Skocz do zawartości

Jak ODFriendzonowac?


Rekomendowane odpowiedzi

On 25.04.2017 at 11:14 PM, JoeBlue said:

Zerżnąłes te rywalke czy tylko robiles "projekcję" ze masz inną?

Oczywiście, że bzykam tę drugą panienkę regularnie. Jak tego dokonałem opisałem w innym wątku. Moja znajoma nie może mieć wątpliwości bo pokazałem jej zdjęcia z wakacji w Maroko gdzie jej rywalka prezentuje odważnie swoje wdzięki. Więcej już nie mogę zrobić bo normalna kobieta po czymś takim podjęłaby wyzwanie albo całkowicie zerwała znajomość. Jak macie pomysł na jakąś wyjątkowo mocno prowokację to spróbuję - nie dbam o konsekwencje. Całe życie jestem przez kobiety zupełnie ignorowany, nie było żadnych prób wymuszenia związku czy wrobienia w dziecko. Swoje SMV oceniam na 3/10 bo na portalach randkowych zaczepiają mnie kobiety, które ja określam na 1-2/10. Przez 1 rozumiem tutaj kilkadziesiąt kg nadwagi oraz renta przyznana na zaburzenia psychiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.04.2017 o 22:15, wapas napisał:

Swoje SMV oceniam na 3/10 bo na portalach randkowych zaczepiają mnie kobiety, które ja określam na 1-2/10. Przez 1 rozumiem tutaj kilkadziesiąt kg nadwagi oraz renta przyznana na zaburzenia psychiczne.

Akurat portali nie brałbym do oceniania męskiej atrakcyjności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja atrakcyjność w realu jest równa zeru. Nie jestem w stanie umówić się na randkę z jakąkolwiek kobietą, jestem całkowicie dla nich przeźroczysty. Na tym etapie życia to już mi specjalnie nie przeszkadza. Nie muszę uczestniczyć w kobiecych manipulacjach. Temat seksu mam rozwiązany bo sponsoruję fotomodelkę. Umowa w każdej chwili może być rozwiązana bez żadnych komplikacji. Nie wyobrażam sobie żeby próbowała mnie zatrzymać jakąś kobiecą sztuczką. Paradoksalnie w innych obszarach życia wiedzie mi się bardzo dobrze. Tak więc nie widzę powodu żeby dokonywać prób zmiany czegoś co działa całkiem dobrze. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo. Mam to samo podejscie.

Tak czy owak sie placi wiec lepiej miec gwarancje ze za te kase cos sie dostanie i to nie jakiegos wieloryba ktory sam powinien placic.

PS:

Zdziwilbys sie jak malo babom potrzeba jesli chodzi o SMV.

Mialem to samo spojrzenie na siebie co i ty a baby do mnie szly.

Kawalek czasu temu szly, teraz juz jestem za stary wiec mam moze nie fotomodelke ale niunię duuuzo mlodsza, zgrabna, robi co ja chce i niedrogo kosztuje.

Edytowane przez JoeBlue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.