Skocz do zawartości

Pozdrowienia z Chin.


Czarekplpl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od 15 lat mieszkam w Kraju Środka. Przez przypadek trafiłem na bloga na youtube.com. Fajna robota. 

Tak na powitanie powiem wam, że mit o uległości kobiet orientu można w buty wsadzić. 

Nasze panie powinny tu jeździć na nauki jak skubać gości z kasy. 

Jedyne co jest fajne to, że nie owijają za bardzo w bawełne. Poprostu: masz kase to Cię kocham nie masz to spadaj :-))

To tyle na przywitanie. Pozwólcie mi trochę sobie tu poczytać i porozglądać się najpierw.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Czarekplpl Cześć. Fajnie by było, gdybyś napisał coś na temat Azjatek jeśli chodzi o życie codzienne, mentalność, wpływ feminizmu itp. Nie ukrywam, że sam trochę o tym myślałem, żeby jak już się wiązać, to właśnie z nimi. Byłoby super, gdybyś rozwiał mity i/lub potwierdził jakieś stereotypy, które są prawdziwe.

Edit: jeśli chodzi o mentalność, to czy wiesz może jak duże są różnice między Chinkami, Wietnamkami, Tajkami, Filipinkami i resztą etc?

Edytowane przez manygguh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Czarekplpl witaj i:

- zwracaj uwagę na dział w którym piszesz 

- opisuj ile dasz radę jak już rozkminisz działy (bo ciekawy temat, choć mnie akurat Azjatki średnio leżą ;))

 

Temat przeniesiony do powitalni.

Edytowane przez Rnext
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Drizzt zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.