Skocz do zawartości

Dziwne teksty na pordyw


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Braci i Siostry, z jakimi najdziwniejszymi tekstami na podryw mieliście styczność? 

 

Mam 2 the best of:

 

1. Wiek 14 lat, czekam na dworcu PKS czekając na autobus. Z daleka widać, że 3 osoby się mi przyglądają - 1 koleś koło 40, 2gi koło 55, kobieta koło 35 lat. Podchodzi 40latek pyta się ruskim akcentem, czy chce abym zobaczyła zdjęcia jego penisa. Argumentuje, że ma dużego, nie powinnam narzekać. Wtrąca się do niego kobieta, że trochę zbyt chuda jestem. On przygląda się bliżej, mówi, że może troszkę, ale to nie przeszkadza :)

 

2. Siedzę na jednym w polskich Squatów, czekam na kolegę. Podchodzi koleś koło 34 lat rozmawialiśmy o polityce, muzyce itd. Nagle ni stąd ni zowąd wylatuje z tekstem - "Ty to fajna dziewczyna jesteś, pokaże Ci coś" i po tych słowach rozpina rozporek. Dodam, że obok też siedzieli jacyś ludzie. Ja przestraszona - "Nie, nie musisz" :) On na to - "Wolisz, abym zdjęcia Ci pokazał?"

 

Classic of to:

 

- mam mieszkanie na własność,

- mam x k oszczędności,

- mam działkę pod np. Ciechocinkiem, Zakopanem,

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Selqet ale widzisz akurat to zapamiętałaś.. 

Kobiety wbrew pozorom lubią takie zboczone texsty na podryw dotyczące ich ciała lub dwuznaczne texty dotyczące sexu. Wszystko oczywiście w dobrej formie podane. Jak w rozmowie nie będzie inicjowania czegoś z sexem erotyką lub kontaktu cielesnego to z dalszej znajomości nici. Kobiety są strasznie obłudne w tej kwestii. Mówią że ma być spokojnie romantycznie oczywiście bez erotyki bo na to trzeba poczekać. Tylko jak nie będzie tego na początku to można sie wcale nie doczekać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja wam zdradzę wielki sekret życia, jak masz to czego kobieta pragnie (zależnie od sytuacji: zasoby, fejm, pobudzasz układ hormonalny, imponujesz czymś) to się podobasz, każdy najbardziej durny czy nawet bezczelny tekst się sprawdzi.

 

Możesz nawet powiedzieć "zdejmuj kieckę mała, będziesz ruchana". Jak jest zainteresowana to będzie chichotała jak podlotek.   

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JoeBlue według mnie koło 90 % przy podrywie robi robotę komunikacja niewerbalna. 

 

Nie wiem jak inne loszki, ale ja prześwietlam ile mogę z (kolejność nieprzypadkowa ) oczu, głosu, dłoni i stóp - wiem, dziwnie zabrzmi. Ze stopami to jest tak, że patrzę w którą stronę kieruje je samiec. 

 

Ogólnie chyba mam jakiś schemat blokowy wbudowany :D Jak oczy nie są tępe jadę dalej -> głos -> dłonie -> stopy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.