Skocz do zawartości

Jak poradzić sobie z hajem hormonalnym?


Fedde

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Bracia,

otóż od jakiegoś czasu wziąłem się za siebie tzn. praca nad samooceną, Kobietopedia dzień w dzień czytana niczym samcza Biblia, Markowe nagrania itd. generalnie przyjemność z życia poszła ostro w górę, aż sam byłem w szoku co można zdziałać w tak krótkim okresie czasu. Ale do rzeczy, była/jest też pewna Panna, z którą wcześniej nie wyszło, bo popełniłem kilka strategicznych błędów chociaż też wiele rzeczy zrobionych uważam przeze mnie prawie idealnie, jak powyższa książka pisze można powiedzieć ;p

 

Widujemy się praktycznie codziennie, generalnie myślałem, że mam już pełen spokój z nią, no ale po podniesieniu samooceny zaczęła robić jakieś dziwne akcje zazdrości, znaczy się ja miałem być zazdrosny, jak się dowiedziała, że z kimś pisze to ona była zazdrosna itd. Przyjąłem niby na chłodno, wydaje mi się, że mam ją już rozgryzioną na każdą stronę, nie bardzo jest mnie w stanie czymkolwiek zaskoczyć, bo wszystko po niej widać, co jest udawane, a co nie (chyba, że i tu jestem w błędzie, zdarza się przecież).

 

Coś tam z dupy niby zagadałem, bez jakiejś spiny a owa koleżanka znowu wpadła w jakiś taki stan ekstatycznego uniesienia, głupawki, zaczęła gadać totalne brednie jak jakaś małolata. Wszystko było by spoko gdyby nie to, że mnie rykoszetem uderzył też konkretnie haj hormonalny. Dobrze, że teraz kilka dni się nie będziemy widzieć, będzie czas się ogarnąć z tym, i tutaj Panowie mam prośbę do Was ;>

 

Jestem świadomy, że ten stan naćpania wymyka mi się z pod kontroli delikatnie i że nie da się w takim stanie nic dobrego ugrać. Wiem, że w każdej chwili mogę się odciąć, wycofać, krzywda się nie stanie przecież, nie ta to za jakiś czas inna, ale chciałbym spróbować się na tej Pannie „ogarnąć”. Taki rodzaj wyzwania ;>

Poza pracą nad samooceną dorzuciłem Łazariewa (akurat się Marka audycja idealnie zbiegła), ale to wszystko pomaga tylko na jakiś czas. Ciężko o taki pełen spokój jak wcześniej. Wiem, też że jak będzie mi tak zależało to to zjebie albo ja albo samo się zjebie (siły równoważące – o ile ktoś tam w to wierzy ;>).

 

Ciekaw jestem Waszego zdania, przydałoby się może otrzeźwienie, głos rozsądku.

 

Pozdrawiam i Wesołych Świąt!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli dobrze Cie rozymiem kolego to jestes zakochany, myslisz o niej 24h i nie wiesz co z tym zrobic.

 

Jak jestes zabujany to zapomnij o WYGRANEJ, zdobyciu jej, chodzeniu za reke czy jak kto by chcial.

 

Zostaje 2 obcja, wyleczenie sie i tu polecam metode ktorą sam wlasnie przerabiam, nawet skutecznie:

Nienawisc, pogarda, zero kontaktu. Ja tak mysle o takiej jednej co nazwala mnie przyjacielem. W glowie powtarzam sobie jestes kurwą, masz grube uda itd, powtazam w glowie, bo w realiach z racji pracy, isiedla nie moge. Chlodne czesc i tylo. A i jeszcze podsyla mi tak raz na miech sms jak prawdziwemu orbiterowi ale wtedy nie odpisuje albo"spoko" co by nie pisala.

 

Najwazniejsze nie zlamac sie: Kurwa, zero kontaktu i kropka.

 

Panowie nie piszcie prosze o milosci do naszych kochanych pan, ze takie są. To poprostu moja metoda: milosc-nienawisc-obojetnos, a wszystko rozgrywa sie w mojej glowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fedde to wszystko zależy od tego, czego Ty chcesz w życiu. Pamiętaj, że w jakim byś nie był układzie, to twoje dobro ma być na pierwszym miejscu. Zrób tak: daj sobie 7 dni bez kontaktu z laską. Najlepiej wyjedź gdzieś w jakąś dzicz na Mazury albo inne pojezierze (polecam Wigry). Będzie się wkurwiała i Ty też będziesz się wkurwiał, ale najpóźniej w szóstym dniu poczujesz, że Ci napięcie opada. Wtedy masz siódmy dzień na to, żeby się zastanowić co dalej, a w ósmym zadziałaj. Będziesz dokładnie wiedział co masz robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ObiŁan takie "miłości" to już przeszłość ;> Nie jest aż tak źle, tylko czuje, że nie do końca mam kontrolę. Poczytałem jeszcze Marka i jest lepiej.

 

@jaro670 Słusznie prawi ;p

 

@bezprym takie wyjazd by się przydał ale same święta muszą wystarczyć.

 

Dzięki Panowie ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie dodam, że stosunkowo niedawno miałem podobną sytuację. 

Pojawił się niesamowity haj emocjonalny w stosunku do nowo poznanej panny, którą widywałem codziennie w pracy. 

Nie mogłem przestać o niej myśleć, ciągnęło mnie by nieustannie spoglądać na jej zdjęcia na FB, obserwować a gdy jej nie było w pracy chodźby jeden dzień, nie mogłem skupić się na wykonywaniu swojej pracy...

Po jakimś czasie drogą rozmowy z własnym "ja" doszedłem do wniosku, że tak dalej być nie może.

Dlatego żeby się z tego szybko wyleczyć, wymyśliłem sobie, że postaram się wyszukać u niej negatywnych, odtrącających mnie cech zarówno w wyglądzie jak i charakterze, podczas rozmów.

Zacząłem skupiać się tylko na rzeczach, i prowokować takie sytuacje, które mogłyby mnie odrzucić od niej.  

Być może ktoś mi nie uwierzy, ale strategia ta podziałała w moim przypadku niesamowicie. 

Po początkowym niesamowitym zauroczeniu Panna, ciśnienie mi opadło do tego stopnia, że dzisiaj śmieję się z siebie, że znów, kolejny raz dałem się nabrać na haj emocjonalny...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Carl93m napisał:

Jedna rzecz mi tu trochę nie pasuje. @snoopy mówisz o wyszukiwaniu negatywnych cech tej samicy, @ObiŁan to samo. A co jeśli sobie to zakotwiczycie w podświadomości tak głęboko, że już nigdy nie spojrzycie na dupe, albo staniecie się nie daj Boże impotentami ? :mellow:

 

 

@Carl93m nie chodzi tu o całkowite obrzydzanie sobie kobiet a o jednorazowe obniżanie ciśnienia na daną laskę, a tym samym uwolnienia się od haju emocjonalnego.

Dzięki temu po pewnym czasie zauważyłem, że człowiek może na chłodno przeanalizować i zdecydować czy wchodzić w daną relację, czy też nie. 

 

Danie sobie czasu o czym pisze @bezprym jest rozsądnym pomysłem, ale niestety przynajmniej w moim przypadku nigdy nie skutkowało. 

Nie potrafiłem powstrzymać myśli o kobiecie i emocje całkowicie przejmowały kontrolę nade mną. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak ona jest niepowtazalna, a jeszcze to sprobuje a potem tamto. Ksiezniczka itd. Czlowieku zakochanie to choroba niszczaca zdrowie, zycie. Silni samcy zyją z kobietami ale zawsze mają wyjscie awaryjne. Zakochac sie i muslec o niej 24h i zeby ona to odwzajemniale to milion w totolotka. Nie nastawiaj sie na to tylko szulaj jak tu zarobic z 10kola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można skupiać się na negatywnych cechach samicy, jej krzywym nosie czy oponce na brzuszku...ale chyba najlepszym ogranicznikiem haju hormonalnego jest myślenie o tym jak bardzo nieopłacalne jest pakowanie się w związki z kobietami dzisiaj. Nie ma równouprawnienia. A co jak zaciążysz pannę podczas haju? Co jeśli masz pasję która wymaga poświęcenia większości czasu? Albo jeśli czujesz w sobie jakiegoś indywidualnego wolnego ducha? Wtedy kobieta jest balastem. Znam to po sobie. Może udało mi się uzyskać większe pole manewru, ale część wolności została mi zabrana. 

 

Myśl pragmatycznie a nie emocjonalnie. Niech słowo PRAGMATYZM będzie twoim manifestem.

I wpadnij chociaż na forum każdego dnia. Tutaj utrzymasz swoją męskość w ryzach.

 

PS

Jak powie ci, że cię kocha, to odpowiedz: Ja też siebie kocham :D 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fedde czytam sobie Twoje przygody od dawna i mam wrażenie, że ciągle stoisz w miejscu. Jeżeli dobrze pamiętam, to przy poprzedniej sytuacji też pisałeś, że w razie czego to się możesz odciąć, wycofać itd itp. Moim zdaniem masz za duży burdel w samym sobie i przez to pakujesz się w takie a nie inne przygody z kobietami. Prosta rada: przerwa od kobiet, poświęcenie czasu na zapoznanie się z Księgami Guru, ogarnięcie swojego własnego wewnętrznego rozpierdolu i umiejętność panowania nad hajem. Potem dopiero rozważ pakowanie się w relacje z kobietami... no chyba że wolisz nadal się tak miotać i za jakiś czas przedstawić kolejną taką historię.

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.