Skocz do zawartości

Witam


Pola

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) po przesłuchaniu wszystkich audycji na you tube jak zwykłe było mi mało :P. Więc postanowiłam nadal kontynuować tą przygodę. Jestem stabilna emocjonalnie kobietą, pełną życia oraz pasji, która szaleństwa ma za soba, ale nie twierdzę, że za sobą. Zajmuję się również rozwojem osobistym i jest mi samej cudownie...choć nie jestem samotna. Jest ktoś dla mnie ważny, ale nie z potrzeby tylko z wyboru. Mam nadziej, że przed nami wiele ciekawych dyskusji i może będe mogła podzielić się z Wami moim doświadczeniem ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, HORACIOU5 napisał:

@Wrażliwy Egoista za co otrzymała ostrzeżenie zostało jasno napisane więc nie wymyślaj cudów.

To była IRONIA... Bo wiecie, ona stworzyła oksymoron: stabilna - emocjonalnie - kobieta (hehe)

Taki szowinistyczny dowcip, jess.... <_<

 

Chyba muszę zacząć być śmieszniejszym. 

 

Edytowane przez Wrażliwy Egoista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, HORACIOU5 napisał:

@Wrażliwy Egoista wiele osób chce przedstawić to forum jako miejsce, gdzie kobiety są szykanowane. Pisaniem, że samica dostaje ostrzeżenie za napisanie pierdoły dajesz tylko dodatkowe argumenty takim ludziom.

 

Pokornie przyjmuję naganę. 

Ale mimo wszystko, sądzę, że i tak będziemy wyklęci. :rolleyes:B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.