Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

47 minut temu, Adams napisał:

To jedyna dobra opcja. Jak ona się odezwie, to jeszcze będzie sobie podnosić ego, że to ona wyciągnęła rękę na zgodę itp. Że była dojrzała, mądra, wyrozumiała - no wiesz, o co chodzi, nie ma sensu wymieniać, bo ta lista nie ma końca.

Ale jak Ty się odezwiesz pierwszy, to jesteś pizda, słabeusz, desperat, cipeusz i ogólnie śmieć do kwadratu.

 

Na prawdę zazdroszczę laskom tego softa. Tort w wykonaniu faceta to gówno , gówno  w ich wykonaniu to tort, ja pierdzielę chciałbym tak nie dostrzegać rzeczywistości jak loszki.

Edytowane przez jaro670
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia Saturday, April 01, 2017 o 16:31, Wrażliwy Egoista napisał:

Każdy potrafi żyć bez siebie.

 

W takim razie żyj bez niej i koniec tematu ;)

 

Twój post dowodzi jedynie, że słabo Ci to wychodzi. No ale chcesz przecież dobrze i dokładnie wiesz co jest właściwe: naucz się więc bez niej żyć.

 

12 godzin temu, Wrażliwy Egoista napisał:

Nie dbanie, i prawdziwa obojętność to klucz do wszystkiego co z kobietą związane.

 

Jeżeli traktujesz tą obojętność jak klucz, a więc środek do celu, którym jest mokra cipka, to wtedy ta obojętność nigdy nie będzie prawdziwa.

 

Olej laskę: jak zadzwoni kiedyś to może ją sobie przelecisz jeśli będziesz miał chętkę. Jak nie zadzwoni i zniknie - jej sprawa, jest tyle innych! Pomyśl o nich, ewentualnie o czymś ciekawszym niż pochwa, bądź obojętny naprawdę...

 

Dnia Saturday, April 01, 2017 o 18:45, Wrażliwy Egoista napisał:

Jeżeli chodzi o wygląd to 9/10. (Ten "przystojniak" o którym laski plotkują.)  Nie odbierz tego w zły sposób - po prostu znam swoją wartość, a kobiety znają moją, czego nie ukrywają. 

 

W takim razie jest 1000 innych na jej miejsce! Tym łatwiej Ci o niej nie myśleć.

 

Tu tylko jedna uwaga: wygląd to nie jest Twoja wartość. To jest wartość Twojego ciała jako przedmiotu użytecznego dla dla samiczek. Przekłada się ją prosto na ilość lajków, zazdrość koleżanek, zdrowie przyszłego potomstwa. Z tym laski utożsamiają Twój wygląd i wyłącznie do tego jesteś im potrzebny jako "ten przystojniak". Tyle i aż tyle.

 

Utożsamianie swojej wartości z wyglądem albo z powodzeniem u kobiet to prosta droga ku otchłani ;)

 

Dnia Sunday, April 02, 2017 o 01:22, Wrażliwy Egoista napisał:

W ciągu 14 mld lat życia obserwowalnego wszechświata, na osi czasu, jest moje (zakładam 80 lat). To niesamowicie mnie cieszy.

 

Bardzo fajna uwaga! Generalnie masz jakieś poglądy i silne parcie żeby żyć zgodnie z nimi. Próbujesz tak się kreować, jak gdybyś rzeczywiście już teraz to robił. Zauważ jednak, że wszyscy jesteśmy tylko ludźmi. Czasem są chwile słabości, za które płacimy niespójnością czynów i emocji z deklaracjami. Jak to np. dobrze widać po tym wątku...

 

Ważne żeby być tego świadomym i nad sobą pracować, zamiast za wszelką cenę oszukiwać swój umysł, jaki to ze mnie jest kozak. Wyrażając prawilne poglądy na tym forum i wymieniając się z Braćmi swoimi opiniami budujemy i utrwalamy w sobie pozytywne wzorce. Do stosowania w życiu...

Edytowane przez Ziomisław
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dodam coś od siebie "Bro" !
Nie mówię tego ani złośliwie ani z ironią bo dobrze że jesteś 9/10 co daje Ci ponad przeciętne możliwości do wojowania światem kobiet.
Ja rozumiem przytulić się od czasu do czasu do jakiegoś fajnego cycka, ale kto powiedział że to muszą być te same cycki?
Nie będę Cię ani pouczał, po prostu powiem Ci co sam bym zrobił, mianowicie bym zlał taką relację i korzystał ze swoich możliwości, będzie chciała to sama się odezwie, jak nie?
Jej strata ...

Przerabiałem już coś takiego, moim zdaniem niema sensu tracić czasu na jedną pannę, żadnych telefonów, smsów, nic ... Masz inne koleżanki ? Najwyższa pora uruchomić kontakty.
Peace Bro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@VIREKKolego nie rób off'topu.

Ogólnie to  tworząc ten temat w moim organizmie zaczęła rozwijać się pewna choroba zwana 'hajem emocjonalnym'.  Skuteczna i szybka antybiotykoterapia przyniosła oczekiwane rezultaty.  Spotkaliśmy się na imprezie u znajomych, i co widziałem?

A no przeciętną laskę (mogę dać obiektywne już 6,5) studiującą gównoniszowy kierunek, robiącą ze studiów - sposób na życie i w sumie brak innych zainteresowań - czyli tak jak wszystkie.  

 

Bogatszy o nowe doznania, wnoszę o zamknięcie tego pierdolnika. 

Ja

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.