Skocz do zawartości

Witam serdecznie


Samiec92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie,

nazywam się Franek, mam 24 lata. Po wielu mniej i bardziej bolesnych przejściach z kobietami postanowiłem zarejestrować się na forum. Marka Kotońskiego słucham od niedawna, książek nie kupiłem, choć kupić zamierzam. Jestem szczerze ciekaw czego mogę się dowiedzieć i jak mogę zaistnieć w takim gronie. W życiu prywatnym nad towarzystwo mężczyzn dotąd raczej przekładałem towarzystwo kobiet. W skrócie o mnie to tyle, zapewne niedługo założę swój temat, być może udzielę się na kilku innych. 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spodziewam się, że ją odbędę :D, na wszystko przyjdzie czas, na razie poczytam forum, temat napiszę w wolnej chwili. Jestem tancerzem, mieszkam obecnie we Włoszech, chociaż piszę do Was z Polski (Wielkanoc jest w końcu...). W tym fachu wokół raczej same cioty i mnóstwo atrakcyjnych babek, nigdy nie odczuwałem nadmiernego pociągu do miłości greckiej, więc wybór jest prosty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.