Skocz do zawartości

Tablet dla guru


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ niebawem wyjadę nad morze (jeśli się uda, coraz bardziej się tym denerwuję), to muszę mieć dostęp do poczty, fejsa, yt i paru innych rzeczy. Ajfon z 4 calowym ekranem absolutnie odpada, bo po chwili bolą mnie już oczy. Laptop mam 17 cali więc krówsko za duże i za drogie trochę na to, by latać z nim po plaży i po Gdańsku. Mam też stary lapek 11 cali, ale to stary atom więc bardzo wolny i niestety ciężki. Muszę mieć coś do plecaka małego i lekkiego.

 

Moje wymagania:

 

1. Modem 3G koniecznie, może być LTE chętnie.

 

2. Wielkość jaką proponujecie? 10 cali trochę dużo, 7 za mało, może 8?

 

3. Niech to będzie szybkie i nie muli.

 

4. Bateria nie musi być trwała, mam bank energii varty nowy.

 

5. No i jaki system? Android? 

 

6. Niech się nie psuje, nic mnie tak nie frustruje jak maszynka z moimi hasłami i danymi miesiąc w naprawie.

 

Apple nie kupię bo za drogie. Szkoda bo fajne, ale to i tak w sumie tylko na wyjazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam oferty i szaleństwo, ja zwariuję od tego. Szkoda że xiaomi nie dało modemu w swoich super szybkich tabletach.

 

To póki co lenovo, huawei, a może szajsung? Tylko drogi.

 

Budżet tak do tysiaka z bolącym mocno sercem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mosze Red napisał:

ten jest nie głupi, ma 2gb ramu, mały wyświetlacz 7-8, lekki, ma LTE, za 8 stów

 

równiez spoko https://www.morele.net/tablet-lenovo-yoga-3-8-lte-czarny-za0a0017pl-903456/ większe taktowanie procka

Edytowane przez aras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.ceneo.pl/45867724#mh=s2Q3m4Mg61006huaweiDhcG5hodbgq_lBjbazENOCEkyhOQpTqyjX1rRe0b8SU9M8JQkdHD6UO8JD5KF5uwy3ve26kkczsWRGt0wSt-lXsdgH73srLk1FVel37V5YR1v1LkAu-PCNdYGbIhEMt6zPeq7Htm82naNnrrpnm4P09neRMo4afoUGYwgXSOBZRALE0khFnSew2

tutaj jest fajny tablet. i aktualnie w promocji z 1400zł na 800zł. Cena bardzo niska, wręcz podejrzanie niska, więc nie namawiam. No ale opinii strona ma dużo pozytywnych.

Edytowane przez Blomex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ... telefon 5,5" (jeśli znaczek się nie liczy choćby wspomniane Xiaomi albo Umi (spójrz na parametry, polecam również jeśli chodzi o robienie zdjęć http://www.avans.pl/smartfony/smartfon-umi-super-grey,id-741739?utm_source=Ceneo&utm_medium=cpc&utm_content=861574&utm_campaign=2017-04&utm_term=SMARTFONY&ceneo_spo=true&gclid=CLnopv72q9MCFcGJGwodzNwOuA&gclsrc=ds&dclid=CLG4vf72q9MCFZCWdwodSxUK4g)).

 

A ajfona na Allegro. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tani? hahaha, rozwaliłeś mnie teraz. Wydawało mi się że znaczeni dla Ciebie ma to co ten tablet potrafi zrobić i jakie ma możliwości a nie ile kosztuje :-)

 

Powiem tak, w tej cenie nie znajdziesz nic, co tyle potrafi. Ja kupiłem kilka lat temu starszy model i do dziś używam np jako nawigację. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony trochę kasy szkoda aby kupić tak na jeden wyjazd no ale nie można zakładać, że tylko pojedziesz nad morze. Za kilka miesięcy, lat pojedziesz gdzieś indziej i się przyda np. stream z jakiegoś ciepłego kraju, z ciekawych miejsc. Myślę, że taki tablet to inwestycja raczej długoterminowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na sprzęcie się nie znam. Dlatego moja propozycja może nie spełniać niektórych oczekiwań. Ale widziałem kiedyś jak streamowano z tebletu nvidi shield i było to w dobrej jakości. Z tego co wiem to jest to seria produktów przeznaczona dla graczy więc bebechy powinny być mocne :]

 

https://www.x-kom.pl/p/268648-tablet-8-nvidia-shield-tablet-k1.html (przykładowy z 8 calowym wyświetlaczem i do tysiąca zł)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.