Skocz do zawartości

Ukarana manipulacja policjantki - oburzeniu nie było końca


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.tvn24.pl/policjantka-skazana-za-skladanie-falszywych-zeznan,733714,s.html

 

Ciekawe co było prawdziwym powodem zatrzymania jednej kobiety przez drugą? Jeden z komentatorów trafnie napisał co:

 

Widać pani kierująca miała ładniejszą fryzurę, albo lepsze przedłużacze paznokci, tudzież dodatkowe wycieraczki na powieki i się zazdrość włączyła. Powody się znalazły. Który policjant w pojedynkę zatrzymuje samochody? W dodatku za hamowanie? Rozumiem, że argument ze smartfonem doszedł w trakcie awantury kiedy do mózgu dotarło, że pomysł na hamowanie był mało sensowny. (http://www.tvn24.pl)

 

A jakie oburzenie! Skandal! Przecież ma prawo się pomylić! I gdyby nie to że ofiarą była kobieta, pewnie by były wrzaski o patriarchacie, nienawiści, niedojrzałości i samczej obłudzie. Nie dajesz się wykorzystać, to znaczy że jesteś emocjonalnie niedojrzałym mizoginem.

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sulejman jak to u kobiet widać znalazła sobie jakiś szczegół do tego miała zły humor i postanowiła dowalić innej kobiecie. Wyładowała swoją nienawiść. Kobiety zwykle się nie na widzą i szukają sposobu aby innej dowalić. 

Wiesz ja ostatnio miałem dobry kontakt z policjantką i jako jedyna mnie zrozumiała, opisywałem to na forum. Na ulicy mnie jacyś zaczepili że łapałem za rękę ich córkę na ulicy bo ona im tak powiedziała. Poszedłem na policję i 2 policjantów debili nie chciało przyjąć zgłoszenia, jeden pytał się czy na prawdę to robiłem, oskarżyli mnie o to że jestem pod wpływem amfeaminy !! jakieś tandetne triki stosowali przy przesłuchaniu które od razu zdemaskowałem. Ich tok myślenia był dosłownie jak debili, aż mnie to zszokowało. Na drugi dzień doniosłem zdjęcie jako dowód to ona mnie zrozumiała i powiedziała że to pewnie sama matka wymyśliła, przyjęła zdjęcie i wstawiła się za mną. Wiesz wielu mężczyzn to też jest debile w policji i nie rozumieją jak działa psychika kobiet a także mężczyzn. A że kobieta dowala kobiecie to codzienność w policji czy gdziekolwiek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby zrozumieć jak kobietki się nienawidzą wystarczy obserwować pewną grupę, ja miałem taką okazję na studiach, na pewnym kierunku. W mojej grupie było bowiem 99% Pań. Oczywiście na początku wszystkie się kochały, wspierały i słodziły sobie tak, że można było się porzygać tęczą..ale gdy minął miesiąc stosunki zaczęły być jakby bardziej chłodne..ba, po 3 miesiącach Panie już były rozbite na jakieś 10 grup po 2-3 osoby :lol: i dowalały sobie na każdy możliwy sposób więc wcale mnie nie dziwi, że ta policjantka zachowała sie właśnie w taki sposób, bo zwłaszcza Panie, które mają w ręku jakąś władze są szczególnie ..złośliwe, jeśli można to ująć w tak delikatnym słowie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorzej jest, jak w sądzie jest słowo dwóch policjantów (wszak zawód publicznego zaufania) przeciw jednemu obywatelowi.

1 na 1000 wygra taką sprawę i to mając twarde dowody.

Policjanci powinni mieć kamery, które cały czas nagrywałyby ich pracę oraz głos, w przypadku takich sytuacji mielibyśmy jasne dowody jak to wyglądało.

"Zginęło" nagranie? Trudno, wtedy obywatel ma rację. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

@up takie rozwiązania są już w kilku krajach m.in. USA czy chicago. Dziś u nas to trzeba samemu i jeszcze przy okazji obawiać o wpierdol - nie mogę znaleźć filmiku ale był taki koleś to tylko i wyłącznie nagrywał straż miejską, oni mu przypierdolili drzwiami i wyszli do niego - koniec nagrania a potem w necie mówil że mu żebra połamali, prawie oko stracił i takie tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.04.2017 o 08:16, Siłacz napisał:

Najgorzej jest, jak w sądzie jest słowo dwóch policjantów (wszak zawód publicznego zaufania) przeciw jednemu obywatelowi.

1 na 1000 wygra taką sprawę i to mając twarde dowody.


A komu sąd ma zaufać?
Jakiemuś pierdolcowi?


Nie jestem specjalnie za tym, że by uważać wszytskich policjantów za tych złych.
Ale kurwa Panowie to Polskie społeczeństwo w większości to tępaki i barany a na dodatek kombinatorzy.

Był wpierdol? I dobrze bo pewnie się należał.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.