Skocz do zawartości

Szkalują naszego wodza


Zbychu

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ważne co piszą, ważne żeby poprawnie pisali nazwy forum i kanałów.

Nie wiem jak wy ale ja uwielbiam czytać ten kwik loszek które robią pod siebie ze strachu, że ktoś odkrył jak to wygląda naprawdę :D

Do tego zawsze się znajdą między nimi biali rycerze chcący się im przypodobać.

 

No i oczywiście moje ulubione "oryginalne" komentarze loszek:

 

" Ktos tu długo i boleśnie przezywa kosza "

 

"Ale mam beke :D to całe "radio samiec" to pewnie same prawiczki z karaczana xD żadna laska nie chciała takiej spi*rdoliny więc założyli sobie forum wzajemnej adoracji"

 

" Jakiś kompleks małego fiutka? Tudzież jak ja to czasem nazywam (głównie mówiąc o piratach drogowych w BMW) - kompensacja. "

 

Były małe fiutki, były prawiczki, był kosz od dziewczyny, czekam jeszcze na utajonych gejów :D

 

 

 

Edytowane przez Pozytywny
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech piszą (z biało-rycerzami włącznie). 

My nie jesteśmy tutaj po to aby zbawiać świat, ale by stać się lepszą wersją samych siebie - także nie mam nawet ochoty próbować wyperswadować im tej narzuconej z góry postawy jaką przyjęli.

 

To nie my później usłyszymy "misiu, byłeś za dobry", to nie my będziemy wychowywać cudze dzieci.

A przynajmniej żywię taką nadzieję. :D 

 

A mistrzowi nic nie będzie. Nie pierwszy i nie ostatni raz. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że szkalują. Marek mówi prawdę to boli, a jedyną obroną jest atak tych śmiesznych kobiet. 

Zwróćcie uwagę na komentujących. Komentują takie baby a'la ja i moj kot = miłość jedyna oraz wyprani rycerze łaknący lajków. 

 

Czym tu się przejmować? Jak komentują źle to znaczy, że mistrz uderzył w czuły punkt. 

Edytowane przez Qaikwow
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech nam szkalują Mareczka biali rycerze od siedmiu boleści. Sam wiem z doświadczenia, że takim się nie da przemówić do rozsądku. Jak przejdą przez rozwód i podział majątku to dopiero wtedy zrozumieją geniusz naszego wodza. Problem polega na tym, że wtedy będzie już za późno. Przykładowo, jeden mój dobry kumpel niebawem się żeni. Na pytanie o intercyzę oburzony odpowiedział: "Zwariowałeś?! Zaufanie w związku to podstawa. Nam do miłości żaden papier nie potrzebny." Załamałem ręce i uciąłem temat. Pomijam fakt, iż wybranka mocno przeciętna (5/10) i od dłuższego czasu mocno ogranicza jego życie towarzyskie i zabrania wyjść z kumplami, co kiedyś było normą. Szkoda patrzeć jak przystojny, przebojowy, młody chłopak z zamożnej rodziny nieświadomie wplątuje się w chory układ z toksyczną kobietą. Żal mi go, ale i tak wiem, że nie przemówię facetowi do rozsądku. Minię parę lat i sam przyjdzie do mnie z płaczem.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szkalują, tylko robią kosztem swojego czasu reklamę, za którą ktoś inny zażyczył by sobie solidne pieniądze. A ich spam pod audycją zaraz doszczętnie spalę w ogniu banów.

 

 

Edit: rzeźnia dokonana. Czysto i miło, bez bełkotu o jakichś poradnikach oralnych które rzekomo pisałem (wtf?), moim stwardnieniu rozsianym (co???), mojej pustce, kompleksach, byciu żałosnym walikonikiem i odreagowującym na kobietach niepowodzenia z przeszłości. 

  • Like 18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahah :lol: moje ulubione komentarze (nazwiska skasowałem)

 

Anna " samczeruno.pl 
braciasamcy.pl
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD"

 

Paulina  "Musialam przewijać ten mizoginistyczny bełkot zeby nie obrzygać telefonu. Facet wypowiada sie o kobietach, cytuję: "jako istotach o inteligencji małpiatki". Liczylam ze czlowiek ktory ma ból dupy w zwiazku z tym ze ja nie moge dzwigac takich cieżarow jak on zostanie poddany zbiorowemu wyśmianiu za prezentacje swojego poziomu. Ale nie. Komentarz sluchacza: "Kiedy Ciebie slucham to tak jakbym swoich mysli sluchal!".
No kurwa."

 

a tu wchodzący w dupę białorycerz :lol:

 

Agnieszka  musi być świetny w masturbacji
Lubię to! · Odpowiedz · 47 · 5 godz.
Patryk Bomski
PatrykDo własnego ego zdecydowanie
Lubię to! · Odpowiedz · 9 · 5 godz.
Agnieszka Wesołowska
Agnieszka  Patryk, tylko to go podnieca.
 
Niestety kolego, muszę Cie zmartwić, nie zaruchasz. Na dziś starczy bo raka oczu dostanę..najpierw jeden temat o karlicy, teraz to..:lol:
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W idealnym świecie my robimy swoje i tyle, oni tez powinni robić swóje, a tracą swój czas na "filozofowanie" na temat Nas, Szefa, forum itd po co? Nic nie zmienią Stulejmana nie da sie powstrzymać. Marek Ty chłopie dbaj o siebie - prędzej czy pózniej będziesz zapraszany do TV od telewizji śniadaniowych do poważniejszych programów i będziesz musiał sie tam pokazać! Tak to widzę na przyszłość!

 

maly offtop: przyszły dom samca?

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, sam miód , jak ktoś jeszcze potrzebuje potwierdzenia słów Marka to warto poczytać te komcie. Właściwie to Marek nie musi już nic mówić, wszystko tam jest czarne na białym. Boroczki myśleli że kopią Wodza a właściwie to  mu pomagaja. 

Do tego pięknie widać jak to u pań czuła struna i jakie emocje wywołuje. Miodzio

Edytowane przez jaro670
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, zuckerfrei napisał:

W idealnym świecie my robimy swoje i tyle, oni tez powinni robić swóje, a tracą swój czas na "filozofowanie" na temat Nas, Szefa, forum itd po co? Nic nie zmienią Stulejmana nie da sie powstrzymać. Marek Ty chłopie dbaj o siebie - prędzej czy pózniej będziesz zapraszany do TV od telewizji śniadaniowych do poważniejszych programów i będziesz musiał sie tam pokazać! Tak to widzę na przyszłość!

 

maly offtop: przyszły dom samca?

 

Co się tyczy Wuwunia, to fajną ma dupeczkę. Z tego co sprawdziłem to modeleczka jakaś. Ciekawe czy traktuje go jako docelowego sponsora czy jako chwilową gałąź, która ma jej zapewnić dostęp do środowiska showbiznesu, a co za tym idzie samodzielną karierę w branży. A jak nie wyjdzie z karierą, to zawsze można wyhaczyć jakiegoś celebrytę na salonach i wozić się za jego hajs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zawsze rozpierdala to, że ludzie wylewają tonę nienawiści, hejtu i przemocy na innych w internecie tak jakby nie mieli nic innego do roboty. 

 

Największy ból dupy mają loszki :lol:

 

Jak smutne i pełne frustracji musi być życie innych, że ich najlepszą rozgrywką, która oderwie ich od własnego spierdolonego życia jest wyżywanie się na innych. 

 

Nie ogarniam tego xD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, Biodro said:
15 minutes ago, zuckerfrei said:

 

Co się tyczy Wuwunia, to fajną ma dupeczkę. Z tego co sprawdziłem to modeleczka jakaś. Ciekawe czy traktuje go jako docelowego sponsora czy jako chwilową gałąź, która ma jej zapewnić dostęp do środowiska showbiznesu, a co za tym idzie samodzielną karierę w branży. A jak nie wyjdzie z karierą, to zawsze można wyhaczyć jakiegoś celebrytę na salonach i wozić się za jego hajs.

Wydaje mi sie i życzę aby żyli długo i szcześliwie! Może wuwunio złapie ja na dziecko....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Samiec Alfa napisał:

 

Największy ból dupy mają loszki :lol:

 

Jak smutne i pełne frustracji musi być życie innych, że ich najlepszą rozgrywką, która oderwie ich od własnego spierdolonego życia jest wyżywanie się na innych. 

 

Nie ogarniam tego xD

 

To że z babami o tym się gadać nie da to nie nowość ale ciekawi mnie czemu to aż takie emocje wywołuje w rycerzykach. Co za tym stoi ? Czyżby próba wyparcia, skonfrontowania się z tym czego mamusia i babcia uczyły jest dla nich aż tak bolesna ? 

Edytowane przez jaro670
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, jaro670 napisał:

Co za tym stoi ? Czyżby próba wyparcia, skonfrontowania się z tym czego mamusia i babcia uczyły jest dla nich aż tak bolesna ? 

 

To się wiąże z ogromnym bólem. Prawda nie jest słodka, więc konfrontacja jej z ich przekonaniami prowadzi do dwóch dróg. Albo ktoś staje się jeszcze większym skrajnym obrońcą pań, albo przechodzi szok wywołany podanymi informacjami o naturze kobiet. 

 

Ucieczka od bólu, który będzie spowodowany tym, że ciągle żyli w błędzie. 

 

Jak ładnie stwierdził @JoeBlue pigułka jest bardzo gorzka i ciężko ją przełknąć. 

 

Samica, ślub, domek, dzieci równa się szczęście. A nagle ktoś twierdzi inaczej i odbierając powód często dla których inni żyją rodzi agresję i gniew, który jest tak naprawdę odpowiedzią na wewnętrzny strach. 

Edytowane przez Samiec Alfa
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie na darmo nazywa się to matriksem ;)

Ale nie ważne. Niech chociaż dzięki temu zostanie przebudzony jeden samiec to już będzie to dla nas zwycięstwo.

Może teraz do większości z nich nic nie dotrze, ale za kilka miesięcy, lat kiedy znajdą się w jakiejś kiepskiej sytuacji z samiczkami nie wiedząc co się dzieję,  przypomną sobie, że gdzieś taka wiedza jest i wrócą.

Przynajmniej mam taką nadzieję.

 

 

 

 

Edytowane przez Pozytywny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.