Skocz do zawartości

Miejsca/sposoby/okoliczności do poznania ciekawych kobiet


snoopy

Rekomendowane odpowiedzi

Bracia, 

 

W nawiązaniu do tematu "Szybkie randki - Speed Dating - Czy ktoś był? opinie" i problemów niektórych osób ze znalezieniem kobiet do krótko/długo - terminowych relacji lub po prostu jednorazowych randek, postanowiłem założyć temat, gdzie znajdowałyby się cały dostępny zbiór miejsc/sposobów/okoliczności, gdzie takie Panie można spotkać. 

Oczywiście odrzucam z góry wszelkie zabawy typu "speed-dating", kluby, tinder czy inne portale internetowe.

Celem jest zebranie propozycji miejsc, gdzie możemy spotkać Panie "rokujące na przyszłość" :).

Najlepiej przedstawiać propozycję bazując na swoim doświadczeniu - tj. poznałeś w takich i takich okolicznościach, nie zawiodłeś się, to napisz, pomożesz innym.  

 

Zacznę od siebie. Moja propozycja:

1/ konferencje, spotkania branżowe/eventy zawodowe - miejsca, gdzie możesz swobodnie podejść do interesującej Cię kobiety i zacząć rozmawiać na temat, który Was obu interesuje/na którym się wspólnie znacie. 

Wielokrotnie udawało mi się poznawać tą drogą fajne i interesujące Panie, które mogąc pochwalić się/zaimponować swoimi zainteresowaniami dawały namówić się na dodatkowe spotkanie.

Tym samym otwierały mi drogę do nawiązania dalszej znajomości.

 

Czekam na Wasze doświadczenia i propozycje. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam myślę, że wszędzie nawet na stypie i pogrzebie, wystarczy przestać szukać wymówek i podejść. No bo przecież dlaczego fajna i rokująca dziewczyna na przyszłość mogłaby nie przyjść akurat do tego samego sklepu co ty i stać obok ciebie w kolejce?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, snoopy napisał:

Oczywiście odrzucam z góry wszelkie zabawy typu

 

Odrzuć jeszcze kawiarnie (Starbucks - pozerki, McDonalds - wieloryby), parki, ulice, galerie (pewnie galerianka), ruchy kościelne i tym bardziej buddyjskie...

 

@PewnySiebie

Zapytałeś o możliwość embeddowania innych kanałów pośrednio związanych z tym, który prowadzi @Stulejman Wspaniały?

Długowłosy

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kongres feministek. Tam jest z góry wiadomy temat, a wszystkie panie są ciekawe opinii nielicznych facetów pojawiających się w tym środowisku. Na mnie do tego zawsze mówili "babski sołtys", to na takim kongresie zrobiło się wokół mnie od razu kółeczko "zainteresowanych" pań. Kilka miesięcy minęło i trochę kontaktów jeszcze utrzymuję. Wynik - kilka różnych imprezek domowych, jakieś spotkania w kinie, dwa spotkania xxx. A dodam, że wydaje mi się, że jestem nieśmiały. I wcale nie próbuję tego zmieniać. Niedługo wybieram się na szkolenie z suplementów diety i kosmetyków. Temat mnie wogóle nie interesuje, ale zobaczymy jakie będzie towarzystwo. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zapisał się na kursy językowe, szczególnie modnych lagłydży typu hiszpański, portugalski. Druga sprawa co mi przyszła na myśl, to knajpy wegetariańskie jak sieciówka typu Bioway. Tam przychodzą młode łanie same lub w grupach, w wieku studenckim zwłaszcza, bo są tam zniżki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, bezprym napisał:

 

Kongres feministek. Tam jest z góry wiadomy temat, a wszystkie panie są ciekawe opinii nielicznych facetów pojawiających się w tym środowisku.

 

Ale autor ma na myśli kobiety 'rokujące na przyszłość'. Kto normalny szuka towarzyszki życie na kongresie dla feministek? :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z własnego doświadczenia

 

- różnego rodzaju stowarzyszenia, grupy nieformalne, jakiś wolontariat czyli miejsca gdzie zazwyczaj ludzie uczęszczają z własnej nieprzymuszonej woli, zwykle pasjonaci jakiejś dziedziny, zdecydowana przewaga kobiet do wyboru do koloru.

- dodatkowe zajęcia sportowe np. w klubie osobiście zaliczyłem kilkumiesięczny epizod w sekcji lekkoatletycznej i muszę przyznać, że liczba młodych dziewczyn była imponująca.

- to co łączy się pośrednio z poprzednim wpisem czyli aktywność fizyczna nieistotne w jakiej formie (pływanie, gry zespołowe, rower czy jogging itp.) świetna możliwość poznania nowych ludzi w tym kobiet w różnym przedziale wiekowym;

- inna, moim zdaniem zdecydowanie najlepsza metoda to osobiste organizowanie jakiegokolwiek eventu, nawet najmniejszego, działa na kobiety jak lep na muchy,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@snoopy 

 

Najlepsze miejsca do poznania kobiet:

1. Uczelnia / szkoła / kursy związane z zawodem - tu zdobywasz fach dzięki któremu stajesz się atrakcyjny pod względem zasobów

2. Siłownia / basen / las (bieganie) etc. - tu stajesz się atrakcyjny fizycznie

3. Samotność - najważniejsze i najbardziej wartościowe miejsce - tutaj wykuwasz swój charakter i mindset - jak się tu dłużej pokręcisz to zdasz sobie sprawę, że szukanie miejsc gdzie "znajdę" kobietę jest bezsensem, a gdy osiągniesz odpowiednią wartość, one same zaczną Cię szukać.

 

Problem będzie polegał wtedy tylko na tym, że TY już 99% egzemplarzy nie będziesz potrzebował i zrozumiesz bezsens "poszukiwania". 

  • Like 17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długowłosy wyczerpał temat, który i tak jak dla mnie jest bezsensowny. Zbychu tez napisał konkret. Ciekawe kobiety są wszędzie w każdym miejscu publicznym itd,- tylko problem polega na tym, że multum facetów ich nie poznaje, gdyż boją się "odrzucenia" więc finalnie nie podchodzą. To tak samo jak moi kumple, rówieśnicy 20latkowie mówią, że ciężko teraz o ogarnięta dziewczynę. Ja mówię tak. A jak wy macie poznać ogarnięte kobiety, skoro ich w ogóle nie poznajecie. Problem u nich leży w mindsecie, charakterze, gównianych przekonaniach. Każda jest ciekawa jak się na nią otworzysz. Proste jak jebanie, za przeproszeniem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 hours ago, Długowłosy said:

3. Samotność - najważniejsze i najbardziej wartościowe miejsce - tutaj wykuwasz swój charakter i mindset - jak się tu dłużej pokręcisz to zdasz sobie sprawę, że szukanie miejsc gdzie "znajdę" kobietę jest bezsensem, a gdy osiągniesz odpowiednią wartość, one same zaczną Cię szukać.

 

Problem będzie polegał wtedy tylko na tym, że TY już 99% egzemplarzy nie będziesz potrzebował i zrozumiesz bezsens "poszukiwania". 

 Własnie chciałem się wypowiedzieć w temacie na swoim przykładzie ale nie ma już sensu....

 

Piona!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, manygguh napisał:

Ale autor ma na myśli kobiety 'rokujące na przyszłość'. Kto normalny szuka towarzyszki życie na kongresie dla feministek? :D 

Czy aby napewno?

 

Dnia 7.04.2017 o 21:34, snoopy napisał:

... znalezieniem kobiet do krótko/długo - terminowych relacji lub po prostu jednorazowych randek, postanowiłem ...

Ja zrozumiałem, że z tego względu mój wpis może się tutaj znaleźć. No chyba, że się mylę i tutaj nie ma sformułowania "jednorazowych randek". Zanim koleżko będziesz tak pisał, to czytaj ze zrozumieniem. Poza tym luzik - 0% spiny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja rada dla wszystkich. WSZĘDZIE :D

 

W sklepie, na imprezie, w internecie, przez znajomych, w pracy, na koncercie, na ulicy itd.

 

Najważniejsze jest to, żeby kobieta też dawała jakiś znak, że jest zainteresowana. Jeżeli patrzy się na Ciebie w wymowny sposób i ona się Tobie podoba to podbijaj. Pogadaj chwilę o byle czym, pogodzie, sytuacji itp. Jeżeli nie wiesz jak zagadać to dobry jest zwrot "Czy my się znamy?". To jest bardzo neutralny tekst. (sprawdzone u mnie w wielu sytuacjach i działa) Bądź sobą, nie udawaj kasanovy ani nie bądź pisdą. Nie sugeruj też od razu przy braniu numeru randki, kawy itd. Po prostu powiedz, że chciałbyś ZŁAPAĆ KONTAKT. (również sprawdzone i działa)

 

PAMIĘTAJ ! NIE STAWIAJ KOBIETY NIGDY NA PIEDESTALE.

 

Jeżeli dziewczyna W OGÓLE nie daje Tobie sygnałów, że jest zainteresowana to raczej odpuść. Chyba, że to naprawdę Twój wymarzony ideał. Najwyżej się spalisz :) Ale co tam. Wyjebane. Nie ta, to będzie inna.

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez gornet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, był taki portal zapomniałem jak się na nazywał.... 

 

 

 

 

AAA nasza-klasa.pl :)

 

 

Sorry za offtop:

Ze 3 MC temu byłem na spotkaniu motywacyjnym tzn jakieś typki z Polski, przyjechali wydali swoja książkę i wciskali tanie chwyty... Jedyne na 2h spotkania usłyszałem jedno sensowne zdanie. Reszta miała juz być na spotkaniach od płatnych hehe, dziękujemy Markowi za jego JOB od A do Z bo naprawdę jest za co i za darmo! 

 

Ps. Były tez tam samice ewidentnie szukające bociana po zachowaniu było widać - niski lot, osobiście nie chciałbym ich zaplodnic.

 

Najlepsze miejsce wg mojej oceny - kurs tańca!

 

 

A ostatnio w Polsce z kuzynem na baletach i była grupa dziewczyn, wszystkie wyszły juz do domu, została jedna, podbija do kuzyna i mówi co chcalbys zagadac ale nie wiesz jak? Beka, beka ma syna nascie lat....

 

 

@Endeg bio zakochalem się w tych restauracjach teraz byłem w poznaniu, kurwa ja nie jem mięsa a tam w ogóle nie ma mięsa i Moza sobie otworzyć jako franczyzobiorca - kuszaca oferta.

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.