Skocz do zawartości

Terapia małżeńska ktoś był?


RRRR_WWWW

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 2.05.2017 o 21:20, KurtStudent napisał:

Racja. Jeżeli nie ma dzieci to kończ waść.

Tu zostawię jeszcze jeden link dla tych co kiedyś tu zajrzą.

 

https://www.vice.com/pl/article/zaciesnialam-wiezi-rodzinne-za-pomoca-mdma

 

 

Żeś zaszalał... cpać, żeby ratować małżeństwo? Może lepiej chlać żeby znieść stan rzeczy... albo jarać żeby widzieć kolory w szarościach związku... Jakby nie patrzeć to syntetyczny haj przedłużający agonię.

 

Wracając do tematu... ? ryczę że śmiechu jak se przypomnę psychologów... jedną to teraz chętnie bym dmuchnął, ale mężatka wiec nie mój rewir...

 

Trochę mi pomogła ostatnia, gdyż jasno stwierdziła na pierwszym spotkaniu, ze problem ma małża a nie ja. Korzystanie usług psychologów tylko w pojedynkę i tylko żona i tylko z własnej woli... i za własne pieniądze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terapie sa prowadzone pod damskie dyktando.

Zwykle nawet wtedy gdy terapeuta jest mezczyzna bo on tez jest zaprogramowany przez baby, babcie, mame, siostre i zone.

IMAO nic nie daja. Znaczy sie - owszem.

Terapeuta ma nowszy samochod niz ty.

Jedyna terapia co dziala to "zerżnij 10 innych kobiet".

Czemu dziala? O tym bylo 1000 razy.

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie terapie to wymysł jak to Marek często wspomina modnych pań psycholożek.

Sam przez lata byłem karmiony takimi tekstami - porozmawiajcie, wyjaśnijcie sobie, pójdźcie do psychologa itp.

No to poszedłem ... parę stów w piach.

 

Aczkolwiek - i tu ważna sprawa dla rozwodzących się - chęć "ratowania" małżeństwa może przydać się w sądzie stawiając Was w pozytywnym świetle.

Terapia gdy nie ma dzieci w związku - bezsens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.