Skocz do zawartości

Donovan


Donovan

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie bracia samcy mam prawie 30 lat od 21 roku życia zajmowałem się uwodzeniem kobiet. Nigdy nie byłem na kursie uwodzenia, ale kupowałem materiały szkoleniowe i książki.
Kobiety to moja pasja bardzo je lubię.
Przez kobiety zaniedbałem inne sfery swojego życia.

Prywatnie numerologiczna 11-stka  raczej dojrzała dusza , a może stara. 

Przyszedłem tutaj bo kobiety przestały mnie już kręcić.

Czuję ,że do większych rzeczy zostałem stworzony.


Pozdro

PS: Tak to ten sam Donovan z różnych forów o uwodzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc.

11 minut temu, Donovan napisał:

Przyszedłem tutaj bo kobiety przestały mnie już kręcić.

 

  Hahaha. Świadczy o tym Twój awatar. Bardzo męski jak widać. Gratki za Monicę, ale to Twoje marzenie. Zejdź na ziemię i poszukaj Grażyny.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheh... 

Tak lubię kobiety jako dopełnienie czasu zaspokojeni potrzeby seksulanej. Ale nie jako sens życia:)

Po za ty Monica jest piękna tak samo jak Anielcia Jolie. Ja jestem estetą.

Witam wszystkich.

Heheh... Grażyny są ohydne takie plebejskie imie . Tfu:)

Edytowane przez Donovan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Adolf napisał:

Gratki za Monicę, ale to Twoje marzenie. Zejdź na ziemię i poszukaj Grażyny

@Adolf ale przecież:

18 minut temu, Donovan napisał:

Tak to ten sam Donovan z różnych forów o uwodzeniu.

 

Także widzisz my tacy mali a tu nie byle kto sie rejestruje tylko sam Donovan :mellow:

 

Tak na serio nie wiem co za Donovan i kim jest Donovan.

Tak czy inaczej witaj @Donovan

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to jest męskość, facecie mają nawalone w głowie z tą męskością. Lepsza jest emanacja seksualnością. Body language ,że jak idziesz to kobieta myśli, że pieprzysz się z atmosferą.

NIe traktujcie tego, że jestem Donovan jako coś wielkiego. Lansowałem materiały radiasamiec na innym forum o uwodzeniu. Myślę, że są tu ludzie intersujący się taką tematyką.

I tyle może jest tu jakiś mój znajomy.

 

Edytowane przez Donovan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Pyrrus napisał:

Myślę że trzeba dać koledze Donovanowi kredyt zaufania.

Zbyt dużo udzieliłem kredytu zaufania, i wiesz co? Teraz nie miał bym ręki.:D Zbyt dużo straciłem pseudo-ziomków, bo im zaufałem.

Naucz się być nie ufnym. To @Donovan prosi o przyjęcie do Braci, nie ufam i tyle.

27 minut temu, Donovan napisał:

Nie obrażę się, to wasz teren. Ja chcę tylko wyciągnąć jakąś wiedzę z tego miejsca.

   Nie ściemniaj kolego/koleżanko. Zobaczymy/ocenimy na ile jesteś wiarygodny.

Pozdro i życzę sukcesów w podrywie. Przecież już 9 lat wyrywasz, ruchasz, to po Ci nasza pomoc?:)

 Niby jesteś numerologiczna 11, jesteś na topie, proszę Cię, nie zawracaj dupy i tak dużo swojego czasu poświęciłem

 

 

Edytowane przez Adolf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesują mnie tematy  bardziej duchowe , ezotoryczne, o poszukiwaniu własnej pasji itd, jak słuchałem audycji radiasamiec to Marek mówił, że coś takiego można tu znaleźć. Nie przyszedłem tu po wiedzę o kobietach. One są jakie są i strata na nie czasu. Jak kogoś jest jeszcze w stanie kobieta skrzywdzić albo wyprowadzić z równowagi to znaczy, że musi odrobić lekcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.