Skocz do zawartości

Coś powinno się stać z prezydentem Syrii


Rekomendowane odpowiedzi

Zasłona spadła. Zastosowanie broni przez Asada byłoby strzałem samobójczym dla jego samego, więc wyrażam duże wątpliwości czy naprawdę on za tym stał. Jak zwykle ofiarami są niewinne dzieci i osoby postronne. Fałszywa flaga, która będzie pretekstem do działań militarnych i walki przeciw rosyjskim wpływom.

 

Trump był tylko przykrywką "działania przeciw systemowi". Pewnie nie tylko ja nabrałem się na rzucane przez niego hasła. Wielkie słowa o przyjaźni i współpracy z Putinem zderzyły się z rzeczywistością.

 

usraa.png?w=440&h=278

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak mówiłem i pisałem że Trump to NAJPRAWDOPODOBNIEJ kolejny Wałęsa, to były wrzaski i bluzgi że jestem pomyleńcem, że oto Rockefellerowie drżą ze strachu bo idzie wielka przemiana świadomości, planeta się budzi i zmiecie wszelkie zło, a zatriumfuje miłość i szczęście.

 

No to macie swoją nową jakość. 

 

Syria będąca na oczach całego świata, nagle wali w dogorywających rebeliantów bronią chemiczną, kiedy pełne odzyskanie kraju jest kwestią tylko i wyłącznie czasu? Kto uwierzy w takie coś? Ja na pewno nie.

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Trump moze byc suwerenny jak wszystkie pieniadze w USA trzymaj FED, czyli bank zydowski...

Trump bedzie jeszcze bardziej pro-izraelski od reszty :)

W dodatku na swoja prawa reke wybral H.Kissingera :)

 

Saddam tez mial miec born chemiczna, i co? 

Polityka USA bedzie coraz bardziej agresywna, bo pali im sie grunt, sa w tej chwili potwornie zadluzone a z drugiej strony sa u szczytu swojej potegi militarnej...

Walks interesow pomiedzy USA/Izrael a Rosja...

Zadtanawiam sie jaka odpowiedz da Wladimir Putin...

 

 

Edytowane przez Assasyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nim niech cos sie stanie i ta cała pro żydowska usa... Wszędzie macki wkłada...  Robią różne cyrki byle pod porządkiem "obrony wartosci" chyba kasy... tak jak było z Pearl Harbor, Irakiem, czy ta propagandą z tym gazem, musieli paru podtruć by mieć powód do zaatakowania...

 

Politykę trzeba rozumieć. Szkoda istnień.

 

Pamiętam Syrię z opowiesci ciotki jak jeździła na wczasy. Piękne krajobrazy, mili ludzie, dobre jedzenie... Przykre.

 

EDIT: a Ruskie powinni zatopić ubotami te statki z których wystrzelono pociski, ot taki wypadek na morzu, niekontrolowane wystrzały torped, a później ładnie przeprosić w mediach z tym usmieszkiem Putina hehehee ;)

Edytowane przez Mariuszsoq
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W co oni grają?

 

"Amerykanie podkreślają, że nie jest to początek wojny, a jednorazowe uderzenie"

 

" O planowanym ataku Pentagon poinformował wcześniej dowództwo sił rosyjskich stacjonujących w Syrii, aby uniknąć przypadkowych rosyjskich ofiar ataku."

 

"Associated Press cytuje rzecznika Pentagonu kapitana Jeffa Davisa, który powiedział, że "amerykańscy planiści wojskowi podjęli środki ostrożności, by zminimalizować ryzyko dla Rosjan bądź personelu syryjskiego" na lotnisku, które było celem ataku rakietowego USA."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, EnemyOfTheState napisał:

Ale co was dziwi? Że Trump jest pro-Izraelski? Przecież dokładnie to zapowiadał już w kampanii:

 

 

Mnie nie dziwi, widziałem te jego deklaracje przyjaźni co do Izraela. Miałem nikłą nadzieję, że tak gada ponieważ to element szerszej gry, ale jednak nie ;) Nie wiem, czy ktoś zauważył gestykulacje Trumpa gdy coś podkreśla. Wykonuję typowe znaki dla tej całej kliki z illuminati.  Symbol 3 szóstek.  Może to przypadek ale jakoś mnie to uderzyło, bo ten gest bardzo często się powtarza, bardzo się to rzuca w oczy. 

66.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, USA będące niewypłacalne, musi wojować, żeby dłużnicy nie zaryzykowali poprosić o zwrot kasy.

Dla Polaków, ta wojna to przeniesienie konfliktu z Rosją daleko od polskiej granicy.

Nie mogę powiedzieć, że to plus, ale trochę się uspokoiło.
Rosjanie swoimi iskanderami polepszyli sytuację w naszym regionie. O dziwo.

 

Wszystkie kraje będące sąsiadami państwa położonego z Palestynie mają problem, by być stabilnymi.(chyba, że podpisało się odpowiednie pakty)

 

Syria od czasów, jak zaczął się jej kłopot była nalatywana, przez lotnictwo Izraela, regularnie.

Niszczono jej lotniska, itd.

W momencie, gdy Syria dostała z Rosji system obrony przeciwko izraelskim myśliwcom, i kilka strąciła, na swoim terytorium!

USA zniszczyło jej lotnisko...

 

Wklejam analizę, która w bliski mi sposób opisuje, winowajców:


 

Cytuj

 

Grupa powiązana z Sorosem stoi za atakiem chemicznym w Syrii.

Białe Hełmy (White Helmets), grupa powiązana z al-Kaidą a finansowana przez George Sorosa i brytyjski rząd, przeprowadziła kolejny atak bronią chemiczną na ludność cywilną w syryjskim mieście Khan Shaykhun, aby obwinić za to syryjski rząd.


Na dzień przed atakiem telewizja Orient TV, mająca siedzibę w Zatoce Perskiej ogłosiła: "Jutro uruchamiamy kampanię medialną, która opisze bombardowanie okolic Hamy, w tym użycia broni chemicznej przeciwko ludności cywilnej". Ta wiadomość jasno pokazuje, że Orient TV miało wiedzę nt planowanych ataków.
Białe Hełmy nagrały większość opublikowanych materiałów z ataku chemicznego. Grupa ta znana jest z aranżowania w przeszłości scen "ratunkowych". W ramach jednak tworzenia tej "kampanii medialnej" wygląda na to, że dzieci były rzeczywiście zabite.

Na filmach widać kilka duszących się dzieci od nieznanej substancji chemicznej, a inne wydają się mieć niewyjaśnione obrażenia głowy. Wiadomym jest, iż w zeszłym tygodniu al-Kaida porwała z pobliskiego miasta Hama około 250 osób, co pokrywa się z liczbą obecnych rannych i zabitych cywilów.

W innym "zbiegu okoliczności", brytyjski lekarz pochodzenia pakistańskiego w chwili ataku, zamiast pomagać napływającym poszkodowanym odbierał prośby o wywiady, oraz dodatkowo na trzy dni przed atakiem dostał od brytyjskiej organizacji maski gazowe. Pomimo koszmarnych zarzutów o porwania i torturowanie dwóch brytyjskich dziennikarzy w Syrii i wykreślenia go z rejestru medycznego, lekarz Shajul Islam jest wykorzystywany jako informator amerykańskich i brytyjskich mediów. Dodatkowo organizacja odpowiedzialna za wysyłanie mu sprzętu jest oskarżana o wykradanie darowizn przeznaczonych dla uchodźców.

W innym podejrzanym wydarzeniu, na miesiąc przed atakiem, mimo że rząd syryjski nie posiada już sarinu, Białe Hełmy działające w regionie niedaleko ataku otrzymały stroje chroniące przez sarinem.

Rebelianci powiązani z al Kaidą stwierdzili, że użyte chemikalia to wykorzystany przez syryjski rząd sarin. Jednak OPCW potwierdziło, że Syria w 2013 r. zdemontowała swoje składy i nie ma już broni chemicznej.

W przeciwieństwie do rządu, rebeliantów nie pozbawiono broni chemicznej. Według wielokrotnie nagradzanego dziennikarza Seymoura Herscha, raporty wywiadowcze pokazują, że za zgodą Hillary Clinton rebelianci przerzucili broń chemiczną z Libii przez Turcję do Syrii.

W 2013 r. tzw. umiarkowani rebelianci nagrali siebie jak zabijają króliki gazem i grozili zabiciem mniejszości religijnych. ISIS znana jest również z posiadania broni chemicznej, którą przeprowadziła atak na syryjskie wojsko w Deir Ezzor.

Jednak sarin zabiłaby lub co najmniej dokonałby poważnych obrażeń wśród osób, które niosły pomoc bez strojów ochronnych. Sarin może być wchłaniany przez skórę i wymaga stroju chroniącego całe ciało. Jednak na zdjęciach Białe Hełmy zajmujące się ofiarami noszą tylko maski i rękawiczki. Inne osoby stojące w pobliżu wydają się nie nosić nawet masek i nic im nie jest.

Sarin to broń masowego rażenia zdolna zabijać tysiące. Jeśli rzeczywiście użyto sarinu, to nie mógł być to gaz o jakości bojowej.

Nic dziwnego, że media głównego nurtu jak i neokonserwatywni politycy, szybko potwierdzili wersje wydarzeń grupy powiązanej z al-Kaidą. Zrobili to zanim nastąpiło jakiekolwiek śledztwo. Prezydent Izraela Benjamin Netanyahu szybko oskarżył syryjski rząd, podobnie jak Amnesty International. Francja zażądała by zwołano posiedzenie rady bezpieczeństwa. Federica Mogherini, włoski przedstawiciel Unii Europejskiej, oskarżył Assada, podczas gdy brytyjski wysłannik przy ONZ, Matthew Rycroft, obwinił zarówno Rosję jak i Syrię. W odpowiedzi na zarzuty Syryjskie Wojskowe i Rosyjskie Ministerstwo Obrony zaprzeczyły, że wzięły jakikolwiek udział w ataku. 

Obecnie rządy NATO nie są zadowolone z niedawnych oświadczeń Trumpa, że zmiana reżimu w Syrii nie jest już priorytetem. W odpowiedzi na to brytyjska premier Theresa May oświadczyła, że Brytania jest nadal w pełni zaangażowana w zmianę reżimu w Syrii. Brytyjczycy i Francja mogą wykorzystać atak chemiczny jako szansę na pchnięcie Trumpa do wojny z Syrią.

 

Dokumenty, zdjęcia i reszta tu: http://www.prisonplanet.pl/polityka/grupa_powiazana_z_sorosem,p342957705

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.