Skocz do zawartości

Insygnia forum


WojtekSk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Braci, wszystkiego dobrego z okazji Świąt Wielkiej Nocy!

 

Taka myśl mnie wczoraj naszła (zrobiłem wyszukiwanie forum i żaden wynik się nie pojawił, więc postanowiłem napisać):

 

Może byśmy sobie zrobili jakieś insygnia forumowe, na przykład sygnety z (nowym) logo naszej "organizacji"? Mógłby to być dyskretny sposób rozpoznawania się członków/braci w różnych sytuacjach... Taki dobrej jakości sygnet bardzo by mi się podobał i bym go chętnie nosił... Trzeba by teoretycznie zebrać chętnych, skontaktować się z rzemieślnikiem, który by się to zgodził nam zrobić (to będzie pewnie funkcja liczby sztuk w zamówieniu i ceny jednostkowej).

 

Albo też, trochę rozszerzając koncepcję, różne insygnia powiązać ze stopniami statusu na forum (teraźniejszymi lub wymyślonymi na nowo też na tę potrzebę). Na przykład, niższy stopień dostaję wpinkę do marynarki, etc., średni stopień - sygnet, wyższy stopień - jakiś paradny sztylet, najwyższe stopnie - np. replikę szabli, albo prawdziwą ostrą szablę...

 

Co myślicie? Jeśli temat już był poruszany, to sorry i proszę modów i stosowne przeniesienie mojego posta.

 

Jeszcze raz: wesołych Świąt! Chrystus zmartwychwstał!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poruszaliśmy temat kiedyś, bodaj przy okazji wpinek w butonierkę a jak @Mosze Red wskazał, sygnety "iluminacyjne" już są :)

Sam wprawdzie nie noszę żadnej inne biżuterii poza zegarkami, ale jak spotkam kogoś z takim sygnetem na mieście, podejdę i w milczeniu, ze znaczącym uśmiechem uścisnę dłoń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.