Skocz do zawartości

Powitanie


Szwajcar11

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Jestem kotem :D na imie mi adam, mam 25 lat i kilka relacji z białogłowami za sobą (po tym co tu czytałem to NA SZCZESCIE nie małżeństwa). Zajmuje sie wszystkim po trochu. Zawodowo tłumacze z ang na pol pewną stronę, niedawno obroniłem inżyniera (po dlugich bojach) i planuje zacząć pracę w branży projektowania sieci sanitarnych i hvac, ale jak to bywa na poczatku - poki co wysyłam cv. Cóż to dobry moment, żeby napisać po co założyłem konto: przegladam forum już od jakiegoś czas (ok 3 miesięcy),gdyby nie moja ostatnia ukochana, to pewnie juz dawno wiekszosc uzytkownikow by w mojej głowie wylądowała z etykietą mizoginów, ale że na własnej skórze doswiadczyłem jak wspaniale dokopać potrafi relacja z tymi istotami, gdy sie nie jest wystarczajaco ostroznym, to juz nikogo takim epitetem nie wyzwę. Ogólnie to tyle, lubie to forum i kto wie, moze czasem sie wypowiem na jakis temat. Siema!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitał.

 

Ps. Kwota odpowiada wysokości dotacji którą zasilamy dobrowolnie forum. Szef ma swoje koszta, nie zarabia na reklamach.

Kto chce to dotuje, czasem fajnie mieć swoje miejsce w świecie internetu, taki dobrowolny abonament.

Edytowane przez Adolf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.