Skocz do zawartości

Papież w celi Ali Agcy


Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Młody_Pelikan napisał:

potem wciągało te państwa w swoje strefy wpływów i robiło z nich niewolników

W jaki sposób? Stawiając McDonaldy i zmuszając ich do opychania się burgerami?

Na amerykańskiej interwencji, takie państwa jak: Chile, Japonia i Korea Pld bardzo dobrze wyszły.

Nie jestem zwolennikiem polityki zagraniczenj USA, wszczynania wojen(szczególnie ostatnio), ale krytykujmy to co trzeba krytykować

-a moim zdaniem Chile jest na plus.

 

Tak..tylko co maja Chile do Ali Agcy?:huh::D

Edytowane przez Bosman Nowicki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Bosman Nowicki napisał:

W jaki sposób? Stawiając McDonaldy i zmuszając ich do opychania się burgerami?

 

Nie rżnij głupa,przecież wiadomo że cała gospodarka światowa jest zależna od USA.Polsce po 1989 też dopomogli "zreformować" nasz przemysł, o tym mówił Andrzej Gwiazda działacz solidarności.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Młody_Pelikan napisał:

Nie rżnij głupa,przecież wiadomo że cała gospodarka światowa jest zależna od USA.Polsce po 1989 też dopomogli "zreformować" nasz przemysł, o tym mówił Andrzej Gwiazda działacz solidarności.

Andrzej Gwiazda, z całym szacunkiem dla jego przeszłości, jest człowiekiem który walczył z tamtym systemem, ale mentalność wyniósł właśnie z niego. Nie jest dla mnie autrytetem, jeśli chodzi o rozumienie ekonomii i gospodarki, w wymiarze państwowym i szerszym międzynarodowym, przesłuchałem nagrania i uważam że bredzi niestety.

 

Wg. Gwiazdy- "Plan Balcerowicza był planem zniszczenia polskiego przemysłu"- niestety pierdolenie głupot, przez starszego gościa który wiedzę o gospodarce wyniósł z PRL.

O Planie- gorąco polecam.

 

Amerukanie rządzą światową gospodarką, zamieniaja ludzi w niewolników, niszczą przemysły innych państw...taaa.....

Samsung... Kia... Toyota, Sony, LG, Hyundai, Panasonic, Fuji, Casio itd itd... To są firmy które powstały w państwach okupowanych przez wiele lat przez zlowrogie USA- jak widac zaltwili gospodarki tych krajow na cacy.

 

A w tamtym czasie w Polsce, z sentymentów Gwiazdy...

Podobny obraz

 

Chile dziś

Znalezione obrazy dla zapytania chile zdjecia

Kuba dziś

Znalezione obrazy dla zapytania kuba hawana

Edytowane przez Bosman Nowicki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Bosman Nowicki napisał:

A w tamtym czasie w Polsce, z sentymentów Gwiazdy...

 

Wstawiasz zdjęcie malucha...no fakt za nowoczesne toto nie było,ale...nasze! I mieliśmy potencjał żeby robić lepsze samochody,Polska myśl techniczna stała na wysokim poziomie,tylko towarzysze z Moskwy nas blokowali,przecież pracowaliśmy nad komputerami w latach 60/70. Polscy inżynierowie powiedzieli że zmieszczą w walizce taki komputer jak amerykańskie kloce które zajmowały przestrzeń całych pomieszczeń,ale nagle zabrakło plastiku na obudowy,a teraz jaką myśl mamy?Sraką, a co do balcerowicza to mam nadzieję że kiedyś zawiśnie lub jeśli istnieje życie po życiu to w następnym wcieleniu będzie jebanym karaluchem.Ma na sumieniu wielu Polaków i Polski potencjał gospodarczy,zdrajca i jeszcze żydowski do tego zdaniem co niektórych. Wymieniłeś Japońskie firmy,a Japonia jest państwem najbardziej zadłużonym na świecie.

Edytowane przez Młody_Pelikan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem cały wątek i zastanawiam się jaki 80% wpisów ma związek z wizytą JPII w celi Ali Agcy.

Zrobiła się tu szpoka i prywatna wojenka, niestety.

 

Miałem się nie udzielać w tym wątku, bom człek wierzący i nie spodziewałem się jakiegokolwiek zrozumienia ;)

Za to zrozumiałem co powinieniem dzisiaj uczynić i to dzięki wam, dziękuje bo zamierzałem zrobić to od kilku miesięcy.

A co to, to się dowiecie, wystarczy śledzic forum.

 

Wam zaś życzę, bardzo !!! wesołych świąt Zmartwychstania Pańskiego i aby łaska i miłosierdzie Boże was nie opuszczały, tak jak opuściły was dzisiaj:(.

Pozdr

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, SledgeHammer napisał:

Zrobiła się tu szpoka i prywatna wojenka, niestety.

Ja tu w ogóle nie widzę żadnej szopki i wojenki?:huh: Jest tu lepsza lub gorsza wymiana poglądów, momentami na poziomie(i nie mówię tu o swoich postach), a u mnie zupełnie bez żadnych spięć posladków(z wyjątkiem jednego postu:P):)

 

Fakt faktem, od tematu odeszliśmy zupełnie...

Edytowane przez Bosman Nowicki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o sam temat to ja raczej rozpatrywałbym to spotkanie w kontekście prywatnym, czy Wy będąc w takiej sytuacji nie chcielibyście bezpiecznie spojrzeć w oczy człowiekowi, który chciał Was zabić, ja bym chciał i to bardzo.

Tak naprawdę to spotkanie było jak dla mnie kolejną cegiełką w doświadczeniu JP2 bo to, że całe życie szukał prawdy tak jak My jest dla mnie niepodważalne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

10 godzin temu, SledgeHammer napisał:

Przeczytałem cały wątek i zastanawiam się jaki 80% wpisów ma związek z wizytą JPII w celi Ali Agcy.

Zrobiła się tu szpoka i prywatna wojenka, niestety.

 

Miałem się nie udzielać w tym wątku, bom człek wierzący i nie spodziewałem się jakiegokolwiek zrozumienia ;)

Za to zrozumiałem co powinieniem dzisiaj uczynić i to dzięki wam, dziękuje bo zamierzałem zrobić to od kilku miesięcy.

A co to, to się dowiecie, wystarczy śledzic forum.

 

Wam zaś życzę, bardzo !!! wesołych świąt Zmartwychstania Pańskiego i aby łaska i miłosierdzie Boże was nie opuszczały, tak jak opuściły was dzisiaj:(.

Pozdr

 

No tak to bywa w dyskusjach o religii i polityce, że dyskusja przybiera nieprzewidywany obrót. 

 

Napisz jak Tobie się ta religia dodaje z byciem w tej społeczności. Jak dla mnie bycie religijnym na tym forum to jak bycie murzynem w NSDAP. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bosman Nowicki z reguły nie wdaję się w dyskusję z małymi zakompleksionymi internetowymi pieniaczami, to mi uwłacza ale widzę że trzeba cię (celowo niestety z małej) sprowadzić do parteru. 

 

Nie każde "zdanie" należy szanować, i nie kazde jest godne dyskutownia z nim, szczególnie jak jest tak wyrażone jak powyżej.

Odezwał się ten co potrafi dyskutować, hipokryzja do kwadratu.

 

 Ma ona na swoim koncie może i wiele ciemnych kart, o ktorych mozna by sie rozpisywac, ale ma tez ogromne osiagniecia chyba w kazdej dziedzinie, i miala olbrzymi wplyw na ksztaltowanie sie cywilizacji w ktorej zyjemy, to jest skala oceny kosciola makro.

Dla ciebie ukrywanie pedofilii, tuszowanie gwałtów, molestowań i zastraszanie ofiar a także znane ze średniowiecza łamanie kołem, tortury wodne itd, mordowanie Indian to tylko ciemna karta to brak mi słów.  Co prawda zbrodnie przeszłości nie tyczą się JP2 ale pedofilia czy choćby święcenie zbrodniarzy już jak najbardziej.

 

Nie wiem, może dla ciebie to normalne ale z takimi ludźmi nie chcę się zadawać. Wpierdolił bym każdemu pedofilowi i każdemu kto ich chroni.

 

Poza tym, zarzut spotykania się z dyktatorami... no kurwa proszę, litości.

Ohoho toś mi pocisnął.

 

Siedzi na złotym tronie, a tu bieda.. 

Jw, to że mówił o pokoju i pomocy biednym biednym samemu żyjąc w luksusie to wg ciebie nic? Nie wiem jak ten cały Franciszek, może to podpucha ale żyje inaczej niż JP2.

 

Stary kremówkarz... 

Zgoda, to za słabe określenie na protektora pedofilii, bardziej mi pasuje zbrodniarz, człowiek bez honoru i sumienia. Stary kremówkarz to jakby powiedzieć że TW Bolek to stary komuch.

 

To moze byc zaproszenie do dyskusji, a nie napisanie że "Kościół robił ludzi w chuja 2 tys lat"- i tu kurwa trzeba tez troche poczytac, i miec ogolne wyobrazenie o czym sie mowi.

Kolejny przykład jaki ty poziom dyskusji "reprezentujesz". Czepiasz się że odsyłam do innych stron a sam piszesz "i tu kurwa trzeba trochę poczytać", pogrążasz się totalnie 0 spójności i racjonalnego myślenia tylko amok i bezsilne wyżywanie się na innych.

 

Może tak tupnij nóżką jak dziewczynka? Poskarż się mamusi? 

 

Kierowanie się negatywnymi emocjami, powoduje wlasnie uogolnione i niesprawiedliwe oceny.

Jesteś "wzorem" sprawiedliwej oceny, brawo kolejna hipokryzja.

 

w kk jest duzo wolnosci- zazwyczaj.

Zakazy nakazy umoralnianie. Zobacz sobie to

http://radiosamiec.pl/2017/01/odprogramowanie-katolicyzmu-podswiadomosci-braciasamcy-pl/

i tego gościa spróbuj nazwać "zjebem".

 

@żniwiarz No zauważyłem właśnie to elastyczne podejście. Ta elastyczność odnosi się w szczególności do tłumaczenia swoich niemoralnych zagrań. To chyba jakoś się nazywa konkretnie, ten... Hipokryzja. Prawdziwy katolik nie zje kiełbasy w piątek i nie odpuści niedzielnej mszy, bo mu na to wiara nie pozwala. Ale zachować się jak kurwa wobec bliźniego to już tylko grzech lekki. Oj ile razy ja się z takim czymś już spotkałem... Elastyczność, no tutaj to mnie rozbawiłeś :D

Widzimy Bracie przykład hipokryzji jaki podałeś choć majtek nowicki uważa się za niewierzącego.

 

Jedziemy dalej.

Bo jakby można było się rozwijać bez religii.

Pomyśl co by było gdyby nie islam. Co tam parę milionów zarżniętych mniej.

 

@Młody_Pelikan 

Bardzo dobry zarzut moim zdaniem,jako Chrystusowy namiestnik powinien ich bojkotować a nie spotykać się z nimi.No ale z drugiej strony wg Pawła z Tarsu(łupieżcy pogan,w liście do hebrajczyków jakoś nie prosi o kase:D) każda władza pochodzi od Boga.

To co chciałem przekazać w pierwszym poście, głaskał dzieci, mówił o dobroci a robił swoje wszystko pod publikę.

 

@SledgeHammer 

Miałem się nie udzielać w tym wątku, bom człek wierzący i nie spodziewałem się jakiegokolwiek zrozumienia ;)

Za to zrozumiałem co powinieniem dzisiaj uczynić i to dzięki wam, dziękuje bo zamierzałem zrobić to od kilku miesięcy.

A co to, to się dowiecie, wystarczy śledzic forum.

Miałem się nie udzielać ale się udzielam i masło maślane i wesołych świąt WTF?

 

Jest tu lepsza lub gorsza wymiana poglądów, momentami na poziomie(i nie mówię tu o swoich postach)

Zgadza się chyba nie o twoich mowa...

 

u mnie zupełnie bez żadnych spięć posladków

Hipokryzja kolejny raz, jaki tyś opanowany i luzak może hipis jaki?

 

z wyjątkiem jednego postu

Przyznaję arcypiękny ból dupy.

 

Fakt faktem, od tematu odeszliśmy zupełnie

Co dobre to ja a co złe to już my, oni? Hmm...

 

@żniwiarz

Napisz jak Tobie się ta religia dodaje z byciem w tej społeczności. Jak dla mnie bycie religijnym na tym forum to jak bycie murzynem w NSDAP. 

Bracie Żniwiarzu jeszcze nigdy nie powiedziałem że ktoś jest "zjebem" jak nasz majtek nowicki lubi powiadać bo wierzy w boga tego czy innego. 

 

Wychodzę z założenia żyj i daj żyć innym. Możecie sobie tego JP nawet wytatuować mnie to ani nie urazi, ani nie wzburzy, mogę się co najwyżej uśmiechnąć. Swoją opinię o JP2 wyraziłem, jest dla mnie podły za to co robił i tyle.

 

Mogę dodać jedynie że w życiu miałem inne doświadczenia, sam byłem szykanowany dlatego że żyję sobie po swojemu i religia jest mi obojętna. 

Rózne docinki i głupie odzywki typu "zobaczymy na starość", "pambuk cie ukarze skurwysynu", "jeszcze wrócisz na kolanach itd" także nie wszystko jest czarnobiałe:P

Edytowane przez DOHC
Odniesienie do wypowiedzi innego użytkownika po sekundzie namysłu od zaakceptowania zapisania postu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2017 o 10:37, Bosman Nowicki napisał:

Myślę że tak. Żyję już trochę, i zauważyłem że to czy ktoś jest w porządku czlowiekiem, zależy od charakteru tego człowieka, a nie od religijności.

 

Cztery lata w UK, i teraz poł roku w Czechach, kraje praktycznie bez religii, i w porownaniu z katolicką Polską, te kraje mocno na plus. - Tyle ze to moze byc tez zludne, przeciez kultury tych krajow maja chrzescijanskie korzenie, sposob myslenia i postepowania, jest przekazywany w kodzie kulturowym. Możemy wyjsc z religii, i uwazac ze nasza moralnosc jest juz naprawde nasza, ale to moze byc tylko zludzenie, bo religia, czyli to co nam wpojono, w nas jest i zostanie, i ksztaltuje nasze reakcje i myślenie. A moze jednak geny wazniejsze? co ksztaltuje charakter, co na niego ma wiekszy wplyw itd. to jest dla mnie trudne pytanie, tu chyba jakieś głebokie studia potrzebne.

 

Bo abstrahując od samej religii jest również coś takiego jak etyka chrześcijańska. Tak samo jak np. z buddyzmu czy taoizmu można wyciągnąć wiele pozytywów, niekoniecznie wierząc w reinkarnację czy karmę. Zawsze jakiś zbiór zasad, czy filozofia oparta na zasadach moralnych jest lepsza niż relatywizm moralny. Czechy to akurat bardzo dobry przykład kraju, który nie dał się ani zbytnio skatolicyzować ani nie przesiąkł lewackimi wzorcami z zachodu. Polska powinna tu brać przykład.  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.04.2017 o 11:10, DOHC napisał:

Odezwał się ten co potrafi dyskutować

Twój post o papieżu i kk był wulgarny i chamski, złożony z niczym nie popartych twierdzeń,a należało zacząć od argumentów i przykładów, nie od obrażania. Jeśli krytykujesz osobę bardzo ważną dla wielu ludzi, i ogólnie szanowaną, należałoby to zrobić trochę inaczej, bez wyzwisk , nieuzasadnionych zarzutów, bez kremówkarza, papaja, i memów z intenetu. Rozumiem że jest moda na obrażanie papieża, zapewne jako efekt odbicia wachadła, po latach pompowania go jako autorytetu. Wątek zaczął się rozwijać ciekawie, i ty wparowałeś nagle z tym emocjonalnym i nieskładnym wpisem, stąd i moja emocjonalna reakcja. W sumie żałuje tej mojej odpowiedzi, ale to jak napisałem, z emocji, należało ciebie zignorować, bo  sam się wykluczyłeś się z poważnej dyskusji.

 

A odnośnie twojej odpowiedzi powyżej, jest ona taka jak twoj wstepny post. Pełna negatywnych emocji, które uniemożliwiają trzeżwy osąd. Metoda na wyrywanie zdań z kontekstu wypowiedzi, i ich psuedo obalanie. Jakbyś przeczytał na spokojnie pozostałe wpisy, to dowiedziałbyś się np. ze nie broniłem papieża ani kk z punktu widzenia osoby wierzącej. Spotykani z dyktatorami, wyjaśniłem w nastepnych postach. Wkurza cię sprawa pedofilii w Kościele? ok, załóż wątek, podaj przykłady , argumenty, opisz sytuację, kto chce to odpisze, a nie strzelaj w innym wątku. Tego co dobre w Kościele i wartości wiary, będę bronił, tu czy gdzie indziej, a dlaczego to już po częsci wyjaśniłem. Koniec tematu.

 

Dnia 16.04.2017 o 13:35, EnemyOfTheState napisał:

Czechy to akurat bardzo dobry przykład kraju, który nie dał się ani zbytnio skatolicyzować ani nie przesiąkł lewackimi wzorcami z zachodu. Polska powinna tu brać przykład.  

"...-rodziny nie zgałaszają się po urny? Dlaczego?..- Zapominają , - :blink:, -... unas inna kultura" ja dziękuję za tą kulturę, polecam ob ejrzeć ten film ,jest krótki, myślę że robi wrażenie, szczególnie "pogrzeb" worków z urnami na śmietnisku. Kojarzy mi się z filmem "Postęp po szwedzku", człowiek wychowany w polskiej gdzie jest Bóg i religia, czuje odruch obrzydzenia na takie zwyczaje. Odrzucenie religii, ma konsekwencje, dla mnie jest nią postępujące zezwierzęcenie.

 

@Bosman Nowicki posty połączyłem a następnym razem użyj opcji "zgłoś", jeżeli nie chcesz otrzymywać kolejnych ostrzeżeń.

 

H5

Edytowane przez Bosman Nowicki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.04.2017 o 17:43, Bosman Nowicki napisał:

Twój post o papieżu i kk był wulgarny i chamski, złożony z niczym nie popartych twierdzeń,a należało zacząć od argumentów i przykładów, nie od obrażania.

Bredzisz totalnie. Mówi to człowiek który wyzywa innych od zjebów, ty kim więc jesteś??

 

Wparowałem totalnie. Nie jesteś osobą która będzie mi mówić o czym mam dyskutować a co jest zakazane - w twoim wypadku to że krytykować papieża nie wolno.

 

Wyrwane z kontekstu? Akcja = reakcja czego oczekiwałeś? Nie rób ze mnie złego nazi anty chrześcijanina a sam nie rżnij niewiniątka, tu nie ma pani przedszkolanki co paluszkiem pogrozi.

 

Temat o papieżu to mówię o papieżu. Widzę że trzeba tłumaczyć jak dziecku to ostatni raz się (mam nadzieję!) wypowiem - jest polityk co spotyka się z ludźmi, głaska dzieci, jeździ po świecie i mówi o dobroci, żeby dawać na głodne dzieci itd. Sam mając pokaźny majątek nie pomaga lub daje kieszonkowe, przyjmuje łapówki i tuszuje swoje ciemne interesy. Mówi że pogodził się z przeciwnikami itd a tym czasem robił swoje oszukiwał obywateli itd, ja oceniam negatywnie ty pewnie nie bo dobry, bo wybaczył, bo dzieci głaskał. Tak samo papież. Ale jak grochem o ścianę bo papież jest tabu.

 

Poza tym wygarniasz że jestem taki owaki a sam co robisz? Każda odpowiedź kryje w sobie hipokryzję. Robisz coś co wmawiasz innym, czy to wyrwane z kontekstu że mówisz o dyskusji na poziomie a sam co reprezentujesz?

 

Zapraszam ciebie @Bosman Nowicki do mojego tematu gdzie de facto założyłem go o papieżu 

możesz tu do woli naubliżać mnie innym użytkownikom moderacji administracji. Ty @SledgeHammer też wpadnij polajkujesz jak majtek nowicki będzie wyzywał od per "zjebów" resztę grona bo widzę że popierasz jego zdanie co do mnie i innych tak myślących.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.