Skocz do zawartości

Witajcie, jestem Maciej


Kelner Panic

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

trafiłem tutaj z Radia Samiec, a na nie z kolei z Facebooka - znajoma dała audycję na walla i od razu wsiąkłem, bo to w większości moje klimaty. Zarówno ezoteryka, jak i takie kwestie jak dyskryminacja mężczyzn - pisałem o tym zanim to było modne. Komentowałem audycje na YT i obiecałem, że wkrótce się zarejestruję na braciasamcy. Dzisiaj wreszcie dotrzymałem słowa. Ja stosunkowo późno wziąłem się za życie, ale osobista historia to może później i w innym dziale. W styczniu skończyłem 47, więc pewnie jestem jednym ze starszych wiekiem Braci. Do czego mógłbym się ewentualnie przydać? Mam dobre pióro (pracowałem kiedyś w mediach), znam angielski (mieszkam i pracuję w UK), ogarniam dość dobrze Wikipedię zarówno od strony technicznej jak i zasad i zwyczajów tej społeczności. W pakiecie sporo wiedzy z religioznawstwa. Sporo też doświadczeń z kobietami, aczkolwiek obecnie już nie szaleję. Jestem ojcem dwojga dzieci i małżonkiem, nie pantoflem ale też nie jakimś skrajnym dominatorem. Bywa różnie, aczkolwiek nie aż tak źle jak w przypadkach o których słuchałem w audycjach - że jakies miesiące/lata bez seksu, szantaże emocjonalne, shit testy. Nie, nic z tych rzeczy, czasami paskudniejsze aspekty kobiecej natury u żony wychodzą, ale na ogół potrafię to wyprostować. A teraz jeszcze będe miał, mam nadzieję, Was do pomocy, w razie problemów. Na razie tyle ode mnie.

Maciej

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.