Skocz do zawartości

Dzielenie się audycjami radiowymi radio samiec z partnerem


Pola

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie :) ja osobiście po wysłuchaniu pierwszej audycji o temacie czy wszystkie zony zdradzają ( żona nie jestem) pod wpływem impulsu i rozbawienia wysłałam mojemu mężczyźnie linka do ww. audycji. Bardzo mnie wciągnęły kolejne. Więc co ciekawsze mu podsyłałam. Jak to jest u Was? Mam zamiar kupić mu audiobook do słuchania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób mu loda życia, najbardziej perwersyjnego jakiego sobie możesz tylko wyobrazić ...... a jak skończy wyznaj mu, że cały czas myślałaś robiąc to o Guru Naszej "Sekty" :D

 

Powinien zainteresować się tematem po tym dość ostro :D

Edytowane przez SennaRot
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe najpierw śmiał się, że jak słyszy słowo kopulacja na początku audycji to trafia do niego jak dwa psy kopulujące przed blokiem. Stwierdził, że jest w tym jakieś ziarno prawdy ..ale nie wciągnął się w kolejne audycji. Jedynie interesowało go w jakim celu kontaktowałam się z autorem audycji.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swojemu to nawet nie powiedziałam, że siedzę w tym po uszy.

 

Odechciało mi się o czymkolwiek mówić po tym, jak próbowałam go namówić na kontrolę wytrysku :) Stwierdził z niesmakiem, że zawsze mam dziwne pomysły nie z tego świata. Dla niego to coś w rodzaju NWO, prawda2 itd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Selqet nie chcesz przekonać go, że audycje to nie pierdolamento jakiegoś frustrata tylko brutalna prawda? Dlaczego nie chcesz, aby stał się lepszym mężczyzną, który będzie świadomie kroczył przez świat? Oh wait... :(

 

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miała dziecko wybrałabym dla niego świadomą drogę, ale osobiście do wielu spraw podchodzę sceptycznie. Wszystko moze byc prawdą i nią nic nie musi być. Uprzedzę pytanie nigdy nie chciałam miec dzieci naciskana oddałam sie z relacji, takie samo podejście mam do instytucji małżeństwa. Wychowałam sie w kochającej rodzinie :) 

Edytowane przez Pola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HORACIOU5 tak bym zrobiła, gdyby nie fakt, że jest on póki co ignorantem spraw duchowych.

 

Zanim podejmę decyzję to mnóstwo analiz/eksperymentów robię. Tak już mam ze wszystkim. Swojego czasu dużo dawałam takich bardzo drobnych sugestii, które opierały się powiedzmy w skrócie - naukach Guru. Widziałam jego reakcję. Później sugestie bardziej wprost - mina ta sama. Następnie w strategii było powiedzmy afiszowanie się przeze mnie książkami o rozwoju partnerskim, seksualnym itd. - to samo. Nie lubię ciągnąć nikogo na siłę, jeśli widać, że ewidentnie to nie jara kogoś.

 

Za jakiś czas powtórzę cykl. Może trochę nieświadomie wchłonął wiedzy. Wiadomo, że ostatecznie chciałabym, żeby dzielił ze mną zainteresowania tą tematyką.

 

@Normalny oczywiste. Jeśli będę miała gówniaki - to muszą wiedzieć na czym to wszystko polega.

 

Jak brat młodszy podrośnie to dostanie książkę pod gwiazdkę :D Tak myślę, że chyba jak będzie miał 16 lat to wtedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eleanor  @Selqet  ale farciarze z tych młodych chłopaków. Na Forum też ich w swoim czasie wprowadźcie. Gdybym ja w tym wieku miał takie szczęście, to lepsze niż 6 w lotto.... ech ...Wzbudziłyście u mnie lekką zazdrość grzesznice ;)

Edytowane przez SennaRot
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.