Skocz do zawartości

Jak zostaniesz przyszłym ojcem nawet o tym nie wiedząc


TomZy

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem na joemonster artykuł Iskiera, o tym jakich oto sposobów chwytają się kobiety, aby dokonąć "kontrolowanej wpadki". Dla większości z Was nie będzie to nic nowego, ale znajdzie się tam też parę ciekawostek, np. o pewnej modelce, która postanowiła polepszyć sobie status życiowy zachodząc w ciążę z Borisem Beckerem robiać mu laskę w szatni i aplikując spermę do pochwy/macicy.

 

http://joemonster.org/art/39343/Jak_zostaniesz_przyszlym_ojcem_nawet_o_tym_nie_wiedzac_Zycie_jest_okrutne

Edytowane przez TomZy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałem, ale niech zgadnę te sposoby: "Wzięłam pigułki, możesz we mnie skończyć misiek", " Nie zakładaj gumki, mam dni niepłodne misiek", "Mam cystę na jajniku, nie mogę zajść w ciążę misiek". Dobrze zgadłem? Historię z tym tenisistą też gdzieś słyszałem wcześniej. Aż nie mogłem w to uwierzyć. Niewiarygodne do jakich paskudnych zagrywek mogą się posunąć niektóre zdesperowane kurwiska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Tomko napisał:

To nie sa zagrywki kurwisk. To jest po prostu natura. One walcza o dobre geny, zabezpieczenie. Facet powinien byc swiadom co robi jesli nie chce zalac a nie strzelac na kazdej imprezie a pozniej robic dziwne oczy.

Ja wszystko rozumiem, ale akcja z zapładnianiem się nasieniem po zrobionym lodzie ociera się o wariactwo. Nie wiem jak inaczej można nazwać kobietę stosującą tak popierzone metody.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, Biodro said:

Ja wszystko rozumiem, ale akcja z zapładnianiem się nasieniem po zrobionym lodzie ociera się o wariactwo. Nie wiem jak inaczej można nazwać kobietę stosującą tak popierzone metody.

Mozna nazwac "piekielnie inteligentna".

W ciagu 5 minut zapewnila sobie utrzymanie na 20-25 lat.

Ktory z was to potrafi?

 

Zdaje się, że wazektomia daje "tylko" 99,99 % pewności - absolutną gwarancję daje tylko kastracja ;)

Jesli chodzi o alimenty - nie daje. Tylko samobojstwo jest 100% pewne.

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Beckerem ciekawa sprawa, wszedłem na wikipedię i

 

Cytuj

W połowie 2000 para ogłosiła separację, a pół roku później, w styczniu 2001 rozwiedli się[2]. Feltus wniosła pozew do sądu o opiekę nad dziećmi przyznano jej 14 400 000 $ odszkodowania

 

Widać jak loszka go "kochała", gdy tylko pojawił się pretekst, to postanowiła wydoić swojego "ukochanego" ile tylko da.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, czader napisał:

Z tym Beckerem ciekawa sprawa, wszedłem na wikipedię i

 

 

Widać jak loszka go "kochała", gdy tylko pojawił się pretekst, to postanowiła wydoić swojego "ukochanego" ile tylko da.

 

To mi się skojarzyła jeszcze świeża historia Deppa. Ożenił się z jakąś modeleczką, ta go prowokowała, nagrała jak popijał wino i rozwiodła się bodajże po roku, robiąc z siebie wielce pokrzywdzoną ofiarę przemocy domowej przy okazji zapewne goląc go ze sporej kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, JoeBlue napisał:

Jesli chodzi o alimenty - nie daje. Tylko samobojstwo jest 100% pewne.

 

 

Dlaczego nie daje? Po wazektomii jestem powiedzmy pewien, że to nie moje dziecko, więc DNA i nara :P Chyba, że chodzi Ci o to, że w sądzie stwierdzą, że mają w dupie DNA i masz bulić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"About one of every 4,000 vasectomies fails because the vas deferentia manage to reconnect—a failure rate of 0.025 percent." (http://www.malehealthcenter.com/c_vasectomy.html)

Około jeden na 4 tysiące zabiegów wazektomii zawodzi, ponieważ nasieniowód się zrasta - współczynnik zawodności wynosi 0,025 %

Zatem pewność dla wazektomii (podwiązania nasieniowodów) jest tylko prawie absolutna...

 

Co innego, kastracja, czyli usunięcie jąder -  ale to już kalectwo i męskie samookaleczenie ;-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

 

"Pewnego razu w Monako dziennikarka i żona milionera Olga Romanowa w jednej z ulubionych Przez Rosjan restauracji poznała niezwykłą kobietę. Owa kobieta była murzynką, ale czysto mówiła po rosyjsku - choć same głupoty. Ubrana była porządnie, ale wyzywająco się zachowywała: dosiadała się do stolików nieznajomych sobie osób, próbowała jeść z cudzych talerzy. Wszystkim po kolei proponowała również, by spróbowali dań z jej talerza.

 

Rosyjscy goście restauracji odnosili się przy tym do ekscentrycznej Afrorosjanki z dużym zainteresowaniem, by nie powiedzieć z uniżonością (...).

Kobieta ta nazywała się Angela Jermakowa. Była modelką i tą samą kobietą, która zaszła w ciążę i urodziła dziecko znanemu na całym świecie niemieckiemu tenisiście Borisowi Beckerowi.. Do tego wyciągnęła od niego pieniądze, a do tego... Pikantne szczegóły dotyczące ciąży Angeli Jermakowej były takie, że uprawiała ona seks z Beckerem tylko raz, w jakimś technicznym zakamarku londyńskiego hotelu. I był to seks wyłącznie oralny.

(...) Zaszła w ciążę z mężczyzną bogatym i znanym (co jest tradycyjnym biznesem na Rublowce), ale nie w zwykły sposób, tylko przez usta" - czytamy w książce.

źródło: http://wiadomosci.wp.pl/rublowka-podmoskiewski-rezerwat-milionerow-6038698028253825g/5

23701_40587-boris-becker-anna-angela-erm

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 9.04.2017 at 7:53 PM, self-aware said:

 

Dlaczego nie daje? Po wazektomii jestem powiedzmy pewien, że to nie moje dziecko, więc DNA i nara :P Chyba, że chodzi Ci o to, że w sądzie stwierdzą, że mają w dupie DNA i masz bulić.

BRAWO!!! Wniosek prawidlowy. Maja w dupie DNA.

Uzasadnienie:

Dobro dziecka jest najwazniejsze.

A bedzie mu lepiej gdy bedziesz bulił. Wiec bedziesz bulił.

Ze nie twoje - nie ma znaczenia.

Dobro KAZDEGO dziecka jest najwazniejsze. Nie tylko twojego.

Na ciebie po prostu trafilo placenie.

Usmiechnales sie do niewlasciwej kobiety o niewlasciwej porze.

Na kogos innego moze trafilo placenie na TWOJE dziecko ktore zrobiles zanim dales sie wykastrowac.

Natura jest sprawiedliwa.

 

Edytowane przez JoeBlue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JoeBlue - ok, rozumiem. Z tym, że tutaj mogę ewentualnie pierdolić to i nie płacić, kompletnie mając gdzieś kwestie moralne - to w końcu nie moje. Ściągalność alimentów szału nie robi - póki co przynajmniej. Ew. sprzedać wszystko wpiździet, wyjechać z Europy i zmienić nazwisko :P Potem wrócić. Za chuja nie będę bulił na nie swoje dziecko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, self-aware napisał:

Ściągalność alimentów szału nie robi - póki co przynajmniej. Ew. sprzedać wszystko wpiździet, wyjechać z Europy i zmienić nazwisko :P Potem wrócić. Za chuja nie będę bulił na nie swoje dziecko.

 

Po wprowadzeniu rejestru rachunków bankowych i systemu e-paragonów ściągalność będzie bardzo wysoka. Bo nawet nie mając na koncie jeśli rachunkami dojdą że Cię stać to albo pójdziesz siedzieć za unikanie albo sędzina dowali Ci większe alimenty bo baba zrobi Ci psikusa i po zakupie nowego TV czy drogiego sprzętu zwróci się do sądu o podniesienie powołując się na Twe ostanie rachunki jaki to rozrzutny jesteś.... Nie wierzycie ale wspomnicie za parę lat me słowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

self-aware.

Mozesz tak MOWIC ale od tego daleka droga do zrobienia.

Zmiana nazwiska tez nic nie daje a powiedz tak szczerze.

Pomyslalbys o tym co napisales na powaznie chociaz przez 0.1 sekundy?

Watpie.

BEDZIESZ bulil jak ci każą bo nie wygra sie z systemem, chyba ze nazywasz sie Cejrowski, to co innego. Ilu moze byc Cejrowskich?

 

Edytowane przez JoeBlue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krzysiek1991 - to jak wprowadzą takie coś to pewnie rozwodów jeszcze więcej będzie. Każda loszka będzie wiedziała już, że na pewno alimenty dostanie. Myślę, że za 20 lat to co druga kobieta w Polsce będzie samotną matką. 

 

@JoeBlue - Cóż... może po prostu sobie wkręcam. Jakoś trzeba się pocieszyć? No bo jak cieszyć się życiem jak człowiek sobie uświadomi, że NIC NIE MOŻE zrobić z tym, że drugi człowiek (  tu kobieta z nie naszym dzieckiem ) ma nad nami całkowitą władzę wobec tego i jak będzie chciała, dopierdoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sposób. pobić ich ich własną bronią poprawności politycznej.

Apostazja i przejście na islam, i niech ci jakiś sąd spróbuje dojebać alimenty na nie swoje...

Drzesz ryja na cała jewrope że prześladowania religijne, rasiści itd.....Powinno poskutkować

A jak nie to o azyl u Putina poprosić:D ale by był ubaw a sowiety by to z pewnością roztrąbiły

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, KurtStudent napisał:

Straszna historia. Nie wiem jak musi czuć się to dziecko. Już pomijam fakt, że matka ewidentnie pierdolnięta. 

Gdzie te czasy gdy afrorosjaninem był taki Puszkin ...

Są dzieci z probówki, są i ze strzykawki.

A Puszkin, to ten co wynalazł konserwę? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, TPakal1 napisał:

Są dzieci z probówki, są i ze strzykawki.

A Puszkin, to ten co wynalazł konserwę? :D

 

Hehe :D Puszkina dziad był murzyńskim niewolnikiem, któremu car zwrócił wolność w uznaniu jego mądrości. Jak się przypatrzeć portretom poety to widać te rys negroidalny. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.