Skocz do zawartości

Szkalują naszego wodza


Zbychu

Rekomendowane odpowiedzi

Ach jak teraz fajnie czyta się takie komentarze wiedząc gdzie leży prawda.

 

Przejmowałbym się tym gdyby nie fakt że z rok temu sam byłem w grupie hejtującej Marka. Aż tu nagle życie zweryfikowało pewne sprawy, ja dostałem kose w plecy no i trzeba było przyznać racje, przyjść ze spuszczoną głową...

 

Panowie- wiecie jak jest, wiecie jak to fukcjonuje, na czym to polega. Teraz możecie obserwować jakie nieszczęście was omija:]

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie ujadanko na efbe jest najlepszym o wykładnikiem sukcesu Marka.  Nasz Stulej-Szef  kroczy prostą, choć szutrową drogą, przewodząc samczej braci polskiej. A że czasem który kamyk odpryśnie spod Jego skutera, tudzież czasem ktoś zza drzewa rzuci gównem granat1.gif

Cóż c'est la vie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje ze Ci "Panowie" chcą po prostu sie przypodobać... i pewno w najgorszym wypadku myślą ze może coś ugrają u tych Pań. Niestety zostaną nazwani przyjacielem, a Panie bedą szukać samca....

Brak wiedzy i wyższej świadomości.....

1 hour ago, Samiec Alfa said:

 

Made my day! :lol:

Byłem tam zrobiłem coś takiego - nie jestem z tego dumny!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość pewnie nawet nie słuchała tylko komentuje tytuł ew własne fantazje o tym co tam się znajduje.

 

Z Noego też się śmiali. 

 

Dużo Marek mówi o szacunku do kobiet, że one mają swoje programy w głowach i o tym trzeba wiedzieć. Ale komentujący  gdzie tam. Żal na to patrzeć. To musiał czuć Noe jak patrzył na tych tonących co wcześniej z niego szydzili. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze reklama - tysiąc osób wyśmieje, bo nic nie zrozumie, a tysiąc pierwszy otworzy oczy i powie "O KURWA, ON MÓWI O MOIM ŻYCIU", zacznie czytać i się ogarnie, siebie i swoje życie - to jest ogromny sukces.

 

Po drugie - boli to zwłaszcza kobiety, bo czują się zagrożone, najłatwiej jest nawrzucać na tego człowieka, żeby tylko ich miś się nie dowiedział o tym jak to wygląda, wszystko dlatego, bo jest się pseudo-anonimowym w sieci.

 

Po trzecie, kto ma znaleźć to forum i dowiedzieć się jak jest to i tak się dowie, a dzięki takiej nagonce tylko łatwiej tu trafi. ;)

 

Marek - nie przejmuj się, robisz dobrą robotę, kawał dobrej roboty - oby tak dalej. Trzymaj się. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech biali rycerze minusują i tak nie poruchają, ale przyjdzie dzień gdy będzie pisk, wycie w poduszkę, zwierzanie się kumplom po pijaku: ,,Ale jak to? Przecież ja byłem taki, taki i jeszcze taki!!!! A ona mi to zrobiła!" A kurwica loszek w komentarzach, które na co dzień masturbują się Codziennikiem Feministycznym mówi sama za siebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fejsie podobieństwo do filmu dokumentalnego "red pill". Tu i tu krytycy (delikatnie sprawę nazywając) odnoszą się do swoich fantazji a nie do   rzeczywistych przekazów . Przerażające zjawisko, bo pokazuje działanie umysłu w transie zbiorowego linczu MODE ON. 

Np w filmie feministki i to nie pierwsze lepsze bo redaktorka ogólnokrajowej gazety - więc osoba z konieczności zorientowana. Twierdzi o organizacji walczącej o prawa ojców - że to naziści którym przeszkadza że kobiety robią karierę. Polecam ten film "red pill" bo w trakcie jego kręcenia sama autorka (początkowo feministka) zmienia poglądy. Film jest zakazywany w niektórych miastach a zdumiewające jest to: w nim nie ma ŻADNEJ treści mizoginistycznej. NIC! Normalne prawa mężczyzn wiadomo dzieci zdrowie itd. Żadnych rozważań o feministyczno żydowskich spiskach i takich tam. Normalny dokumen o normalnych gościach. A spotyka się z taką nienawiścią! Samo to daje tak mocno do myślenia... 

Ach zacipieni białorycerze. Zaczarowani jak w bajce. Niech czytają po kryjomu forum :) Mogą dalej panny swoje obracać a tu konspiracyjnie tajne komplety...

Edytowane przez KurtStudent
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą zobaczcie, jaki to śmieszny paradoks: spójrzcie na zdjęcia tych ludzi. MWzWM, paniusie i faceciki aspirujące do ilorazu, poprawności politycznej i establishmentu, słowem bą tą silwuple, bułkę przez bibułkę, po prostu Ą i Ę. I co takiego robią? Poświęcają swój czas na fanpage, który z założenia służy do hejtowania :D 

 

Na pewno głęboko gardzą ciemnotą i "średniowieczem" a przecież sami biorą udział w czymś co kilkaset lat temu byłoby zwykłym linczem i paleniem czarownic B)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważcie, że gdyby nie internet  Marek miałby małe szanse nas edukować. Głoszenie takich poglądów na ulicy czy w wynajętych salach spotkałby się z ogromną agresją "pizdeczkowatego tłumu", napaście, rękoczyny, blokowanie wynajmu sal itp

Dopiero wolność jaką daje internet pozwala na nieskrępowaną wymianę wiedzy.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Brat Jan napisał:

Dopiero wolność jaką daje internet pozwala na nieskrępowaną wymianę wiedzy.

 

Już odbiegając od głównego tematu - to jest bardzo ciekawe, bo internet daje wolność - pozorną wolność.

Ludzie siedzą w tym wolnym internecie po kilkanaście godzin dziennie (ciągłe sprawdzanie facebooka, pudelka i innych pożeraczy czasu) i patrząc na nich wydaje się, że są niewolnikami, a nie wolnymi ludźmi. ;)

Co nie znaczy oczywiście, że internet jest zły - wręcz przeciwnie, ale z umiarem - jak wszystko. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ziomisław napisał:

Na pewno głęboko gardzą ciemnotą i "średniowieczem" a przecież sami biorą udział w czymś co kilkaset lat temu byłoby zwykłym linczem i paleniem czarownic B)

 

Dokładnie! Padają takie obserwacje z różnuch stron, że cały ten białorycerski antydyskrymimacyjny tumult to w zasadzie kolejne wcielenie łowców czarownic i palaczy galileuszy.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie internet, to kopałbym rowy albo robił w hurtowni jako pakowacz. O kasie w biedronce nie mówię, bo nawet tam był dał dupy - szybko się mylę ze zmęczenia jak trzeba liczyć hajs. Internet dał mi wszystko co mam, bez niego nigdy bym nie zaistniał, a jak w realu chciałbym mówić o swoich odkryciach i przemyśleniach, to po kilku pobiciach bym na pewno przestał.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, zgadzając się z Wami, że większość zarzutów w komentarzach na fejsie jest z dupy, wymienię jeden nie z dupy. " 5 minut w 18 minutowym filmiku zajmuje dojście do tematu, a w 11 minucie używa słowa "reasumując", żeby gadać głupoty jeszcze kolejnych 7". Rozwlekłość przekazu, skakanie po tematach, wtręty osobiste. Dla stałych słuchaczy Fiona, Brajanek, skuter i inne prywtane rzeczy sa OK, a nawet czekają na to. Natomiast dla kogoś, kto trafił na audycję przypadkowo, będzie to wodolejstwo. Bo jeśli chcę posłuchać na przykład o powstaniu wielkopolskim, to po 3 minutach słuchania o piesku, kotku i motocyklu wyłączam film a autora już unikam. Zarzut: za długa i za często nie na temat nie jest z dupy. Drugi zarzut nie z dupy to błędy językowe, ale tu bym się nie czepiał, sam robię, praktycznie wszyscy robią. Nie jest to u Marka rażące.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio obejrzałem materiał o sygnetach i siłach równowarzących i fakt było tam baaardzo dużo lania wody, ale jako bywalca forum, bardzo mnie śmieszyała ta audycja :D styl w jaki sposób była prowadzona, a najbardziej mnie śmieszyło, a kupiłes książki, a sygnecik masz, to teraz napijmy się wódeczki i smieszyło mnie w w tym to, że przekaz miał głębsze dno, bo jesli ktoś nie wie o co chodzi, to stwierdzi, że sam admin ma ludzi za frajerów i jebie ich na kasę, a prawda jest taka, że jak się przeczyta te materiały i ma się podstawową wiedzę, to dopiero można rozmawiać na powazne tematy. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma konkretnych kontrargumentów to trzeba się czegoś uczepić i szukać powodów do krytyki.

Marek ma taki styl  i tak prowadzi SWÓJ KANAŁ!  Chwała mu za to bo ma talent do nawijania na freestajlu, ja bym tak nie potrafił :D

Jak się komuś nie podoba to zawsze może nie słuchać. Gwarantuję Ci, że większość słuchaczy to lubi i nie ma nic przeciwko "króciutkim" audycjom trwającym ponad godzinę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.