Skocz do zawartości

Przywitanie i pytanie.


Pat

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.

 

Mam na imię Patryk, kilka tygodni temu, przypadkowo natrafiłem na audycję p. Kotońskiego w Radio Samiec pt. "Dobra kobieta nie da Ci szczęścia, jak znaleźć właściwą dziewczynę" - słuchając tejże audycji, wiele informacji, które były przekazywane przez prowadzącego do złudzenia zgadzało się z moimi przemyśleniami, ale dowiedziałem się też kilku nowych, o których wcześniej nie wiedziałem albo wiedziałem/czułem, ale nie potrafiłem ich ująć w słowa. Chcąc dowiedzieć się więcej zacząłem słuchać pozostałych audycji i tak, na przestrzeni kilku tygodni, przesłuchałem kilkadziesiąt audycji - odnajdując potwierdzenie moich przemyśleń oraz pozyskując spory zasób nowej wiedzy. W poszukiwaniu dalszej wiedzy, postanowiłem kupić "Kobietopedię", ale chcąc to zrobić, czy to na oficjalnej stronie, czy klikając w linki pod audycjami na You Tubę, zawsze wyskakuje jakiś błąd, uniemożliwiający dokonanie zakupu. Zatem zwracam się z prośbo - pytaniem do Was - Forumowiczów o wskazanie  skutecznego sposobu, aby kupić "Kobietopedię"?

 

Pozdrawiam i życzę Wam arcyprzyjemnych chwil w pozostałej części dnia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.