Skocz do zawartości

Jak zostaniesz przyszłym ojcem nawet o tym nie wiedząc


TomZy

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 10.04.2017 o 22:03, kootas napisał:

Tak, z prawem szariatu. I dlatego rugują socjalistyczny zachód.

 

Gdyby nie zakaz spożywania alkoholu i parę innych zbytecznych przeszkód to nie byłby to taki zły system dla nas wbrew pozorom.

 

Dnia 10.04.2017 o 22:20, self-aware napisał:

@Krzysiek1991 - to jak wprowadzą takie coś to pewnie rozwodów jeszcze więcej będzie. Każda loszka będzie wiedziała już, że na pewno alimenty dostanie. Myślę, że za 20 lat to co druga kobieta w Polsce będzie samotną matką.

 

To jest najgorsze, będą się walić po kątach z byle kim a społeczeństwo(czyli przede wszystkim my mężczyźni) będziemy utrzymywać cudze dzieci. I wbrew pozorom wyobraźcie sobie jacy chłopcy wyrosną z rodzin, w których samotne mamusie będą wrzucać im w głowy od dziecka jak to mężczyźni źli i kobietom się należy. Z nas już się śmieją na świecie(Rosja, Azja, Bliski Wschód, Afryka, Ameryka Płd. ect.) a będą się jeszcze bardziej śmiać jak zobaczą następne pokolenia facetów za paręnaście lat...

 

Dnia 10.04.2017 o 23:06, self-aware napisał:

@kryss - w Polsce to raczej dostałbym wpierdol od dresiarzy za przejście na islam, a w sądzie i tak dowaliliby mi alimenty. Kurwa, zasmuca mnie to, Panowie :( Ogólnie, ta sytuacja mężczyzn, że można nas zgnoić za nic. To chyba ta cała Red Pill Theory... Jestem w fazie smutku.

 

Zasłanianie się wiarą działa w przypadku imigrantów a nie nas białych Europejczyków. Nic Ci to w sądzie nie pomoże jeszcze Ci zaszkodzą bardziej. Chyba żebyś do sądu wbił z jakąś organizacją muzułmańską to miałbyś jakieś szanse.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.