no chociaż mówi się też że to "ruskie prowokacje".

Edytowane przez Młody_Pelikan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość z tych ciapatych to turyści, którzy przyjeżdżają do Wawy na weekend. Warszawa została też uznana za jedno z najlepszych miast w Europie dla organizowania wieczorów kawalerskich (tanio, centralne położenie 2 maks 3h lotu), więc zjeżdżają się Włosi głównie. Jest też trochę studentów z orgasmusa (głównie Hiszpania lub ciapsony z innych krajów i paszportami krajów zachodnich), ale też i turcy z arabami.

 

Polska jest atrakcyjna, bo tu jest tanio do imprezowania i studiów, mało kto z ciapatych tu zostaje. Poza tym jeszcze raz, my nie odróżniamy za bardzo araba od włocha, hiszpana od turka. Wszyscy ciapaci jak jeden chuj, więc faktyczna liczba muslimów panoszących się po Wawie jest mniejsza. Przyjrzałbym się bardziej czeczenom, bo to największa grupa muslimów w Polsce i kilku z nich ma teraz proces o zbieranie hajsu na i.sis. Pieniądze na adwokatów dla ciapatych dał Chalidow. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat Polek lecących na cudzoziemców był już wałkowany. Nie ma co powtarzać. Świetnie wyjaśnił to Subiektywny:

 

Cytuj

Ilość Polek czujących miętę do zachodnich europejczyków jest skorelowana z ilością Ukrainek czujących miętę do Polaków.

I Ukrainki również uzasadnią powyższe brakiem luzu u swoich rodaków, spinaniem się itd.

 

A wszystko jest tak naprawdę niczym innym jak międzynarodową odmianą hiergamii bazującą na potencjalnych zasobach i perspektywach.

 

Natasza czy Ksenia nie pochwali się swoim Olegiem spod Lwowa czy Bohdanem z Doniecka przed koleżankami, bo i kim tu się chwalić w kontekście hipergamii.

Za to Paweł spod Warszawy czy Hubert z Poznania na koleżankach Kseni zrobi już wrażenie, że hej. Ksenia poczuje +100 do zajefajności.

Podobnie z Polakami. Koleżankom Magdy z Tarnowa nie zaimponuje statystyczny Hubert z Rumi czy Tomek z Gdańska.

Ale Jean-Luc z Tuluzy czy Antonio Maria Suarez Rodrigez z Malagi - uuuuuuuu, również +100 do poczucia zajefajności Magdy.

Ego puchnie jak żabka dmuchana słomką.

 

Ot i cała tajemnica 'fajności zagraniczych'. Już @Mosze Rednapisał - jak z tekstem wyleci Włoch czy Hiszpan to statystyczna Magda mało majtek nie zgubi z radości.

Ten sam tekst w tych samych okolicznościach od Rafała czy Andrzeja - reakcja 'Uuuueeeeeeee, kim ty jesteś chłopcze, że do mnie startujesz... Za wysokie progi...". A nie daj Boże, jak powie to Rumun, Bułgar czy przedstawiciel nacji, która w powszechnej opinii 'ulicy' stoi niżej niż Polak. Uuuuu, będzie obrzydzenie że hej! No, ewentualnie jeszcze jak Polak jest ubrany w sposób który mówi 'stoją za mną środki i pozycja społeczno-zawodowa' to jeszcze, jeszcze... Ale to ponownie schemat - na tzw. dowód społeczny, a niby mówią, że nie szata zdobi człowieka ...

 

Dygresja.

 

Kiedyś na pewnym dużym forum o formalnej modzie męskiej toczyła się zażarta dyskusja o włoskiej sprezzaturze. Czyli pewnej nonszalancji w ubiorze, która daje owym

Włochom 'to coś'. I okazało się, że jak model na zdjęciu ma na imię Luca czy Mario - no to jest w ch_j sprezzatura, luz, nonszalancja i klasa - styl !  Ale jak modelem jest

Maciek czy Marcin i teoretycznie wygląda jak ów Mario - to już kurna sperzzatura nie jest, to jest NIECHLUJSTWO :D Ot i tyle.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do lecenia Polek na gości z zagranicy to poza podbijaniem własnego ego dorzucił bym tu jeszcze zwykłą kalkulację. Pewnie niejedna panna liczy, że jak da poruchać takiemu facetowi to może cudownie się w niej zakocha i zabierze na ten mistyczny Zachód, gdzie będzie sobie żyła długo i szczęśliwie za eurasy swojego Francesco czy innego Antonia.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rynek szeroki Panowie Bracia, wybór na nim również.

W sobotę będąc w pewnym centrum handlowym usiadłem wraz z córką na ławeczce w alejce, żona buszowała z synem przy wieszakach w sklepie.

Obok siedziała taka piękna dziewczyna koło lat dwudziestu, że hej. Czerwona skórzana kurtka, piękne i długie zadbane włosy. Figura i buzia - również.

I co ? Rosyjskojęzyczna jak się okazało po chwili, gdy doszła do niej koleżanka/siostra. A że się wygłupialiśmy z córką to z dwa razy rzuciła okiem.

Korciło mnie by rzucić z uśmiechem, dla zasady, "priwiet, kak dzieła?" ale odpuściłem - moja znajomość rosyjskiego nie pozwala mi na wysławianie

się na poziomie, jaki bym sobie życzył :/ 

 

Rosjanki, Ukrainki, dziewczęta z Mołdawii - czemu nie traktować je jako jednej z grup docelowych ? Mariola, Kasia czy Ania wzdycha do śniadego Francesco?

Niech wzdycha. Wy w tym czasie uderzajcie do Nataszy, Wiery czy Julii :) Nikt nie broni! I zawsze starujecie do takiej z pozycji bonusu +50%, podobnie jak Francesco dla statystycznej Mariolki. Czemu nie skorzystać z tego lewaru? 

 

beuaty-ukrainian-blonde.jpg

 

A prywatnie jak mam wybierać, to wolę w Polsce Białorusinów (generalnie pozytywnie nastawieni do nas) czy Ukraińców (bywa różnie) niż

totalnie nam obcych kulturowo Czeczenów, Pakistańczyków czy ludzi z Północnej Afryki. I tyle.

 

S.

 

 

Edytowane przez Subiektywny
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Subiektywny napisał:

Rosjanki, Ukrainki, dziewczęta z Mołdawii - czemu nie traktować je jako jednej z grup docelowych ? Mariola, Kasia czy Ania wzdycha do śniadego Francesco?

Niech wzdycha. Wy w tym czasie uderzajcie do Nataszy, Wiery czy Julii :) Nikt nie broni! I zawsze starujecie do takiej z pozycji bonusu +50%, podobnie jak Francesco dla statystycznej Mariolki. Czemu nie skorzystać z tego lewaru? 

Plus tych dziewczyn jest taki, że są one z krajów słabo sfeminizowanych w porównaniu z resztą Europy. Minus jest taki, że mogą na nas lecieć po to by dostać stały pobyt, a następnie obywatelstwo. Takie dziewczyny traktuje się jako inwestycję rodzinną.

 

Skąd mam wiedzieć, czy ona leci na mnie, a nie na mój paszport i w międzyczasie ma jakiego Olega, Wołodymyra czy Siergieja, a ja będę jej tylko potrzebny dla papierkowej roboty? To mnie głównie powstrzymuje od poważniejszych relacji z nimi. Według mnie, dziewczyny ze Wschodu starają się bardziej, są ładniejsze, trochę normalniejsze, ale obawiałbym się, że po ślubie mogłyby szybko czmychnąć na inną gałąź. Tak jak Nigeryjczycy i Egipcjanie żeniący się z Polkami. Jak sprawdzić jej intencję? Oto jest pytanie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sovilous Jedz sobie za granice. Jedz sobie do Londynu. Zrzygasz sie od multi-kulti. W zasadzie nie ma to za wiele wspolnego z multi-kulti. Bo afrykanczykow w tradycyjnych strojach ludowych to spotyka sie raz na miesiac. Reszta to barachlo, smiec jak to mowi Korwin. I niestety tu ma racje. Dealerzy na kazdym rogu, Stratford, Bromley, Ilford, Whitechapel, Croydon... Strach wyjsc o 20 z domu zeby nie dostac kosy w zebra. Pierdole to multi-kulti.

Ja jak przyjezdzam do PL to sie ciesze, ze tak bialo.

 

-----------------------------------------------------------------------------

 

Policja ma w dupie dealerow, stoja na rogu z saszetkami wszedzie poza centrum. Kurestwo mlodych lasek, przez centrum chodza najebane, przewracaja sie, rzygaja w taksowkach, co 5 para to cioty. Laski zagaduja do murzynow w tramwaju, 5min pozniej juz maja reke na ich kutasie. Owszem - jesli ktos chce poruchac to pole do manewru giga. Tylko sie nie przyznawac, ze z Polski czy wsch europy bo angielki gardza wschodnioeuropejczykami.

Multi-kulti w wykonaniu muzulmanow to turecki sklep na kazdym rogu, szmaty na glowie i syf. Dwie ich dzielnice Whitechapel i Shadwell gdzie jest ich bazar oraz meczety to nie przejdziesz bez zatkania nosa. Smrod, syf, nie da sie wytrzymac w lecie. Co chwile cie ktos zaczepia o drodne, przechodzisz przez brame zlozona z roslych, mlodych chlopakow z brodami.

Multi-kulti w wykonaniu czarnych to dilerka, afro, spodnie do kolan, platanie sie po centrach handlowych, wpierdalanie w McDonaldzie i KFC. Zasyfione domy socjalne, roszczeniowosc na kazdym kroku. Wsrod ludnosci w Londynie jest 10% czarnych jednak przestepstwa w kazdej kategorii popelniane sa w ponad 50% przez nich. Napady z bronia - 80% czarni.

Pojedz sobie tutaj najpierw zanim zaczniesz pisac takie bzdety @Sovilous.

Edytowane przez Tomko
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomko może i tak jest jak piszesz ale mnie tu ze strony tylko polaków wiele też nie dobrego spotkało i w sumie teraz nie mam prawie z nikim dobrego kontaktu. I nie widzę szans na zamianę tego stanu. I to sądzę nie tylko moja opinia. Bardzo dużo ludzi tu żyje jak ja czyli siedzi sama bez specjalnych szans na rozwój w  tym społeczeństwie a i poużywać też za bardzo nie można, wiesz coś za coś. Mnie tylko biali polacy w moim mieście nie urządzają a wiadomo i między takimi arabami nie chciałbym trafić. Tu źle i tu nie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tomko napisał:

Tylko sie nie przyznawac, ze z Polski czy wsch europy bo angielki gardza wschodnioeuropejczykami.

 

Zawsze Polaków jak śmieci traktował zachód, taka jest brutalna prawda. A wiecie co jest najbardziej smutne w tym? Że durni Polacy będą z otwartymi ramionami przyjmować zachód do Polski, jak ich azylanci pogonią z ich własnych krajów... Bo chyba nie myślicie, że muzułmanie dadzą się im pogonić... to oni zachodnich Europejczyków puszczą z torbami. A głupie rządy z Polski i innych krajów centralnej i wschodniej Europy będą ich przyjmować gościnnie, przez co nas rdzennych mieszkańców będą wypychać (bądź jak kto woli wpychać w biedę) bo będą mieć większy kapitał i majątki niż my. Tak to się skończy, wspomnicie me słowa ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tomko napisał:

@Sovilous Jedz sobie za granice. Jedz sobie do Londynu. Zrzygasz sie od multi-kulti. W zasadzie nie ma to za wiele wspolnego z multi-kulti. Bo afrykanczykow w tradycyjnych strojach ludowych to spotyka sie raz na miesiac. Reszta to barachlo, smiec jak to mowi Korwin. I niestety tu ma racje. Dealerzy na kazdym rogu, Stratford, Bromley, Ilford, Whitechapel, Croydon... Strach wyjsc o 20 z domu zeby nie dostac kosy w zebra. Pierdole to multi-kulti.

Ja jak przyjezdzam do PL to sie ciesze, ze tak bialo.

 

-----------------------------------------------------------------------------

 

Policja ma w dupie dealerow, stoja na rogu z saszetkami wszedzie poza centrum. Kurestwo mlodych lasek, przez centrum chodza najebane, przewracaja sie, rzygaja w taksowkach, co 5 para to cioty. Laski zagaduja do murzynow w tramwaju, 5min pozniej juz maja reke na ich kutasie. Owszem - jesli ktos chce poruchac to pole do manewru giga. Tylko sie nie przyznawac, ze z Polski czy wsch europy bo angielki gardza wschodnioeuropejczykami.

Multi-kulti w wykonaniu muzulmanow to turecki sklep na kazdym rogu, szmaty na glowie i syf. Dwie ich dzielnice Whitechapel i Shadwell gdzie jest ich bazar oraz meczety to nie przejdziesz bez zatkania nosa. Smrod, syf, nie da sie wytrzymac w lecie. Co chwile cie ktos zaczepia o drodne, przechodzisz przez brame zlozona z roslych, mlodych chlopakow z brodami.

Multi-kulti w wykonaniu czarnych to dilerka, afro, spodnie do kolan, platanie sie po centrach handlowych, wpierdalanie w McDonaldzie i KFC. Zasyfione domy socjalne, roszczeniowosc na kazdym kroku. Wsrod ludnosci w Londynie jest 10% czarnych jednak przestepstwa w kazdej kategorii popelniane sa w ponad 50% przez nich. Napady z bronia - 80% czarni.

Pojedz sobie tutaj najpierw zanim zaczniesz pisac takie bzdety @Sovilous.

Nie ma się co potem dziwić, że muzułmanie nas nie szanują i śmieją się prosto w twarz. Jak mają szanować skoro w Europie spotykają same wyzwolone kurewki mieniące się "kobietami", pedalskie pary, wystraszonych policjantów, a jeszcze hajs z socjalu płynie szerokim strumieniem? Też bym pewnie na ich miejscu gardził takim społeczeństwem i zamykał się w towarzystwie ludzi ze swojego kręgu kulturowego.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomko z calym szacunkiem, ale nie skromnie dodam ze mialem do czynienia z Angielkami i w najlepszych czasach przerabialem jedna tygodniowo :)

 

Gardza tym elementem ktory nie umie slowa po angielsku, ktory chodzi w brudnych dresach, to Ci ktorzy skonczyli, albo I nie podstawowke :)

 

Trzeba o siebie dbac :)

Co do reszty, zgadzam sie w zupelnosci...

Anglistan to powoli Atlandyta, ludzie falszywi I zimni...

Patologia pakistanska, afrykanska, ludzie Ci to czesto terrorysci, mordercy, siepacze bez zadnych zasad I patologicznie bezwzgledni...;)

 

Jak sobie poradzilismy z czeczenami w moich stronach, to napisze przy okazji :)

 

Co do obcych, jak ktos pisal to w wiekszosci turysci :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak temat zszedł trochę na inny tor niż powinien. Stopień asymilacji polaków jest praktycznie zerowy.

Za to żydzi w Polsce trenuja krav mage w celach samoobrony własnych środowisk.

Czyżby powtórka z rozrywki nas niedługo czeka? Zamiast bronić własnego kraju bronią siebie.

Inna kwestia dotyczy istnienia dwóch (skrytych) meczetów, których zabudowa zewnętrzna nie wskazuje na owy meczet.

Pieniażki na rozwój obu środowisk płyną zapewnie obfito, w porównaniu do naszych własnych rodowitych, które są tylko zasilane z naszej wolnej woli.

Jednak można pochwalić inicjatywę narodowców związaną z budową niezależnych mediów.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2017 o 22:06, rejdi napisał:

Jednak temat zszedł trochę na inny tor niż powinien. Stopień asymilacji polaków jest praktycznie zerowy.

Za to żydzi w Polsce trenuja krav mage w celach samoobrony własnych środowisk.

 

Możesz rozwinąć temat ? W sumie to oba .. to znaczy:

- stopień asymilacji Polaków jest zerowy (z kim, gdzie, kiedy) ?

- gdzie jacyś Żydzi trenują Krav Maga w Polsce ?

Tak na razie grzecznie zapytam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Assasyn napisał:

O Zydach nie slyszalem

Wg ostatniego spisu powszechnego

 http://stat.gov.pl/files/gfx/portalinformacyjny/pl/defaultaktualnosci/5670/22/1/1/struktura_narodowo-etniczna.pdf

żydowska 2,5 1,6 5,0 7,5 5,4      czyli 7,5 tys przyznaje się do pochodzenia a tylko 1,6 tys deklaruje że jest Żydami.

To jak chciałeś słyszeć, oni się nie przyznają do żydostwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.