Skocz do zawartości

Fuck Friends, Friends with Benefits czy inne ONSy


Vaeith

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

 

Ostatnio trochę poczytałem i znalazłem coś takiego jak Fuck Friends lub też jak kto woli Friends with Benefits. Z tego co się orientuję są to po prostu znajomości z dziewczynami ograniczające się wyłącznie do seksu i potrafią trwać dosyć długo :o Dla takiego młokosa który tak naprawdę życia nie zna jak ja to wręcz nieprawdopodobne.  Nie dlatego, że niby to jest jakieś takie strasznie grzeszne, nigdy nie byłem jakoś szczególnie pobożny :P Tylko wiecie, czy u nas jest w ogóle coś takiego? Dziewczyny się na to piszą? Skąd to brać, itd?  Przecież to chyba praktycznie jeden z najlepszych układów na jakie można pójść. Chyba, że ludzie doświadczeni w relacjach z płcią przeciwną uważają inaczej to chętnie wysłucham. Aaa, no i znalazłem też skrót ONS, chyba oznacza One Night Stand ale nie widzę zbyt dużej róznicy, z tym że chyba oznacza bardziej klasyczne "jedna randka, do wyra i rano znikam"? Tak jak mówię, mogę się mylić, w tematach relacji damsko-męskich jestem praktycznie zielony .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ONS to po prostu jedna przygoda, z FF to już dłuższa "relacja" oparta na seksie. Z tym, że któraś ze stron może łatwo dać się ponieść. Weźmy np. młodego chłopaka, który nie ma zbyt dużo doświadczeń z płcią przeciwną - może się zakochać, mogą mu oczy zarosnąć wiadomą częścią ciała. Poza tym te pojęcia cały czas przewijają się na forum, polecam poczytać różne wątki. 

 

10 minut temu, Vaeith napisał:

Dziewczyny się na to piszą? Skąd to brać, itd?

1. Poznajesz dziewczynę 2. Podobacie się sobie 3. Nadchodzi JEJ decyzja i ci się podkłada tak czy inaczej 4. FF/LTR jeśli jesteś prosperującym samcem. Jeśli jest inny wzór to go nie znam. Amen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.