Skocz do zawartości

Kobieta z Ukrainy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poznałem niedawno kobietę z Ukrainy po 30 ctce, która przyjechała tu do pracy, spotykaliśmy  się około miesiąca potem wyjechała z powrotem na Ukrainę ma wrócić za 4 miesiące. Zaiskrzyło między nami cały czas utrzymujemy kontakt i jest ok, ale poczytałem o związkach polaków z ukrainkami i nie wiem co o tym wszystkim sądzić. Może ktoś podzieli się doświadczeniem i informacjami ???

 

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj szukają frajera, dzięki któremu zdobędą obywatelstwo, lub po prostu się ustawią (jeżeli jesteś majętny w stosunku do niej). 

Czasami się zdarza, że mają już jakiegoś innego fagasa "Ukraińca", a ciebie traktują jako dojną krowę .

Jeżeli chodzi o studentki, to tutaj bywa różnie. 

PS. Tak poza tym , ukrainki dobrze gotują, są dobrymi gospodyniami. Całkiem ładne, dobrze się je puka :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Nie wierz nigdy kobiecie, dobrą radę Ci dam...

Będziesz trzymany jako zapasowa gałąź, bankomat. Skonsumowałeś związek? Nic za darmochę. Jeżeli zdecydujesz się wejść w związek, pamiętaj!

Jesteś traktowany tylko jako odskocznia do lepszego życia. Ukrainki są tak samo wyrachowane jak nasze kobiety. Szybko łapią wzorce 'zachodnio europejskie'.

Podejdź z dystansem, abyś nie popłynął.

 

Ps. Wstaw avatar, przywitaj się w odpowiednim dziale. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.