Skocz do zawartości

"Samczy poradnik rozwodnika" - nowa książka w sklepie!


Mosze Red

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, brushedsteel napisał:

Ogólnie wszystkim polecam przerabianie ebook na audiobook za pomocą ivony. Przeczytałem w ten sposób wszystkie książki Marka podczas jazdy samochodem. 

 

To się ściąga w formie pliku z neta czy ivona to tłumaczy on line ? Jeśli download pliku to da się za jednym zamachem całą książkę wpakować ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Mam ogromną ochotę kupić ten poradnik w wersji papierowej z autografem Marka ,ale jest jednak coś co mnie powstrzymuje. Co w przypadku zmiany prawa ? . Wersję elektroniczną łatwiej zaktualizować i udostępnić .A może dobrym pomysłem by było dodawać do wersji papierowej również elektroniczną?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RaspberryPi3 napisał:

Mam ogromną ochotę kupić ten poradnik w wersji papierowej z autografem Marka ,ale jest jednak coś co mnie powstrzymuje. Co w przypadku zmiany prawa ? . Wersję elektroniczną łatwiej zaktualizować i udostępnić .A może dobrym pomysłem by było dodawać do wersji papierowej również elektroniczną?  

Jak kupujesz nowe auto z salonu, to jak się zmieni generacja auta to kolejne dostajesz za darmo, czy jak chcesz nabyć płacisz? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RaspberryPi3 napisał:

Mosze ,a jak kupujesz Windowsa to płacisz za każdą aktualizację?

To jest książka nie program. Jak zmieni się prawo powstanie nowa książka i nikt jej nie rozda za darmo bo ktoś, kiedyś kupił poprzednią.

 

Aczkolwiek pocieszę cię, w zakresie prawa rozwodowego, przez kilka kolejnych lat żadnych większych zmian nie będzie ani na lepsze, ani na gorsze. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@incognito Przydatne są się opisy trików pań, sposoby na wrobienie w przemoc domową lub pedofilię. Wskazówki jak się przed tym bronić. Jak zbierać dowody, inwigilować małżonkę. To będzie uniwersalna wiedza niezależnie od kraju, w którym przebywasz. 

 

Zresztą nabycie wersji papierowej ma inne aspekty, po pierwsze otrzymujesz książkę z autografem i dedykacją czyli wartość pamiątkowa/ sentymentalna. Wersja papierowa jest również znakomitą opcją na prezent. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mosze Red brzmi ciekawie. A mogę spytać z kim konsultowano metodykę zbierania dowodów, inwigilacji i innych działań operacyjnych?
W kwestii uniwersalności prozaicznym przykładem gdzie nie zawsze taka uniwersalność jest na przykład dopuszczenie jako dowodów tzw. "owocu zatrutego drzewa". W różnych krajach różnie na tą kwestię wymiar sprawiedliwości się zapatruje. Owszem orzecznictwo w Polsce zaczyna się zmieniać w dobrym kierunku... ale kupując ten poradnik trzeba brać poprawkę na inne systemy prawne. Tak samo triki kobiet z racji innego systemu prawnego mogą być tez inne.

 

Rozważam jednak wersję elektroniczną, z racji już obfitej biblioteczki. Niewątpliwie warto poznać inne spojrzenie na te kwestie i to mnie kusi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 hours ago, Mosze Red said:

Aczkolwiek pocieszę cię, w zakresie prawa rozwodowego, przez kilka kolejnych lat żadnych większych zmian nie będzie ani na lepsze, ani na gorsze. 

:(

 

OFFTOP: Co z poradnikiem lokatora?? Czy jakoś tak? Czy to będzie o tym jak wynajmować lokale?? Tytuł jeżeli dobrze pamiętam wskazuje na lokatora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, zuckerfrei napisał:

OFFTOP: Co z poradnikiem lokatora?? Czy jakoś tak? Czy to będzie o tym jak wynajmować lokale?? Tytuł jeżeli dobrze pamiętam wskazuje na lokatora?

Są obie strony medalu i właściciel i lokator. To tytuł roboczy dla tego może trochę wprowadzać w błąd ;)  Poradnik miał korektę, skład, a teraz leci finalna korekta, powinien być dostępny na dniach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć rozważam zakup, pewnie już pakietu na zaś lokatora i spadkowy. Ale czy ktoś kto przerabiał sprawę rozwodową może, dać swoją opinię. Ja szykuje się do batalii w przyszłości i faktycznie powierzam ze za 1 wizytę u fachowca ;) 150 zł -+ 30 min, więcej można przeczytać z forum wątku oryginalnego poradnik rozwodnika. Ciekawostka prawnik doradzał zęby cześć przyszłych alimentów dawać pod stołem. Dowiedziałem że też od innego że sprawdzanie ojcostwa nie zgłasza prokurator a prawnik prawda to i można zrobić to nawet po minięcia 6 miesięcy  ? Ale do rzeczy czuje się oskubywany przez wszystkich na lewo i prawo Wiem że Marek nas nie oskubie, ale  potwierdzenie  od użytkownika forum zę to dobrze zainwestowane pieniądze przyspieszyło by zakup. Dlatego Panowie proszę o opinię tak od serca   

   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.