Skocz do zawartości

Coś o międzywojennych kobitkach...


rixder

Rekomendowane odpowiedzi

Też nie ma co popadać ze skrajności w skrajność.

 

Kobiety zdradzają, i tylko Ci, którzy kobiet nie znają (czyli nie mają pojęcia o rzeczywistości)- mogą być tym faktem zaskoczeni oraz oburzeni.

Tak samo jak i zdradzają mężczyźni. 

 

Monogamia to mit, pewien model, wzorzec - wykreowany na potrzeby społeczeństwa. 

 

Jedyne co może przeszkadzać, to to, iż praktycznie wszystkie z nich uważają się przy tym za "święte" - ale hipokrytów można i wśród facetów znaleźć.

Czy mi to przeszkadza

Ja to mam dupie, bo mnie kto zdradzać nie ma.

Zdradzać za to ktoś może kogoś, ze mną.

 

Każdy pracuje na siebie w swoim życiu. A ja postawiłem na swoją osobę naprawdę mocno. Świata się nie zbawi, ani nie naprawi  - bo nie ma czego naprawić. To jest normalny stan. Tak wyglądają relacje międzyludzkie. 

 

Czasem myślę o osobach z tego forum, że my już nie jesteśmy na szachownicy tych relacji. 

Czarne - to mężczyźni.

Białe - to kobiety.

 

A my stoimy po obok planszy i obserwujmy rozgrywkę. Zwiększone pole widzenia  = więcej ruchów jesteś w stanie przewidzieć - i to każdej ze stron. 

Edytowane przez Wrażliwy Egoista
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze tak było. I jeśli system zacznie się zmieniać to są dwie opcje:

- coraz wyższe podatki, na zasadzie mężczyźni płacą na nieswoje dzieci dla samotnych matek (bo frajerów będzie ubywać) w ramach powszechnej "sprawiedliwości społecznej"

co będzie wiązać się z ostatecznym upadkiem mężczyzn w europie... zabiorą Ci 2/3 a może i 3/4 pensji a jak się nie podoba to do celi, w końcu Karyny muszą z czegoś żyć jak nie będzie w społeczeństwie naiwnych facetów do małżeństw i płacenia na życiowe bagaże kobiet.

- będzie wojna, co oznacza śmierć wielu mężczyzn ale dla natury wyrównanie szans. Mniej mężczyzn, więcej kobiet. Więc Ci co przetrwają mają wybór...

Jest też opcja trzecia: mężczyźni będą dalej uciekać z europy np. do azji(Chiny, Tajlandia ect.) a kobiety dobrowolnie ubogacać się kulturowo z imigrantami. Co i tak spowoduje jedną z 2 powyższych opcji, tylko w odłożonym czasie i większym rozmachem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze dupy dawały na bokach i się puszczały. Różnica polega jedynie na tym, że w tamtych czasach była o wiele większa presja konserwatywnego społeczeństwa na wstrzemięźliwość w kwestiach obyczajowych, co skutecznie hamowało pewne naturalne popędy. No i lewackie media nie były tak rozszalałe w swej propagandzie jak dzisiaj czyniąc z kobiet "wyzwolone" kurewki i rozbijając na wszelkie możliwe sposoby więzy rodzinne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Biodro popędy nie były raczej hamowane (np. dwory królewskie i posiadłości szlacheckie były usiane kurewstwem i ta tradycja trwa od wieków) ale był pewien podział. Jak kobieta była dziwką to była nią też społecznie. Było wiadomo do kogo idziesz i z kim się wiążesz. W dzisiejszych czasach prędzej sprawdzisz licznik km trzaskanego grata z Niemiec niż przebieg kobiety...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 hours ago, Krzysiek1991 said:

w końcu Karyny muszą z czegoś żyć jak nie będzie w społeczeństwie naiwnych facetów do małżeństw i płacenia na życiowe bagaże kobiet.

Do czasu.

Szwedki wykastrowaly swoich mezczyzn, mialy wszystko czego baby chca i czym sie skonczylo?

Muzulmanie dymaja je na kazdym rogu i sa uniewinniani a im sie tlumaczy ze gwalt dokonany przez takiego goscia to nie gwalt bo on tak ma.

Troche im sie to przestalo podobac ale mleko juz sie rozlalo.

Nawet wladza zamiast dopierdoliic czubkom - PŁACZE przed kamerami.

To na pewno tamci zrozumieją.

 

Edytowane przez JoeBlue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.