Skocz do zawartości

Który to z Was ? :)


Rekomendowane odpowiedzi

Haha Jedyne co tu zauważam to promowanie białorycerstwa i stawianie kobiet na pierdestale. Wystarczy, że loszka jest choć trochę ładna i już wszyscy pieją z zachwytu począwszy od barmana, concierge'a, kelnerek i to facet się musi STARAĆ i dawać od siebie, płacić za nią loszka wystarczy, że się wystroi i nic więcej wnosić nie musi. A jakie oburzenie jak ten kolo wyszedł, jak tak można, pewnie zrozumiał że za wysokie progi dla niego :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Mi się po prostu nie chce" i bezcenna mina barmana :D Panienka urażona, bo jej się randka na oczach milionów Polaków nie udała. A koleś przecież nawet miły, bez złośliwości, na luzie jej wyjaśnił, dlaczego to wszystko nie ma sensu. Po występnie w tv na pewno znajdzie sobie młodszą (ta pani miała już 32 lata!) i z Warszawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, BrightStar said:

pewnie zrozumiał że za wysokie progi dla niego

Na moje oko, to laska bardzo przeciętna (tak z wyglądu, jak i z gadki). Koleś źle ubrany, ale ogólnie mam wrażenie (choć trudno mi oceniać faceta), że z tej dwójki to on miał wyższe SMV. A Waszym zdaniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co mnie rozbawiło?

Koleś pyta: "Jakie masz pasje?"

Ona: "Mam wiele pasji,ale ostatnio,to wina" hahahaha :) Że niby co?

 

Warto czasami obejrzeć takie programy.Dlaczego?

Po pierwsze,żeby zobaczyć jak bardzo "My" się zmieniliśmy w podejściu do kobiet.Po drugie.Wszystko co jest napisane na tym forum,to prawda.Schemat poganiany schematem.

Ona?Mocno średnia z wyglądu,pasji brak,księżniczkowate podejście,"po terminie przydatności do spożycia",desperacja aż bije po oczach :)

A,że koleś ją odstrzelił z przytupem i fajerwerkami,no cóż?Brawa dla niego! Szach-mat.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schemat schematem poganiany, u loszek osiaga wrecz spektakularne rozmiary...

Przeprowadze wieksza analize, jako kompedium wiedzy dla mlokosów :P 

 

''Samantha, lat 23, dwoje dzieci, najpierw twierdzi ze sama sprosta wychowaniu dzieci, a potem szuka faceta ktory jest opiekunczy, i ktory ceni rodzine ponad wszystko:)

 

Druga niunia, na pytanie masz jakies pasje, loszka delikatnie odwraca wzrok, to znaczy ''Kurwa, musze cos wymyslec i nie wyjsc na kretynke''

Mam wiele pasji, czyli interesuja sie obserwacja (jak mozna sie interesowac obserwacja?:) , i chcialaby zostac detektywem, teraz juz wiecie dlaczego w tym wieku jest sama? :) no wlasnie...

''Interesuje sie winami'', buahahaha :) 

 

''Sympatyczna z Ciebie dziewczyna'' koles klamie jak Komorowski :) 

 

34:22 ''Ja pierdole, jednak bede sama'' :)  

34:45 ''Ja lubie wrozbe''  w wolnym tlumaczeniu to znaczy jestem fhooy ciekawska i moze w koncu zjawi sie ten rycerz na bialym koniu...

35:38 '' tak musialo byc, nie ma sensu rozpamietywac, trzeba spojrzec na przyszlosc, tak? ''  to nic ze kurwilam sie wczesniej, to nie ma sensu i znaczenia, ogarnij sie chlopie i zaopiekuj sie mna, hmm, przepraszam moimi dziecmi, stad loszka zakonczyla pytajaca (tak?) i spojrzala na goscia w tym samym momencie z podniesionym wzrokiem :) 

38:23 ''Córka próbuje paleczki'' kuzwa, w tym wieku?:) 

Znam kobiety ktore w restauracjach zamawiaja salatki aby pokazac ze dbaja o siebie, natomiast kiedy mysla ze nikt nie widzi, robie spektakularny napad na gary, kebaby, lody, gazowane napoje i tak dalej :) 

39:15 ''Wygladzasz na calkiem bystra i ogarnieta'' laska spoglada w lewa z pytaniem, slyszeliscie? czy ktos to moze potwierdzic? :P 

Generalnie relacje damsko-meskie leza i kwicza, ludzie nie potrafia ze soba rozmawiac, sa pusci i nie maja zadnych zainteresowan, era wirtualna zrobila swoje :) 

40:06 loszka popijajac drinka pogardliwie rzuca wzrokiem na prawo, nie udalo sie zlapac goscia, nie pasujemy to siebie, wiec nie zawracaj mi koles dupy i wypierdalaj :) 

41:03 ''Jesli ma zdarzyc sie milosc zycia'' barman ewidentnie napierdala pod schemat, publike aby program zyskal na widzach, sam w to nie wierzy :) 

41:20 Teraz juz wiem po co loszki wychodza do kibla, aby skontaktowac sie ze swoja najlepsza psiapsiola :) 

42:27 ''Ty Daro on daje jej kosza teraz'' Uwielbiam dawac kosza kobietom, czasami moje randki konczyly sie bardzo spektakularny sposob, dawalem do zrozumienia babie ze jest glupia i tepa :) 

43:16 Nie udala sie randka, to zaczynamy festiwal narzekania na faceta ze to wina jego  oczywiscie, no w koncu powiedziala ze interesuje sie winami :) 

Edytowane przez Assasyn
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38:45 "Twój młody????" - że niby co? Jak loszka, to może być z dzieckiem, a jak koleś, to już nie?

42:30 I to mi się podoba! Koleś nie pozostawia złudzeń, wie czego chce, a że się księżniczce nie podoba - schemat.

 

Eehhh..., żebym ja wiedział 18 lat temu co dziś wiem, to bym się dziś do rozwodu nie szykował. :-)

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie musiał prosić o buziaka"  Boże na co ja pacze :lol: Jakie to wszystko drętwe, bez waszych didaskaliów odpuściłbym oglądanie po 3 min. 

Fajnie po lasce widać jak bada czy kolo zapłaci. "Uważam że mężczyzna, nie jest to jego obowiązkiem ale powinien zapłacić za restaurację" niech żyje logika.

Edytowane przez jaro670
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozytywny

 

Wierzysz,że ona jest studentką prawa,bo ja nie?

Taka mała anegdota ode mnie.

Moja niedoszła(na szczęście) narzeczona ,jak się poznaliśmy twierdziła,że studiuje medycynę. Okazało się,że robi 2 letnie studium zawodowe o profilu terapeuta zajęciowy i nie zdała nawet matury :):) Musiała poprawiać angielski. Wtedy zamiast spierdalać gdzie pieprz rośnie,przymknąłem oko na to "małe kłamstewko". Oj człowiek głupi był,oj głupi...

Tyle mam dopowiedzenia w temacie kobiecego studiowania :)  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Assasyn bardzo trafna analiza. 
Co do Samanty 31:50 dodam jedynie...
Czy ktoś tu jest w stanie uwierzyć, że ona studiuje prawo? To już nawet sama postawa ciała zdradza, że łga w żywe oczy chłopakowi. Byle tylko dobrze się sprzedać. I te jej chłodne analizujące spojrzenie. SPIERDALAJ młody kołczu od niej jak wiatr.
Samotna mamusia, co już w wieku 18lat urodziła pierwsze dziecko.
(Pani podała swoje nazwisko w programie, została przedstawiona, więc myślę że nie złamię regulaminu wklejając linka z jej oznaczonymi sweet fociami)  
https://web.facebook.com/search/1293165502/photos  - wątpię by aż tak bujne życie potrafiła prowadzić studentka prawa. Setki zdjęć z gołą dupą + mnóstwo z imprez = ja tu widzę regularne masowe kutaszenie od kilku lat z przypadkowymi dzianymi osobami.

O czym to więc świadczy?  Że panienka jest zwyczajnie wyrachowana (46:30 - kto płaci rachuneczek?) i trwa akcja poszukiwania jelenia, który przygarnie ją i jej przypadkowe gówniaki.  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, The Saint napisał:

@Assasyn bardzo trafna analiza. 
Co do Samanty 31:50 dodam jedynie...
Czy ktoś tu jest w stanie uwierzyć, że ona studiuje prawo? To już nawet sama postawa ciała zdradza, że łga w żywe oczy chłopakowi. Byle tylko dobrze się sprzedać. I te jej chłodne analizujące spojrzenie. SPIERDALAJ młody kołczu od niej jak wiatr.
Samotna mamusia, co już w wieku 18lat urodziła pierwsze dziecko.
(Pani podała swoje nazwisko w programie, została przedstawiona, więc myślę że nie złamię regulaminu wklejając linka z jej oznaczonymi sweet fociami)  
https://web.facebook.com/search/1293165502/photos  - wątpię by aż tak bujne życie potrafiła prowadzić studentka prawa. Setki zdjęć z gołą dupą + mnóstwo z imprez = ja tu widzę regularne masowe kutaszenie od kilku lat z przypadkowymi dzianymi osobami.

O czym to więc świadczy?  Że panienka jest zwyczajnie wyrachowana (46:30 - kto płaci rachuneczek?) i trwa akcja poszukiwania jelenia, który przygarnie ją i jej przypadkowe gówniaki.  

 

I oprócz szczucia cycem i dupskiem  jeszcze te dzieciaki, aż żal co z nich przy tak zrytej mamuśce wyrośnie, szkoda mi ich. A mamusia pewnie przegania przebiegiem passaty z jej rocznika w TDI. Najgorsze że faceci w ogóle tego nie widzą, nie przeczuwają że mają do czynienia z tak przechodzonym modelem tak jak ten bądź co bądź fajny zadbany trener personalny z odcinka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, PewnySiebie napisał:

@Niepozorny Katar raczej trudno wyreżyserować. Mam przeczucie, że to był @zuckerfrei :D On taki łobuz jest, Na bank !!!

 

Na pejsbuczku jest strona tej "pierwszej randki" warto wejść na profil tej biednej ,porzuconej poznanianki Darii żeby zobaczyć  jak towarzystwo jedzie na tego gościa od chamów, buców,prymitywów. Tylko co on takiego zrobił, zadbał o swój czas i swoją energię. To mnie zawsze zadziwia, nie dość że faceci hurtowo się nie szanują to jeszcze nalatują na gościa który myśli o sobie i szanuje swój czas.

Edytowane przez jaro670
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.