Skocz do zawartości

Wyczucie czasu w poznawaniu kobiet


I_am_the_Senate

Rekomendowane odpowiedzi

Bracia

 

Z powodów zawodowych i nauki mam mało czasu na znajomych i imprezy, jednak na zainteresowanie pań na ulicy, sklepach handlowych czy w centrach handlowych mogę na jakieś liczyć. W zeszłym tyg. byłem w sklepie, kolejki długie i stoi w drugiej kolejce fajna laska koło 18-19 lat z dużo starszym bratem (łudzące podobieństwo) - często ich widuje razem. Laska fajna i widzę, że się na mnie gapi, ja zacząłem ją też obczajać, puściłem oko, a ona się uśmiechnęła. 

Dziś wieczorem wracałem rowerem i patrzę, że idzie sama. Podjechałem, zahamowałem tak ostrzej. Ona się wystraszyła i mówie z uśmiechem:

-nie bój sie, (ta takie oczy wytrzeszczone), co tak chodzisz wieczorem sama bla bla,

ona- od koleżanki wracam

ja-od której może znam

ona- od takiej magdy

ja- no nie gadaj, ze od magdy x

ona- znasz ją

ja- no pewnie (naprawdę znam i wiedziałem, że są koleżankami)

ona- a my się znamy

ja- no chciałem Cie poznać, ostatnio Cie widziałem, ciągle z bratem chodzisz wszędzie, chciałem podejść i powiedzieć Ci zostaw brata, tu masz fajnego chłopaka

ona- (wytrzeszcz kolejny) a ty nie jedziesz do domu

ja- no zaraz

 

Dalej nie wiedziałem co powiedzieć. Przeszliśmy ze 3 kroki, ta nagle dzwoniła po matkę, zeby szybko przyjechała. Ja wziąłem rower i odjechałem. Jakaś babka z psem była, to się patrzyła na mnie jak na kretyna. Jej się popaliły bezpieczniki, a ja wyszedłem na durnia. Zastanawiam się teraz nad tą sytuacją. Myślałem, że wieczorowa pora jest dobra na poznawanie lasek, wiosna, ciepło, a tu nie bardzo. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja rada bracie, nastepnym razem jak ja zobaczysz, usmiechnij sie i powiedz tylko czesc, to wszystko, jesli jest zainteresowana, sama pociagnie temat, jesli nie, to odpowie tylko czesc, nie rob podchodow itd..

Fajnie ze miales odwage zagadac, ja jak mialem 20 lat, to na mysl o zagadaniu do dziewczyna dostawalem drgawek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak zamierzam zrobić. Jak nie będzie chciała gadać to trudno, nie będę się narzucał. Nawet jak będzie miała wścieklizne i kurwiki w oczach na mój widok, to oczywiście powiem jej cześć i to z figlarnym uśmiechem.  jak znam życie te kurwiki w oczach to taki test na psychikę mężczyzny - tak mi się wydaje.

Mistrzem nie jestem, ale ważne jest dobre nastawienie i dlatego nie przejmuję się tym i nie potępiam ani siebie ani jej. Nic złego się nie stało, ale generalnie zaskoczyła bardzo mnie tym telefonem. Nie wiedziałem co zrobić to się ulotniłem. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.