Skocz do zawartości

Szkalują naszego wodza


Zbychu

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 21.04.2017 o 15:47, Zwierzak napisał:

 

@Stulejman Wspaniały 

4. Z forum powinny zniknąć tematy o ruchaniu pasztetów, karlic, niepełnosprawnych, pierdzenie itp. Jeżeli jest tak jak mówisz, że tu na forum są porządne chłopaki to nie powinni rozmawiać o takich rzeczach.

 

W punkt.

 

Moim zdaniem logika Forum jest dosyć prosta:

1. Jeden Forumowicz może założyć wątek o karlicy, a drugi Forumowicz może napisać, co by w Forum zmienił. Obydwu nikt nie zabrania tego robić.

Albo

2. Moderatorzy na Forum temperują radosną twórczość co bardziej "efekciarskich" Forumowiczów. W takiej sytuacji role są jasno wyznaczone, nie ma wątków o ruchaniu karlic ale również pouczeń ze strony samozwańczych doradców.

 

Rozumiem, że mamy sytuację 1. Czyli Zwierzak ma prawo pisać co uważa.

 

Ps. Jakkolwiek pieprzny content zwiększa klikalność i automatycznie Forum stoi wyżej w silniku papy googla, temat o karlicy był obiektywnie słaby.

 

Z tym się ma kojarzyć Forum Bracia Samcy? 

 

Teraz każdy zacznie opisywać swoje najniższe momenty w życiu? Hm, gdzieś już była taka treść, chyba w Skandalach.

 

Z napięciem czekam na wątek o słabym stolcu.

 

Ps. Dla kobiet też jestem takim chamem, jak tu na forum. Dlatego chodzą ze mna do łóżka. Dobrej nocy życzę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Qaikwow dziś przeglądałem ich stronkę, i hipokryzja tych osób jest nieprawdopodobna. Oto wpis Pani Wiktorii, która sobie w obrzydliwy sposób wytatuowała nogi i je wszędzie eksponuje:

 

Kasia Skwiercz istnieją. Obejrzałam z ciekawości wiele jego filmików. Jest po prostu emocjonalnie niedojrzałym i bardzo zranionym człowiekiem. Smutne i ciężkie miał życie, niestety gorycz i frustracja + zwalanie winy za swoje niepowodzenia na kobiety. Smutny człowiek. Najgorsze jest to, że zamiast się prawdziwie wziąć (bo tylko gada) za swój samorozwój to wyrzuca ten jad na zewnątrz i stworzył sobie rzeszę wyznawców przez co w Polsce mamy wysyp takich zidiociałych cipeuszy. ;/ Jeszcze uważa, że przeciera wartościowe ścieżki dla przyszłych pokoleń młodych polskich mężczyzn. Współczuję młodszym ode mnie dziewczynom szukania wartościowego partnera na życie. Bo już teraz jest ciężko, a z takimi 'autorytetami' to huh...strach się bać.

 

 

Zresztą zrobię chyba o nich osobny wątek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Współczuję młodszym ode mnie dziewczynom szukania wartościowego partnera na życie. Bo już teraz jest ciężko, a z takimi 'autorytetami' to huh...strach się bać.

 

Ból dupy, że zabraknie nieświadomych facetów, których można wyzyskiwać :> 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele, wciąż te same slogany

-emocjonalnie nie dojrzały

-rozgoryczony frustrat

-smutny

-zwalanie winy na kobiety:D:D:D kurwa mam katar i aż bańkę nosem puściłem

- tylko gada,... widać dobrze gada skoro z tego coraz lepiej żyje /bez reklam na stronie/

-itd. nawet nie chce mi się opisywać, chyba trzeba założyć wątek, tylko sprawdze czy nie było

kopiuj wklej, kopiuj wklej....nie ja nie jestem taka jak wszystkie... to dlaczego gadasz jak wszystkie?... bo też jestem kobietą....:blink:

Znalezione obrazy dla zapytania eksplozja mózgu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naj­pierw cię ig­no­rują.
Po­tem śmieją się z ciebie.
Później z tobą wal­czą.
Później wyg­ry­wasz.
~Ghandi
To chyba już tylko ostatni kroczek został :) ,a białym rycerzom i feminom możemy życzyć szczęścia,bo w ich długim nieświadomym(zwierzęcym) życiu,się na pewno przyda,ale kim my się w ogóle mamy przejmować,bandą fejsbukowiczek,niewidzącymi nic poza nimi samymi  i serialami...
Trza żyć własnym,życiem i nie oglądać się za siebie,a ci najbardziej zagorzali hejterzy-powinni spotkać się z pozwami....
Nawet jakiś czas temu mainstream mówił o mowie nienawiści ...
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.