Skocz do zawartości

Dlaczego nie mam tego programu ?


Pola

Rekomendowane odpowiedzi

Po odsłuchaniu wielu audycji radia samiec zastanawiam się dlaczego nie mam w sobie typowego programu, które jak uważa autor posiada wiele kobiet. Uważam, że jestem osobą atrakcyjna - nie mam na mysli jedynie fizyczności. Nie zależy mi na "posiadaniu" mężczyzny, ani nie interesuję mnie jego stan posiadania. Zawsze dążyłam do niezależności oraz samodzielności. Jestem po związkach wieloletnich, ale rezygnowałam z nich w momencie, gdy partner probował mi narzucic stereotyp. Nigdy nie chciałam mieć dzieci. Kocham seks i chce mi się chceć po latach. Ostatnio jestem w relacji, która daje mi ogromne zadowolenie, ale nie mam z tego korzyści materialnych :) Jedynie fizyczne, emocjonalne i mentalne . Widocznie, taki układ bardziej mi pasuje. Może jednak lepiej by było mieć w sobie ten program ;))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Pola napisał:

Nie zależy mi na "posiadaniu" mężczyzny, ani nie interesuję mnie jego stan posiadania

Chcesz powiedzieć, że ten obecny partner jest ubogi, nic nie znaczący, w typie brzydala i ma 165 cm wzrostu?

 

Ale tak z własnych obserwacji - kobiety, które mają w jakiś sposób przy/wy-gaszony instynkt macierzyński mają odrobinę inny behawioryzm, co może być bonusem dla faceta w relacji z taką kobietą. Jednak tylko odrobinę, bo nadal pociąga i imponuje im samiec taki, jaki całej reszcie, nadal cenią sobie bezwysiłkowy dobrobyt (relacja nakład/zysk/wygoda), nadal nie mają głębokich pasji, naśladują, testują, racjonalizują, podlegają modom i trendom etc.

Wasz kobiecy software ma po prostu różne progi aktywacji funkcjonalności oraz... stopnie samoświadomości własnej AI ;) 

Może po prostu zbyt płytko siebie obserwujesz?

 

9 godzin temu, Pola napisał:

Może jednak lepiej by było mieć w sobie ten program

Raczej już masz. 

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój partner jest bardzo męski. Inni mężczyzni przy nim w moich oczach wypadają bardzó marnie. Dokładnie nie wiem ile ma wzrostu, ale nie to dla mnie jest najważniejsze. Wychowałam się w kochającej rodzinie. Nie przezylam żadnej traumy. Jestem dojrzała kobieta. Byłam w 15 letniej relacji patrząc na relacje innych była to relacja bardzo dobra, ale mimo chęci partnera do posiadania potomstwa jakoś mnei to nie przekonało. Generalnie nie chce na ten świat nie chce sprowadzać potomstwam, wpływ na to ma pewnie tez antygen, który w sobie posiadam. Dla mnie czasami posiadanie potomstwa wynika ze strachu i egoizmu.

 

Zdaje sobie sprawe z bezsnesu pisania o tym na forum. Wszystkiego dobrego :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HORACIOU5 bo to jest tak, ze pani Pola chciala zwrocic na siebie uwage " zobaczcie jaka jestem wyjatkowa" :) miala nadzieje, na komentarze przyklaskujace, a tu zonk :lol: 

I niestety, nie ma aprobacji nie ma rozmowy, bo pani sie obrazila :)

 

@ Pola niestety to co piszesz, tylko Ci sie tak wydaje:))

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie sobie nie poszłam :) macie łatwość w ocenianiu innych. 

 

"Zdaje sobie sprawe z bezsnesu pisania o tym na forum." - łatwo było przewidzieć rezultat.

 

Nie twierdze, że nie posiadam w sobie jakis tam "programów, ale na pewno nie posiadam tego z funkcją dzieci i bycie utrzymanka. Jestem przyzwyczajona do rekacji ludzi:) Żyję inaczej niż większośc i jest to przez społeczeństwo źle spostrzegane. Niezrozumiałe. Nie mam też programu "obrażam się".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pola napisał:

Nigdzie sobie nie poszłam :) macie łatwość w ocenianiu innych. 

Nie, to Ty dajesz sie latwo ocenic :)

 

2 godziny temu, Pola napisał:

Zdaje sobie sprawe z bezsnesu pisania o tym na forum." - łatwo było przewidzieć rezultat.

To po jaką cholere napisałaś tego posta?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kit, że jesteś inna to możesz wciskać rycerzykom, bo oni to łykną jak naiwne młode pelikany. A tymczasem wraz z kolejnymi postami zakodowany w Tobie program staje się coraz bardziej wyrazisty. Oczywiście próbujesz manipulować i udowadniać, że tak wcale nie jest... i to jest w tym wszystkim zabawne. Nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego jak schematyczna i standardowa jesteś.

Edytowane przez HORACIOU5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pola napisał:

Nigdzie sobie nie poszłam :) macie łatwość w ocenianiu innych. 

 

Pisz więcej i więcej i więcej......... bo niezaspokojony jestem twoją odmiennością:P.

A w międzyczasie, nie wiem czy wiesz ale :

 

piszcza_2015-08-26_14-00-59.jpg

:lol::lol::lol:

To pewnie przez to, że:

 

5 godzin temu, Pola napisał:

wpływ na to ma pewnie tez antygen, który w sobie posiadam

 

Ja pie######ę, dobra spadam:blink::blink::lol:

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się powinnam napisać ten post w taki sposob - czy są osoby, u których nie uruchamia się program ? Bez pisania o sobie, gdyż wywołałam niepokój (nie wiem czemu). Możemy kontynułować temet bezosobowo :) powinno być łatwiej. 

 

SledgeHammer Laski może tak, ale nie ja ....co do antygenu mam na myśli taki, który powoduje przewlekłą chorobę. Może to trochę rozjaśnie ten argument. 

k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego wywołałaś niepokój powinien Ci wyjaśnić wcześniejszy post Horaciou5a - ludzie lubią myśleć o sobie, że są wyjątkowi, kiedy tak naprawdę powielają wszelkiego rodzaju schematy wyniesione ze środowiska w którym się znajdują, a droga do spojrzenia ponad to jest długa i mozolna. Druga sprawa - napisałaś o tym wprost - co może budzić podejrzenie, że chciałaś się wyróżnić (nawet gdy nie miałaś takich intencji), nadać sobie właśnie tej "jakiejś wyjątkowości", a tu wyszło jak zwykle. 

 

Wydaje mi się, że jeśli jest się osobą świadomą siebie i tego jakim się jest to próba udowodnienia innym jakim "innym" się jestw ten sposób nie ma sensu - już bardziej poprzez merytorykę postów, wypowiadanie się, podejście do życia może się okazać, że jest faktycznie tak jak piszesz ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi natomiast rzuciła się w oczy zmiana avataru. Początkowo była buźka, ale przed założeniem tematu pojawiły się w nim pośladki. Krągłe pośladki. Nie będę wnikać co to miało na celu, bo raczej i tak wszyscy się domyślają, ale ta manipulacja nie była nawet słaba, tylko po prostu tania. XD

 

I w sumie przenośnię:

8 godzin temu, Rnext napisał:

"rzucanie dupą"

 Można rozumieć dosłownie. xD

 

Pola :D

Już zakładając tu konto powinnaś wiedzieć, że jesteś najgorsza z najgorszych. XD Kwestia tylko tego, czy z dzieckiem, z mężem,bez i czy ewentualnie nadajesz się jeszcze do ruchania.. xD

Marek płaci tutejszemu squadowi za testowanie nowych userów, więc szkoda Twojego czasu. XD

Najlepsze co możesz zrobić, to zająć się sobą i nie dać im nabijać postów, bo Cię zeżrą xD

 

A i nie myśl, że na jednym temacie się skończy. XD Pamiętaj, to Ty mówisz stop.


A tak odnośnie tematu, żeby niebyło ot, skoro jesteś szczęśliwa, to ciesz się z tego i korzystaj, nie szukaj gratulacji na forach, bo szkoda na to czasu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

Już zakładając tu konto powinnaś wiedzieć, że jesteś najgorsza z najgorszych. XD Kwestia tylko tego, czy z dzieckiem, z mężem,bez i czy ewentualnie nadajesz się jeszcze do ruchania.. xD

Marek płaci tutejszemu squadowi za testowanie nowych userów, więc szkoda Twojego czasu. XD

Najlepsze co możesz zrobić, to zająć się sobą i nie dać im nabijać postów, bo Cię zeżrą xD

 

No jak już mówimy o słabiutkich i tanich manipulacjach to pośród nich nie może zabraknąć właśnie tej :P Tylko za mało "xD" jest w tej wypowiedzi. Powinno być po każdym słowie, wtedy na pewno wzrosła by wartość każdego zdania. I samice się potem dziwią, że mało jest chętnych do wypowiadania się w rezerwacie, skoro nie potrafią nawet swoich "koleżanek" ogarnąć, tylko siedzą podekscytowane (ach te emocje), bo a nóż widelec gównoburza się zrobi. A i przypominam, że powyższa samica zarzekała się iż możemy od niej liczyć na takie oto ciekawostki :P

 

Cytuj

Bezkonfliktowość, panowanie nad offtopem i w miarę merytoryczne, jak na kobiece standardy wypowiedzi. :P

 

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Pola napisał:

SledgeHammer Laski może tak, ale nie ja

 

a odpowiedź może być tu:

 

4 godziny temu, Beata napisał:

Ile masz lat ?

 

63 ?:D - no to już nie laska, co najwyżej marszałkowska

 

Jednak jeśli masz 18 -20 lat i ...............

 

6 godzin temu, Pola napisał:

co do antygenu mam na myśli taki, który powoduje przewlekłą chorobę

 

............... nie piszczysz na mój widok, to odpowiedź jest wyjątkowo prosta - jesteś transseksualistką:lol: (antygen;))

 

 

3 godziny temu, Blair napisał:

Już zakładając tu konto powinnaś wiedzieć, że jesteś najgorsza z najgorszych. XD Kwestia tylko tego, czy z dzieckiem, z mężem,bez i czy ewentualnie nadajesz się jeszcze do ruchania.. xD

 

@Blair wg mnie już za dużo tego samokrytycyzmu, dość, daj już sobie spokój:P

Ktoś kto cię nie poczytał wcześniej mógłby naprawdę pomyśleć, że piszesz o @Pola'i.

A wystarczyło np. to, czasem obrazek wyraża więcej niż słowa:D, @Blair w czystej postaci:rolleyes::

 

zla_kobieta_2014-07-16_11-35-26.jpg

 

aha xD xD xD xD xD xD xD   :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.