Skocz do zawartości

Kac, a procesy myślowe


vodkas85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Samczą brać. Mam do was pytanie, obserwuje ciekawe zjawisko. Co jakiś czas zdarza mi się pochlać, zazwyczaj podczas rodzinnych spotkań, bądź spotkania ze znajomymi. Staram się nie upijać i nie zaliczać zgonu (czasem się to nie udaje). Następnego dnia po przebudzeniu, obserwuje znaczne poprawienie myślenia, do głowy przychodzi mi masa ciekawych pomysłów i ogólnie czuje się znacznie bystrzejszy. Włącza mi się pełne wyjebanie i robię to na co mam ochotę bez skrępowania. W normalne dni mam problemy z koncentracją, samopoczucie jest chujowe i ciągle jestem rozkojarzony. Czy ktoś z was doświadczył tego zjawiska i wie może ktoś czym ono jest spowodowane? 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam coś podobnego,ale to tylko przez pewien czas w dzień po spożyciu, potem bywa i tak że jeszcze przez kilka dni po jednorazowym chlaniu jestem jakiś przymulony.Jak wiadomo alkohol niszczy układ nerwowy i rano się wydala obumarłe komórki wraz z moczem, więc to nie jest tego warte.

Edytowane przez Młody_Pelikan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.