Skocz do zawartości

Zdrada


Rekomendowane odpowiedzi

Dość długo się zbierałam żeby to napisać jestem z dziewczyną około 10 miesięcy jakieś 4 miesiące temu ona zdradziła mnie z moim pseudo przyjacielem Pytałem się dlaczego to zrobiła? A ona : Bo chciała mi zrobić na złość dlatego że ją "zdradzam"(Tak nie było) bo tak powiedział jej mój pseudo przyjaciel ona w to wszystko uwierzyla zamiast się mnie zapytać o prawdę. Pisał do niej że jak się nie prześpię To się zabije bo ma skłonności samobójcze(I tak tego nie zrobi bo chce zwrocic na sb uwage). Szantażował ją tym przez jakieś 2 tygodnie. Teraz gdy o tym piszę nadal mi się kręci łezka w oku. Czy taką zdradę bracia byście wybaczyli dziewczynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za niespójny post.

4 miesiące temu zdradziła z kumplem co groził samobójstwem....

Teraz Ty się pytasz czy byśmy wybaczyli. To proste sam się dalej tym zadręczasz.....

....ale wracając do konsensusu. Chcesz fachowej, szczerej, wyczerpującej porady to napisz sensowny post z pytaniem.

 

Nie kumasz co się dzieje z Twoimi emocjami? Nie masz tego świadomości? Nie wiesz dlaczego to zrobiła? Nie rozumiesz jej zachowań?

Poczytaj książki Marka zacznij od Kobietopedii, posłuchaj audycji.

 

a jeśli tylko pytasz czy wybaczylibyśmy to ja odpowiadam za siebie: nie miałbym co wybaczać. Nie czułbym urazy. Zastanowiłbym się tylko co źle rozegrałem.

Edytowane przez SennaRot
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, T-Virus said:

 Szantażował ją tym przez jakieś 2 tygodnie. Teraz gdy o tym piszę nadal mi się kręci łezka w oku. Czy taką zdradę bracia byście wybaczyli dziewczynie.

 

Kobieta poszła z facetem do łóżka z litości? O ja pie.dolę, i ty w te bzdury jeszcze wierzysz?

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyruchaj ją, połóż 50zł i powiedz że było słabo.

Bo tyle jest warta.

 

Jeszcze robi z Ciebie idiotę, seks z litości, no kurwa :D

 

Pewnie, to NIE JEJ wina, że RUCHAŁA SIĘ z Twoim kolegą.

 

Uważaj, bo zacznie z litości ruchać się z bezdomnymi, bo oni tacy samotni :(

Edytowane przez czader
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, czader napisał:

Wyruchaj ją, połóż 50zł i powiedz że było słabo.

Bo tyle jest warta.

 

Nie szkoda wam kasiory na dupodajkę?

Wolałbym kupić bezdomnemu obiad.

Ja bym maksymalnie rzucił w nią 5 złotówką i kazał jeszcze resztę oddać, jakieś 4,50.

 

A ty jej wybaczyłeś? Co cię do tego skłoniło?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, SennaRot napisał:

Co za niespójny post.

Fakt trochę ciężko się pisze i prowadzi samochód ciężarowy. Chcę poznać że wasze opinie.  Po zdradzie mieliśmy przerwę 2 tygodnie a teraz znowu jesteśmy razem tylko że to nie jest już to samo co było na początku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mylmy wybaczenia z wyjebaniem panny z życia. Powtórzę za Markiem, wybaczyć trzeba i warto bo robimy to przede wszystkim dla siebie żeby nie hodować gównianych, negatywnych emocji w sobie. To że wybaczamy nie znaczy że pozwalamy pannie na dalsze robienie z nas jelenia jak autor ( sory ale to prawda) . Wybaczamy dla siebie mimo że pannie mówimy urocze i czułe :wypierdalaj. Nie mylmy tego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Pozytywny napisał:

Po tym poście, tym o cudownej pani leczącej różne choroby i temacie z milfem załącza mi się Troll Alert.

Naprawdę?

A po Chuj mam trolować?

No tak jak chce żebyście byli zdrowi to odrazu mnie za trola chcesz wziąść!?

Edytowane przez T-Virus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jaro670 napisał:

Nie mylmy wybaczenia z wyjebaniem panny z życia. Powtórzę za Markiem, wybaczyć trzeba i warto bo robimy to przede wszystkim dla siebie żeby nie hodować gównianych, negatywnych emocji w sobie. To że wybaczamy nie znaczy że pozwalamy pannie na dalsze robienie z nas jelenia jak autor ( sory ale to prawda) . Wybaczamy dla siebie mimo że pannie mówimy urocze i czułe :wypierdalaj. Nie mylmy tego.

Wybaczyć, wyjść z związku i powiedzieć jej zostańmy przyjaciółmi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jaro670 napisał:

Jak lubisz się przyjaźnić z ludźmi którzy wpieprzają Ci nóż w plecy a po wszystkim jeszcze robią Cię w hooya to Twój wybór. "Wypierdalaj" to najlepsze w jej przypadku słowa czułego pożegnania. I zero kontaktu na zawsze. Ale zrobisz jak uważasz 

Dzięki bracie, zerwe z nią kontakt. Możesz uznać mnie za słabego, ale jak się dowiedziałem o tym, że mnie zdradziła to musiałem się zatrzymać parę razy tak kurwa drogi nie widziałem przez łzy!!!

Granatowy mam 24l przed tym zwiazkiem miałem Martyne byliśmy razem 2lata 11 miesięcy dopóki się nie puściła z kimś innym. Po jej zdradzie urwalem kontakt. Teraz ma dziecko córkę

Edytowane przez T-Virus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, T-Virus napisał:

Dzięki bracie, zerwe z nią kontakt. Możesz uznać mnie za słabego, ale jak się dowiedziałem o tym, że mnie zdradziła to musiałem się zatrzymać parę razy tak kurwa drogi nie widziałem przez łzy!!!

 

Na tym forum chłopaki raczej nie oceniają tylko pomagają - to jedna z wielu zalet tego miejsca mimo że czasem się nie cackają. Czytaj książki Marka albo kup i wrzuć do Ivony żeby Ci w trasie czytała. Warto się wyzbyć złudzeń co do kobiet, później takie afery jak Twoja nie robią aż tak wielkiego wrażenia bo wiesz jak do sprawy podchodzić. Nie miałbyś przecież pretensji do żmiji że Cię uwaliła bo Tobie zachciało się ją głaskać. Z zaufaniem do kobiet jak z głaskaniem tej żmiji właśnie bywa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@T-Virus  więc napisz dlaczego Cię zdradziła i opisz mechanizm jak u niej to wszystko wyglądało. Co czuła do niego jak zdradzała, co czuła względem Ciebie, co czuła po zdradzie względem Ciebie, co teraz czuje i myśli...... jeżeli nie rozumiesz wszystkiego to musisz wiedzieć, że ....

 

... widzisz to wszystko jest schematyczne. Jeżeli nie czytałeś to poczytaj książki Mistrza zwłaszcza Kobietopedię i Co z tymi kobietami. Czytaj i słuchaj audycji. Powoli zaczniesz rozumieć i dostrzegać w realnym życiu, że to wszystko jest prawda a kobiety nie są takie jak teraz o nich myślisz....

 

i nie tłumacz się w ten sposób u Nas na Forum .... jak jeździsz dużym możesz poczekać do pauzy i napisać normalnego posta. To chyba lepsze rozwiązanie. Chłopaki też chętniej i sprawniej pomogą tutaj na Forum jeżeli ktoś też przyłoży się do tego. Jak dajesz tak dostajesz.

 

... a kiedy odkryjesz i zrozumiesz prawdę, wyzwolisz się, wejdziesz na inny poziom, wyższy i nigdy już nie zapłaczesz z powodu kobiety.

Edytowane przez SennaRot
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, SennaRot napisał:

@T-Virus  więc napisz dlaczego Cię zdradziła i opisz mechanizm jak u niej to wszystko wyglądało. Co czuła do niego jak zdradzała, co czuła względem Ciebie, co czuła po zdradzie względem Ciebie, co teraz czuje i myśli......

 

Cały czas mi powtarzała że mnie kocha, do niego nic nie czuła. Po zdradzie żałuje swojego czynu  czuje wstręt do siebie. Przepraszala  mnie i zapewniała, że to już się nigdy nie zdaży.

Jest jakaś szansa, że mówi prawdę? Warto drugi raz zaufa?

Podkreślę, że rozumiemy się bez słów.

Edytowane przez T-Virus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, T-Virus napisał:

Cały czas mu powtarzała że mnie kocha, do niego nic nie czuła po. Po zdradzie żałuje swojego czynu Przepraszala  mnie i zapewniała, że to już się nigdy nie zdaży.

Jest jakaś szansa, że mówi prawdę? Warto drugi raz zaufa?

Podkreślę, że rozumiemy się bez słów.

 

To nie jest prawda. Tak na prawdę myśli co innego. Mówi Ci co chcesz usłyszeć, Ty to kupujesz. Tylko Tobie się wydaje, że rozumiecie się bez słów. Jesteś jej w jakiś sposób użyteczny więc manipuluje Tobą. Nic nie rozumiesz. Powtarzam ostatni raz: książki Mistrza i audycje. Nic jeszcze nie kumasz.

 

Twoje emocje biorą górę nad zdrowym rozsądkiem ale jak myśleć rozsądnie jak nie rozumiesz jak działają kobiety?

 

 

Edytowane przez SennaRot
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.