Skocz do zawartości

Który to z Was ? :)


Rekomendowane odpowiedzi

O kurwa właśnie w Polsce na urlopie balowalem 5 dni w Poznaniu ale odwiedzał em suszone pomidory - polecam i Tylko drogie divy!!

 

 

IDE się myć a potem to spawdze beka w chuj!

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.04.2017 o 15:57, The Saint napisał:

(Pani podała swoje nazwisko w programie, została przedstawiona, więc myślę że nie złamię regulaminu wklejając linka z jej oznaczonymi sweet fociami)  
https://web.facebook.com/search/1293165502/photos 

 

Wyświetla mi że strona skasowana :(

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że facet nie odczuwa żadnego skrępowania. Mam wrażenie, że przyszedł po prostu tam z ciekawości, na pełnym luzie. Tak po prostu - zebrać nowe doświadczenie, zobaczyć się w telewizji, a na szarym końcu poznać sobie fajną kobietę. Sposób używania chusteczki oraz to przedwczesne wyjście to faux pas. Szkoda, że dał ciała na tych dwóch płaszczyznach, bo tak naraził się komentarze jak wyżej wymienione - cham, prostak itd. W innym przypadku nikt nie mógłby postawić mu takiego zarzutu.

 

Panienka całkiem ładna i zgrabna, nawet na te 32 lata, chociaż na twarzy widoczne odciśnięte piętno czasu. Mimo wieku, już dawno powinna się ustawić, ale najwidoczniej musi mieć jakiś defekt - chyba, że nieszczęśliwy zbieg okoliczności i świeża rozwódka. Nie mam zamiaru nikogo oceniać. Chociaż widać kompletną hipokryzję - wspomina o pasji z winami, a na końcu prosi barmana o polecenie jakiegoś gronowego trunku. Pomijam to, że nie można mieć wielu pasji. Zresztą podobał mi się zwrot akcji i absolutnie czytelna ekspresja twarzy po stwierdzeniu przez faceta, że nie ma sensu dalej tego ciągnąć. Książkowa ofensywa kobiety po zdeprecjonowaniu jej walorów.

 

Sam program słaby, ale jako program dydaktyczny w celu weryfikacji części teoretycznej notorycznie wałkowanej tutaj na forum - idealny. 15 minut, 2 kobiety - schemat sponsoringu, dzieci, matczenia, mindfucka i innych cudów.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie daliście się nabrać. Sporo tu ruchaczy i myślałem że któryś z Was się skapnie... Ten koleś to PUA i nic więcej. To co robił to stosował świadome strategie a cel miał jeden - chciał sobie poruchać i nic więcej.

 

1. Od początku rozmowy z nią zaczął eskalację dotykiem którą usprawiedliwiał jakąś ciekawostką.

 

2. Był wyluzowany, więc jest ograny z loszkami ewentualnie sam szkoli podrywaczy.

 

3. Wzbudził w niej pozytywne emocje ale zaczął to psuć w momencie  smarkania. Co ciekawe zwróćcie uwagę kiedy zaczął smarkać - kiedy ona zaczęła o sobie opowiadać, chcąc się dobrze jemu sprzedać. Zaczyna mówić, że ma pasje itp. a on smarka :D To świadome i poniżające zagranie podchodzące pod tzw. nega. 

 

4. To że ona jest z Poznania a on ze stolicy to była tylko wymówka i to dość sztuczna. Nie przekonałby mnie taki argument albo inaczej argument był dobry ale nieprzekonywująco powiedziany, czyki typ wiedział co chce zrobić z loszką już wczesniej.

 

5. Na tym spotkaniu wywołał w niej emocje - co jest dla PUA niekiedy priorytetem w uwodzeniu, ona przeszła przez całą gamę emocji: od wzruszenia po złość. Jak jej dawał kosza chciała krzyczeć i płakać widać to po niej. Po co więc koleś dał jej kosza?

 

6. Na końcu programu lektor powiedział, że ten typ napisal do niej najpewniej na fejsie. W założeniu PUA miała ona się zgodzić na kolejną randkę po tym rollercoasterze emocjonalnym. Koleś pokazał swoją wartość i poniżył ją. Podejrzewam że gdyby to nie działo się na oczach całej Polski to ona by się zgodziła na kolejne spotkanie. Lektor powiedział że ona odmówiła a odmówiła tylko dla tego aby utrzymać ramę nie bycia łatwą :) 

 

 

Ta druga blondi nie wzbudza mojego zaufania totalnie. Gada o diecie a pije alko i żre ciasto XD No i to co sami zauważyliście z tym jej spojrzeniem gdy koleś wspomniał o chrześniaku jest strasznym kurestwem z jej strony. Pieprzone podwójne standardy... 

 

Macie w tym odcinku też przykład jak można wpaść we friendzone a mam tu na myśli typa który pajacował i tańczył przy tej loszce w okularach. Możecie wyśmiewać takie programy ale serio można z nich wiele wynieść tylko trzeba umieć obserwować :) 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ArtemWidać, że miał coś wspólnego z PUA, zauważyłem to przy tej eskalacji na początku i po tym jak wspominał na jakich kursach był (NLP i masaż tantryczny), choć dziwne mi się wydało, że zaczął ją dość mocno komplementować (że jest taka ładna), zwłaszcza, że nie bardzo pasowała do jego typu urody, który go kręci. 

A ten księgowy który na siłę starał się pokazać, że jest taki przebojowy i nie pasuje do stereotypu księgowego, to było żałosne, taki cyrk odstawiać przed jakąś grubą lochą :D Porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BrightStar o właśnie on wspomniał że skończył kursy: hipnozę, masaż tantryczny i nlp. Zapomniałem o tym a to największy dowód jego puatowości :) 

 

Księgowy robił z siebie pośmiewisko. Loszce poprawił humor to fakt ale jakim kosztem? Zrobił z siebie pajaca. 

 

Zapomnieliśmy jeszcze o tej parce która się umówiła na kolejne spotkanie. Ta brunetka była chyba bardzo zdesperowana. Rozmowa im się nie kleiła a ona jednak chwaliła się przez telefon że super itp. No śmiech na sali. A ten koleś? Do jakiejś innej loszki dzwonił, żeby się pochwalić że jest na randce :D Jak dziecko się chwali mamie. Boże do czego ten pieprzony matriks nas, mężczyzn zaprowadził... 

Gdzie jest męska godność w dzisiejszych czasach? A no właśnie, w cipce...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, koksownik napisał:

Ten oficer na niezłą księżniczkę trafił. Ohyda.

 

Ale też sierota, laska mu się wprasza na wyjazd do żydkowa a ten kręci jak polityk w zeznaniu podatkowym zamiast wprost powiedzieć : nie zabiorę Cię bo Cię nie znam, nie znamy się na tyle długo żeby razem wyjeżdżać ,finito.  Strasznie zdesperowana ta jego loszka, liczyła na adorację, na to że swoją niby tajemniczością coś ugra że będzie dopytywał bo tak wielką chodzącą tajemnicą jest a tu dupka. Poza tym jak na wojoka to strasznie dał sobie ramę narzucać, myślałem że wojo "produkuje" silniejsze jednostki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, jaro670 napisał:

 

Ale też sierota, laska mu się wprasza na wyjazd do żydkowa a ten kręci jak polityk w zeznaniu podatkowym zamiast wprost powiedzieć : nie zabiorę Cię bo Cię nie znam, nie znamy się na tyle długo żeby razem wyjeżdżać ,finito.  Strasznie zdesperowana ta jego loszka, liczyła na adorację, na to że swoją niby tajemniczością coś ugra że będzie dopytywał bo tak wielką chodzącą tajemnicą jest a tu dupka. Poza tym jak na wojoka to strasznie dał sobie ramę narzucać, myślałem że wojo "produkuje" silniejsze jednostki.

Nie liczyłbym specjalnie na naszych wojskowych. Paru kolegów służy w jednostce pod Warszawą i opowiadają mi co tam się wyprawia. Ogólnie chłopaki bez przerwy najebani na służbie, a sprzęt to pamięta jeszcze czasy Gierka. Jak nas Ruscy napadną to mamy przesrane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten typek brunet, fotograf jeszcze lepszy, wyglądał na totalnie nieogarniętego w kontaktach damsko-męskich. Rozumiem, że loszka mu niepodeszła i wolał kelnerkę ale z takim wyglądem i zawodem (pewnie, sporo modelek się przewija) powinien jakoś rozmowny być i otrzaskany z pannami, bo pewnie same loszki do niego podbijają, a tu mu się język plątał i wyglądało to jakby był pierwszy raz na randce :D WTF?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, BrightStar napisał:

Ten typek brunet, fotograf jeszcze lepszy, wyglądał na totalnie nieogarniętego w kontaktach damsko-męskich. Rozumiem, że loszka mu niepodeszła i wolał kelnerkę ale z takim wyglądem i zawodem (pewnie, sporo modelek się przewija) powinien jakoś rozmowny być i otrzaskany z pannami, bo pewnie same loszki do niego podbijają, a tu mu się język plątał i wyglądało to jakby był pierwszy raz na randce :D WTF?

 

Mi on po zachowaniu, gestach, rozmowie na temat estetyki itp wyglądał na 100% geja a do programu przyszedł z sobie wiadomych przyczyn, może lans ,reklama już on tam lepiej wie po co przyszedł. Oczywiście nic nie mam do gejów (more pussies for me )  żeby była jasność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że typ księżniczki i pewnie mająca orbiterów na pęczki, nawet jeden ją przywiózł :D ale typek za dużo pytań zadawał i nic od siebie nie dodawał zasypywał ją pytaniami, trochę słabo to wyglądało. W każdym razie zakończył w najlepszy możliwy sposób, ta mina loszki bezcenna :D i tak by nic z tego nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.