Skocz do zawartości

Szkalują naszego wodza


Zbychu

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak. Ostatnio na święta spacerowaliśmy z rodziną do cukierni wiadomo makowce jabłecznik te sprawy. I miałem słuchawki na uszach i audycje Radia Samiec. Na tyle, że normalnie kontaktowałem ze wszystkimi. To tak jakbym szedł zatopiony w myślach albo np obok z kimś rozmawiał. Więc słonko świeci, wesoły spacer a tu Marek mi krzyczy do ucha akurat o ten lasce co pozwała dziadka o pedofilię. I to przyznam był bardzo wartościowy spacer. Jakby Marek tam był i coś mi opowiadał na spacerze. I tak się najlepiej słucha tych audycji.  Spacerując. Bo męski mózg tak działa, że jak chodzi to lepiej myśli. Nawet ciekawa książka - "Filozofia Chodzenia". Nietzche napierdalał takie dystanse na nogach, i uważał że myśli które się rodzą w bibliotece zatęchłej ni są tyle warte co te które przychodzą nadczłowiekowi supersamcowi w trakcie energicznego marszu po górach czy lesie.

 

Dlatego najlepsze są te audycje długie (dla mnie). Uśmiecham się gdy włączam audycję patrzę - czas ponad godzina a Marek zaczyna od tradycyjnego "dziś będzie króciutko bo (...)" . Marek ma właśnie napierdalać, lać wodę - bo woda to symbol podświadomości - ma się lać.

 

Marka słucham gdy coś robię, gdy rysuję, i zupełnie mi nie przeszkadzałoby nawet audycje pięciogodzinne. Natomiast nie lubiłem tego gdy audycje były ograniczone trwaniem filmu i widać było że Marek też musiał szybko kończyć a właśnie dygresje są jego potęgą.

 

Jestem ciekawy kiedy pierwszy raz trafi do telewizji śniadaniowej. W sumie ten filmik o szacunku do kobiet ma szansę być viralem. Jeżeli temat trafi np do Pospieszalskiego to

może wywołać naprawdę ciekawą dyskusję. Odsłuchałem jeszcze raz tę audycję o szacunku. Nie ma tam nic złego. 

 

Ale zauważyłem coś innego.

 

Marek tam mówi o "ogromnej masie i grawitacji która będzie przyciągała ludzi do forum i radia". No i proszę. Pył kosmiczny w postaci hejterów z fejsa narobił pięknej masy i kto wie, czy ulepiona z tego kula nie wypłynie gdzieś  w mediach za kilka dni głosząc światu Sprawę Samczą.

 

A za pół roku w bloku reklamowym przed Wiadomościami usłyszymy znajomy głos mówiący "kup Kobietopedię tylk dwie flaszki wódki i cola" :D Widzę to.

 

 

 

 617472a2d47cf653c49bad08a56b97f9.jpg 

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pozytywny dokładnie chłopaki, wyżej nie słyszeli chyba słowa STYL. Nie podoba się nie słuchaj... Ja na poczatku, to glos Marka nawet mnie draznil, ale jak się w kręciłem to sam mam bekę jak Maro cos opowiada ja lubię, to bardzo!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kolejny przykład jak bardzo kobiety są dwulicowymi istotami!

 

Przeszkadza im, to co mówi, pisze, gość, którego zupełnie nie znają ale gdyby poznały osobiście - to być może nagle okazałoby się, że to ,,fajny facet" bo ma swoje zdanie, zasady itp. a przez to czyni go to mega atrakcyjnym.

Jeśli ktoś używa w dyskusji, argumentów w stylu - ,,przegryw życiowy" albo jeszcze taki ciekawszy argument, że ,,dupa boli po koszach od lasek" to z automatu wyklucza się z dalszej dyskusji.

 

Kiedyś takiego jednego swojego kolegę, uświadomiłem dlaczego jego własna, prywatna, loszka jest z Nim? A loszka była wtedy całkiem tak dla mnie 7,5/10 więc towarek już taki, że goście na ulicy zaczynali się za nią odwracać. Dziwnym było to, że ona przy Nim zaczynała jakby ,,kwitnąć" i się rozwijać, z kolei On zaczął przy niej jakoś gasić - to temat na inną dyskujsę...ale mojemu już obecnie, byłemu koledze uświadomiłem jedną, wielką, zasadniczą prawdę - jest z Tobą mój drogi, bo nie ma przy niej żadnej, innej, lepszej opcji.

Były kolega bo po tych słowach On się na mnie bardzo obraził i zerwał ze mną kontakty twierdząc, że jestem destrukcyjny...

 

Z kolei Panie świetnie bawią się przy programach TV takich ,,zwycięzców życiowych" jak ,,Mistrzowie Podrywu"...niby też to trochę krytykują ale dobrze się przy tym bawią...bo one to lubią a My lubimy ich!

 

Edytowane przez Odlotowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Pozytywny napisał:

Jak nie ma konkretnych kontrargumentów to trzeba się czegoś uczepić i szukać powodów do krytyki.

Marek ma taki styl  i tak prowadzi SWÓJ KANAŁ!  Chwała mu za to bo ma talent do nawijania na freestajlu, ja bym tak nie potrafił :D

Jak się komuś nie podoba to zawsze może nie słuchać. Gwarantuję Ci, że większość słuchaczy to lubi i nie ma nic przeciwko "króciutkim" audycjom trwającym ponad godzinę :)

 

Marek ma też cel przekazywać wiedzę co raz większej rzeszy ludzi. A godzinne audycje i 10-15min lania wody i opowiadania o swoim życiu na początku każdej audycji mu w tym nie pomagają. My, forumowicze/słuchacze wiemy, że Marek ma taki styl i za tymi 10-15 minutami wstępu i lania wody pojawia się garść wartościowej wiedzy, ale ktoś nowy posłucha początku i stwierdzi, że koleś pieprzy głupoty. To samo z nickiem na forum. My wiemy, że Stulejman to sarkazm, a ktoś nowy pomyśli, że na prawdę to forum stulejarzy.

 

@Stulejman Wspaniały Marku jeśli to czytasz to mam dla Ciebie kilka rad jeśli chcesz być brany bardziej na poważnie w internecie:

1. MUSISZ się pokazać, YouTube to strona gdzie wrzuca się filmiki a to oznacza dźwięk i przede wszystkim obraz. Po pierwsze 99% vlogów na youtubie ma taki format (gdzie mówiący się pokazuje) - przyciąga to uwagę, ma się wrażenie, że osoba mówi do nas a nie jest tylko jakimś głosem. Po drugie - jeśli zobaczą męskiego, zadbanego faceta, który ma udane życie to zaczną Cię słuchać i szanować bo będą widzieli, że to co mówisz ma odzwierciedlenie w Twoim życiu.

2. Przechodź od razu do tematu audycji, bez wstępów co u Ciebie słychać. Zrób osobną serię filmów gdzie będziesz opowiadał o sobie i swoim życiu. Ci, którzy będą chcieli posłuchać co u Ciebie na pewno będą to oglądać, a Ci, którzy chcą wiedzy dostaną ją bez niepotrzebnych wstępów.

3. Intro z prehistorycznym facetem dla nas może być symbolem siły i dominacji jaką reprezentowali tamtejsi faceci, a inni przez to mogą uznać, że to kanał dla prostych, mało inteligentnych facetów kierujących się podstawowymi instynktami. Takie pierwsze odczucie jak je zobaczyłem.

4. Z forum powinny zniknąć tematy o ruchaniu pasztetów, karlic, niepełnosprawnych, pierdzenie itp. Jeżeli jest tak jak mówisz, że tu na forum są porządne chłopaki to nie powinni rozmawiać o takich rzeczach.

 

Jest to tylko moja opinia, przyjmij ją lub olej. Rozumiem, że współpracujesz już z kimś od wizerunku w internecie? Na tym poziomie rozwoju forum i kanału to mus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Zwierzak napisał:

Marek ma też cel przekazywać wiedzę co raz większej rzeszy ludzi. A godzinne audycje i 10-15min lania wody i opowiadania o swoim życiu na początku każdej audycji mu w tym nie pomagają. My, forumowicze/słuchacze wiemy, że Marek ma taki styl i za tymi 10-15 minutami wstępu i lania wody pojawia się garść wartościowej wiedzy, ale ktoś nowy posłucha początku i stwierdzi, że koleś pieprzy głupoty. To samo z nickiem na forum. My wiemy, że Stulejman to sarkazm, a ktoś nowy pomyśli, że na prawdę to forum stulejarzy.

 

 

A może dzięki temu, że nowi słuchacze nie mają od razu podanego wszystkiego na tacy, tylko pomoże w odsianiu tych co na prawdę chcą wejść w życie forum od całej reszty.

Jak zagłębią się w forum to zrozumieją o co tak naprawdę chodzi.

 

Jeśli ktoś będzie brał na serio nick Wodza albo intro kanału to chyba nic tu po nim.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze inną opcję. Remixy z radia samiec. Najlepsze soczyste momenty do yakiej muzyki elektronicznej gdzie następuje "pierdolnięcie" totalnie nie wiem jak to się nazywa ten gatunek. Ostatnio popularny. 

 

Bo w głosie Marka dzwięczy ten ton "słusznego wzburzenia" i tego tonu ludzie posłuchają. 

 

Można by też zrobić krótkie animacje jak na yt "ekonomia po prostu" coś przekręciłem ale jest coś takiego. Jeden prosty filmik krótki ukazujący kilka statystyk i faktów. Zestawienie.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pozytywny Nie rozumiem jak przetrwanie przez 10 minutowy wstęp opowiadań Marka o swoim życiu ma odsiać tych co na prawdę chcą wejść w życie forum. Tu nie chodzi tylko o przyciągnięcie odpowiednich ludzi ale o to co inni ludzie nie słuchający/czytający Marka będą o nim mówili.

 

@Mosze Red To są zwykłe rady i przemyślenia, które może mieć każdy. Nie trzeba eksperckiego doświadczenia do wyciągania wniosków. Napisz lepiej, z czym się nie zgadzasz w mojej wypowiedzi. 

 

I jeszcze jeden punkt: wszystkie słowa typu guru, loża wskazują na jakąś sektę. 

 

Jeśli uważacie, że się czepiam to wyobraźcie sobie jak na stronie szanowanej firmy prawniczej w sekcji usługi jest podpunkt "przekręty i omijanie prawa". Wszyscy prawnicy i klienci wiedzą, że to taki żarcik, ale nowi klienci mogą zwątpić w rzetelność tej firmy. 

 

Jeżeli Marek ma cel dotarcia do co raz większej grupy osób to takie wizerunkowe drobnostki mogą popsuć mu reputację i ograniczyć jego dotarcie do ludzi, którzy skorzystali by z jego wiedzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Zwierzak napisał:

To są zwykłe rady i przemyślenia, które może mieć każdy.

 

Ale jak to radzisz jako "każdy" nie znasz się na tym i radzisz?

 

I weźmiesz odpowiedzialność za efekty jeśli ktoś posłucha twoich rad, a efekt będzie odwrotny od oczekiwanego?

 

I nie taką wirtualną, tylko prawdziwą, np. finansową?

 

Masz przemyślenia, to ok każdy ma. Ale jeśli nie jesteś specem w danej dziedzinie rad nie udzielaj, szczególnie gdy na szali stoją CUDZE PIENIĄDZE.

 

Napisze tylko tyle przez ostatnie 2 miesiące dzienny przyrost subów kanału poszybował o 200% w górę i to nie dzięki takim "oświeconym" radom jakie udziela "każdy" kto ma przemyślenia, wiele zastosowanych mechanizmów opiera się na działaniach całkowicie odwrotnych do tych, które sugerujesz.

 

Nie chce mi się tłumaczyć jak to działa "od środka".

 

W tym kraju jest jak jest bo każdy ma "przemyślenia" i zna się na wszystkim od piłki nożnej po promy kosmiczne, każdy by lepiej prowadził kanał na yt, każdy lepiej by prowadził biznes czy był lepszym trenerem, tylko jakoś dziwnym zbiegiem okoliczności ten oświecony 'każdy" nie robi zawodowo żadnej z tych rzeczy i nie ma szans w 99% aby to robić, no ale rad chętnie udzieli xD   

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wiedza Marka sama w sobie jest szalenie kontrowersyjna. Jest w opozycji do całego cukierkowo serialowefo przekazu medialnego. Chcesz posłodzić czerwoną pigułkę? Marek jest genialny w tym co robi , a w mediach ukaże się jego nauka kilkukrotnie przetrawiona na potrzeby zwykłych zjadaczy. A może się mylę. 

 

Ale wątpię byś trafił do normików z tak ciężkim przekazem. Dolicz do tego kobiety w mediach które natychmiast zaczną ujadać. Ło panie. Akurat humorystyczne akcenty tylko ratują sytuację ;)

 

Jeszcze jedna myśl :

 

Zrobić taką jedną audycję pociętą z najlepszych kawałków innych. Takie 10min entry level. Sam mam na yt folder z ulubionymi audycjami. Proponuję założyć wątek gdzie wrzucalibyśmy takie ulubione momenty. Pociąć to i jest coś w formie "informatora". 

 

To "gadanie Marka" jest i tak 10000 razy lepsze niż reklamy "męskich wkładek na nietrzymanie moczu" którymi regularnie raczy mnie Polskie Radio. To już naprawdę wolę o skuterach posłuchać.

Edytowane przez KurtStudent
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Zwierzak napisał:

 Nie rozumiem jak przetrwanie przez 10 minutowy wstęp opowiadań Marka o swoim życiu ma odsiać tych co na prawdę chcą wejść w życie forum. Tu nie chodzi tylko o przyciągnięcie odpowiednich ludzi ale o to co inni ludzie nie słuchający/czytający Marka będą o nim mówili.

 

Ważne, że będą mówili.

 

Godzinę temu, Zwierzak napisał:

I jeszcze jeden punkt: wszystkie słowa typu guru, loża wskazują na jakąś sektę. 

 

Co jest złego w sekcie stulejarzy? :D

 

Fajnie, że dajesz tak cenne rady, ale pomimo tych wszystkich "błędów" marketingowych jakie Marek popełnia według ciebie, wszystko kwitnie i wszystko rośnie.

A powinno być odwrotnie, dziwne co?

 

Napisz jeszcze proszę co robisz na forum skoro wszystko jest tu nie tak jak powinno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zwierzak Jeżeli ktoś widząc nick @Stulejman Wspaniały pierwszy raz w życiu i nie widzi z tego beki TO JA nie chce takich ludzi na tym forum, a sam mam gowno do powiedzenia w sprawach organizacyjnych. Jesteś nowy zalecam pokorę. Marek sobie może gadać o wszystkim jak długo chce bo juz pozycje ma wypracowana!

 

 

ps. Jaram sie tematem o ruchaniu karlic - w zyciu rożnie bywa - tata Ci tego nie mówił?

 

zamawiałem telefonicznie wynajęcie loży w klubie - nikt nie mówił ze jestem z sekty wtf z ta lożą

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę jeszcze trzy grosze o twoim poniższym żądaniu/propozycji.

 

2 godziny temu, Zwierzak napisał:

4. Z forum powinny zniknąć tematy o ruchaniu pasztetów, karlic, niepełnosprawnych, pierdzenie itp. Jeżeli jest tak jak mówisz, że tu na forum są porządne chłopaki to nie powinni rozmawiać o takich rzeczach.

 

Zapomniałeś, że jesteś na męskim forum? Nie jesteśmy księżniczkami na babskim forum które nie robią kupy i pierdzą tęczą.

Nikt z nas nie jest idealny i wszyscy popełniamy błędy.

Jeśli te historie są prawdziwe to tylko szacun dla chłopaków za to, że się tym dzielą i potrafią z tego teraz śmiać.

 

Każdy z nas może mieć w sobie od czasu do czasu rubasznego Janusza który beknie, jebnie w stół i chcący lub nie, wyleje kufel piwa na cycatą kelnerkę.

Tak jest w męskim świecie, nie zawsze jest pięknie, czysto i schludnie.

Tak wyglądają też rozmowy samców w realu.

Więc jakim prawem żądasz usunięcia takich tematów?

 

 

 

Edytowane przez Pozytywny
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie widzę, że te kilka punktów, które napisałem wywołały w Was taką reakcję, jakbym właśnie oświadczył, że mam zamiar zniszczyć atakiem hakerskim to forum.

1 godzinę temu, Mosze Red napisał:

Ale jak to radzisz jako "każdy" nie znasz się na tym i radzisz?

 

I weźmiesz odpowiedzialność za efekty jeśli ktoś posłucha twoich rad, a efekt będzie odwrotny od oczekiwanego?

 

I nie taką wirtualną, tylko prawdziwą, np. finansową?

 

Radzę jako każdy, bo to jest forum gdzie wszyscy wymieniają się poglądami, radami i nikt nie pyta czy np. Długowłosego czy jest licencjonowanym trenerem uwodzenia, że radzi na forum jak uwodzić kobiety. Nie wezmę odpowiedzialności za efekty, ponieważ to jest forum Marka i to ON podejmuje decyzje czy coś zmieni czy nie, a ja tylko wypisałem luźną propozycję zmian, którą On może przyjąć lub nie, ale widzę, że nadal tego nie zrozumiesz.

Brać odpowiedzialność za coś takiego mógłbym gdyby Marek wynajął mnie do takiej roboty i mi za nią zapłacił, wtedy ma to sens.

1 godzinę temu, Mosze Red napisał:

wiele zastosowanych mechanizmów opiera się na działaniach całkowicie odwrotnych do tych, które sugerujesz.

Poproszę przykłady, który punkt został zastosowany odwrotnie do mojego.

 

1 godzinę temu, Rnext napisał:

@Zwierzak nie jestem całkowicie pewny Twojego przekazu, ale czy Ty po prostu postulujesz, żeby Marek robił to co większość YTuberów (podążając za tłumem), którym się nie powiodło? O to chodzi?

Żaden znany youtuber nie prowadzi audycji audio tylko vlogi (video blogi). Więc nie wiem skąd taki wniosek.

 

22 minuty temu, Pozytywny napisał:

Co jest złego w sekcie stulejarzy? :D

 

Fajnie, że dajesz tak cenne rady, ale pomimo tych wszystkich "błędów" marketingowych jakie Marek popełnia według ciebie, wszystko kwitnie i wszystko rośnie.

A powinno być odwrotnie, dziwne co?

 

Napisz jeszcze proszę co robisz na forum skoro wszystko jest tu nie tak jak powinno?

Cały czas to samo. Marek chce dotrzeć z wiedzą do jak największej liczby osób a zdecydowana większość ludzi na słowo "sekta" ucieka jak najdalej. 

Oczywiście, że kwitnie, a dlaczego miałoby nie kwitnąć? Wypisałem tylko 5 drobnostek, które wg. mnie powinien zmienić, nie napisałem, że wszystko robi źle. Nigdzie nie napisałem, że wszystko tu jest nie tak jak powinno, nie wiem skąd to wziąłeś.

11 minut temu, Pozytywny napisał:

Tak wyglądają też rozmowy samców w realu.

Więc jakim prawem żądasz usunięcia takich tematów?

Nigdzie nie żądam, tylko proponuję. Tutaj cały czas chodzi o pierwsze wrażenie. Ktoś trafia na forum i jako pierwszy temat czyta o chłopaku, który z przymusu lizał śmierdzącą cipkę karlicy. Co sobie pomyśli o ludziach tutaj?

 

Jedyną sensowną wypowiedź po moim poście napisał @KurtStudent. Wytłumaczył co mu nie pasuje w moich propozycjach. Od reszty z Was wybrzmiewa jeden przekaz: "kim Ty jesteś, żeby się wypowiadać".

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Zwierzak napisał:

Żaden znany youtuber nie prowadzi audycji audio tylko vlogi (video blogi). Więc nie wiem skąd taki wniosek.

A co to za znaczenie, czy widzę twarz gościa czy nie?

W moim przypadku, jeżeli we vlogu jest coś wartościowego, zwykle nie oglądam wideo, tylko przełączam na inną kartę albo kładę się i słucham kolesia co ma do powiedzenia.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Zwierzak napisał:

Ktoś trafia na forum i jako pierwszy temat czyta o chłopaku, który z przymusu lizał śmierdzącą cipkę karlicy. Co sobie pomyśli o ludziach tutaj?

 

 

Może pomyśli "o kurde trafiłem w miejsce , gdzie mogę podzielić się moją historią szczerze " ? :)

 

Może pomyśli o kurde poczytam więcej jakie ludzie mają historie ciekawe? W sumie opiszę swoją. Może też jest trochę "dziwna" ale nie aż tak więc luz.

 

Koniec końców - wolę typów którzy piszą o karlicach niż typów piszących do samobójców/typów w depresji by "się wzięli w garść przestali być cipami" itd.  

 

Są tu różni ludzie. Może karlice dzięki temu forum zaczną się myć? Już to byłoby cegiełką ku lepszemu jutru. Co ja gadam! Ku Gwiazdom!!

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zwierzak może inaczej "góra" nie potrzebuje takich rad "góra" wie co robi, zakończmy ten temat juz. Zalecam Tobie aby wykazać sie np dobrym słowem dla kogoś z forum - pocieszyć, co kolwiek. Ale rady co i jak robić powinna góra daruj sobie. Temat wyczerpany. Nie tedy droga. Argument ze żaden youtuber czegoś nie robi - jest dla mnie wystany za przeproszeniem z pupy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę Panowie tak. Jeśli się zmuszę do zachowań niezgodnych z moją naturą, to się będę męczył. Jeśli się będę męczył, to znienawidzę to co robię, a ludzie to wyczują i stracę co w pierwszym uderzeniu uzyskałem.

 

A jak jestem sobą, to akt gadania (tworzenia) mnie nie męczy. Mniej subów, fejmu i hajsu, ale więcej zadowolenia i zdrowia. 

 

Tak więc idę ścieżką którą wytyczyła mi Dusza, mówię co się we mnie pojawia - i to jest dla mnie naturalne i zdrowe, a Dusza lubi się powygłupiać na antenie. Wilk syty i owca cała.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Zwierzak napisał:

Z forum powinny zniknąć tematy o ruchaniu pasztetów, karlic, niepełnosprawnych, pierdzenie

 

Należy zwrócić uwagę na target. Jeżeli dostosujesz się do targetu kobiet, to stracisz odbiorców męskich. Proste.

Kobiety zawsze będą bronić swoich interesów.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlaśnie szefu sprawdziłby się w segmencie a la Alex Jones. Tak z grubsza mówiąc. Czyli w takiej dziedzinie gdzie można mówić o wszystkim , Żydach reptilianach itd. 

 

Mam na myśli jakby segment kultury. Może być też gwiazdą która z pozycji undergroundu ostrzeliwuje telewizje śniadaniowe. A niech będzie kontrowersyjny - myślę że masa ludzi chętnie łyknie takie treści. Nic nie trzeba "ugładzać".

 

Na śmierdzącej karlicy wjedzie do Rzymu nasz Imperator :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.