Skocz do zawartości

Dlaczego nie mam tego programu ?


Pola

Rekomendowane odpowiedzi

@Pola - No kurde, teraz uważasz się za zwyczajną, a wcześniej napisałaś, iż nie masz "typowego programu jak większość kobiet". Może napisz więcej czym jest dla Ciebie ten podstawowy program, bo jedynymi wyznacznikami o których wspomniałaś to dzieci (a nie możesz mieć pewności, że to się nie zmieni, bo hormony, czy instynkt macierzyński nieźle zmieniają biochemię mózgu) i to, że nie interesuje Cię status majątkowy mężczyzny (tak na marginesie to może dlatego nie interesuje Cię jego status, bo tak jak napisałaś - "Mój partner jest bardzo męski. Inni mężczyzni przy nim w moich oczach wypadają bardzó marnie" :p) - a to tak trochę mało jak na stwierdzenie, że Ty masz zakodowane coś, a większość kobiet ma inaczej. Jeśli masz więcej tych swoich innośći to opisz, a jeśli nie masz to nie ma sensu roztrząsać tutaj tego, że masz "inny program", bo nie masz innego programu i odrzucanie bycia utrzymanką tego nie zmienia.
Nie większość kobiet, a wszystkie kobiety są przecież takie same, więc powinnaś odnieść się do wszystkich. Chodzi mi o naturę. A dalej to już każdy kształtuje się indywidualnie i rozwija, co nie zmienia tej naszej natury i popędów. A tak jak wspomniałam można jedynie nad tymi "złymi" zapanować i to jest wyznacznikiem rozwoju i chyba po prostu pokonania tej otoczki niewłaściwych kobiecych zachowań.
Po drugie (bo zapytałaś) mężczyźni, którzy są z kobietami dla kasy nie mają żadnego programu, tylko są z kobietami dla kasy, bo tak chcą i tyle. Każdy ma inny charakter.

 

Zresztą po co ja się tak rozpisuję, przecież zmieniliśmy temat na kizombę... :rolleyes:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.