Skocz do zawartości

Taka z niej hiena emocjonalna że aż szok


Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem użytkownik @AlexLogan i tak wyszedł z twarzą z tej sytuacji...

 

@AlexLogan nie wiem ile masz lat ale jest taki Polski film Wielki Szu sprawdz pierwszą scenę....

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CalvinCandie Czytałem Twój wcześniejszy post i mimo to pozwoliłem sobie na swój komentarz odnośnie stanowiska jej ojca.

 

Idąc Twoim tokiem rozumowania, gdyby jej ojciec wiedział - jak to uznałeś - że ma zdzirowatą córkę to tym bardziej w jego interesie by było żeby znalazła sobie bogatego frajera, który będzie jej providerem. Wniosek z tego powinien być zatem taki, że główny bohater nie był wystarczająco dzianym frajerem. Niedoszły teść wyceniał SMV córki znacznie wyżej niż jego nawet przez pryzmat przyszłych zarobków.

 

Tak czy inaczej wynika z tego że ojciec był znacznie większym alfa - tym samym traktował go jak pizdeusza i pozwalał sobie na takie teksty. Gwarantuje Ci że za taki tekst w moim kierunku zrobiło by się szybko nieprzyjemnie i w dupie bym miał co sobie pomyśli teść, teściowa i myszka ;) 

 

PS. Możemy się licytować na długość kutasów ale mój i tak jest większy :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnie może być. Może jej ojciec miał dość jej matki kurwiszona i już jak ten Snowden postanowił zadąć w gwizdek i ratować młodzieńca, bo zobaczył że córeczka ewidentnie idzie w ślady matki ? 

 

To są trudne tematy. Czasem tu widzę taki odchył PUA. Jeżeli laska jest kurwiszonem i do tego jebniętym , to po się z nią żenić ? By pokazać że ma się kutasa do ziemi choćby skały srały to się z laską ożenię bo taki jestem kozak ? Nie żal życia ? Ojciec dobrze radził, był starszy i mądrzejszy. Naprawdę, nie wiadomo co by z niej wyszło np po kilku latach wspólnego mieszkania, do tego dzieci - gdy pacjent byłby już dokładnie umocowany na stole wiwisekcyjnym ona wtedy zdejmuje ostatnią maskę i ... 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, nieidealny świat napisał:

@CalvinCandie Czytałem Twój wcześniejszy post i mimo to pozwoliłem sobie na swój komentarz odnośnie stanowiska jej ojca.

 

Idąc Twoim tokiem rozumowania, gdyby jej ojciec wiedział - jak to uznałeś - że ma zdzirowatą córkę to tym bardziej w jego interesie by było żeby znalazła sobie bogatego frajera, który będzie jej providerem. Wniosek z tego powinien być zatem taki, że główny bohater nie był wystarczająco dzianym frajerem. Niedoszły teść wyceniał SMV córki znacznie wyżej niż jego nawet przez pryzmat przyszłych zarobków.

 

Tak czy inaczej wynika z tego że ojciec był znacznie większym alfa - tym samym traktował go jak pizdeusza i pozwalał sobie na takie teksty. Gwarantuje Ci że za taki tekst w moim kierunku zrobiło by się szybko nieprzyjemnie i w dupie bym miał co sobie pomyśli teść, teściowa i myszka ;) 

 

PS. Możemy się licytować na długość kutasów ale mój i tak jest większy :) 



Powiem Ci tak, odnośnie zarobków to przeskakuje obecnie ex teścia więc w tej kwestii może się schować. Co do tej rozmowy mojej z nim to mimo wszystko należy mu się dobra flaszka mimo wszystko. Z tego co ja wiem to teścia trochę ruszyło w tą stronę bo miał ze mną dobry kontakt. 

Co do lepszego modelu ? Jest to całkiem możliwe w sumie się nie dowiem. Co do pieniędzy na remont tego mieszkania to nie jest tak że wywali piersi, da się przelecieć tak ja ja to lubię z nią robić i od razu wyskakuje z kasy co to to nie. Myśli się głową a nie głowką. Poza tym remont tego pieprzonego mieszkania to sporo kasy by wywiało. 

Powiem Ci tak że wszystkie poprzednie panny jak widziałem o co chodzi z tym że chcą się wozić na mnie jak na bankomacie to dziękowałem i cześć. 

A tutaj po prostu myślałem że dobrze robię a tutaj pozytywny zonk. 
Z perspektywy czasu widzę swój na pewno poważy błąd bo nieświadomie opuściłem swoją ramę i wgl w pewny momencie chciałem "za dobrze" trochę się z tym frajerowałem. 


Ty mówisz że u Ciebie idzie ostra piłka i ewentualny koniec gry. Albo rybki albo akwarium.  Ja zawsze wole podejmować decyzje na chłodno. Jestem bogatszy o nowe doświadczenie. I drugi raz nie po pełnie tego błędu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 hours ago, AlexLogan said:

Powiem Ci tak, odnośnie zarobków to przeskakuje obecnie ex teścia więc w tej kwestii może się schować. Co do tej rozmowy mojej z nim to mimo wszystko należy mu się dobra flaszka mimo wszystko. Z tego co ja wiem to teścia trochę ruszyło w tą stronę bo miał ze mną dobry kontakt. 

Nie chodzi o to ile zarabiasz i czy więcej od niego, chodzi o to, że gość mógł tobą w myślach po prostu gardzić. Tym bardziej jeśli była to typowa "córeczka tatusia" bo wtedy byłeś intruzem w ich relacjach :) 

 

14 hours ago, AlexLogan said:

Co do lepszego modelu ? Jest to całkiem możliwe w sumie się nie dowiem. Co do pieniędzy na remont tego mieszkania to nie jest tak że wywali piersi, da się przelecieć tak ja ja to lubię z nią robić i od razu wyskakuje z kasy co to to nie. Myśli się głową a nie głowką. Poza tym remont tego pieprzonego mieszkania to sporo kasy by wywiało. 

No i o to chodziło cały czas ;) Pani powiedziała "sprawdzam" czekając na to jak wypniesz dumnie pierś w wypolerowanej zbroi i sypniesz funtami :) To był ostateczny test czy "jesteś jej wart" (czytaj czy chcesz być jej bankomatem w zamian za dostęp do dupy). Gwarantuje Ci, że od momentu, w którym powiedziałeś że nie masz dość kasy ona dopuściła do gry wszystkich orbiterów i nie omieszkała ojcu o tym wspomnieć ;) 

 

14 hours ago, AlexLogan said:

Powiem Ci tak że wszystkie poprzednie panny jak widziałem o co chodzi z tym że chcą się wozić na mnie jak na bankomacie to dziękowałem i cześć.

I spoko, wziąłeś na okres próbny, zaczynała dużo palić więc brałeś następną ;) Nie bądź naiwny, szanse że spotkasz pozytywnie pierdolniętą, dla której NAPRAWDĘ pieniądze nie grają roli są NIKŁE - a nawet jeśli taką spotkasz to przestanie być obojętna na pieniądze w momencie gdy nagle będziesz miał ich mniej ;) 

 

14 hours ago, AlexLogan said:

A tutaj po prostu myślałem że dobrze robię a tutaj pozytywny zonk. 
Z perspektywy czasu widzę swój na pewno poważy błąd bo nieświadomie opuściłem swoją ramę i wgl w pewny momencie chciałem "za dobrze" trochę się z tym frajerowałem. 

Byłeś wystarczająco świadomy by nie dać się wmanewrować finansowo ale nadal masz w sobie białego rycerza. Mam nadzieje że widzisz już sam w których momentach przypolerowałeś.

 

14 hours ago, AlexLogan said:

Ty mówisz że u Ciebie idzie ostra piłka i ewentualny koniec gry. Albo rybki albo akwarium.  Ja zawsze wole podejmować decyzje na chłodno. Jestem bogatszy o nowe doświadczenie. I drugi raz nie po pełnie tego błędu.

Nie do końca. Z zasady okazuje ludziom szacunek, ale pierwsza chamska zagrywka w moim kierunku spotka się z automatyczną odpowiedzią o finezji bombardowania dywanowego. Nie biorę jeńców. Wymagam od siebie więc wymagam też od innych, tylko tyle i aż tyle.

 

Praktycznie nigdy nie żałowałem, że postawiłem sprawę na ostrzu noża. Zawsze natomiast żałowałem gdy tego nie zrobiłem. Pomyśl nad tym w kontekście swojego życia :) 

Edytowane przez nieidealny świat
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.